Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Kulczyka na spacerze z księciem

464
Podziel się

Ustawka?

Córka Kulczyka na spacerze z księciem
bDYcOYGd

Dominika Kulczyk-Lubomirska zaistniała w mediach w roli celebrytki dzięki swojemu wywiadowi, w którym mówiła o swoim ciężkim dzieciństwie. Wspominała między innymi, że bardzo wstydziła się bogactwa swoich rodziców (zobacz: Córka Kulczyka: "Utopiłam buty w strumieniu, bo BYŁO MI GŁUPIO"). Córka najbogatszego Polaka i najbogatszej Polki zjawiła się w weekend w Świnoujściu, by wziąć udział w imprezie Karuzela Cooltury.

Przy okazji Kulczyk-Lubomirska zorganizowała sobie kilka ustawek z fotoreporterami. Ci zrobili jej zdjęcia na przejażdżce rowerowej z mężem, księciem Janem Lubomirskim-Lanckorońskim. Następnego dnia "przyłapali" ich na spacerze po plaży.

Tak wygląda polskie połączenie wielkich pieniędzy z arystokratycznym rodowodem. Myślicie, że będą się coraz śmielej promowali na celebrytów?

bDYcOYGf
bDYcOYGl
bDYcOYGG
KOMENTARZE
(464)
gościówa
9 lat temu
to nie oni się promują, tylko Wy to robicie, a później narzekacie, że ich wszędzie pełno... Gdyby nie ten artykuł to nie wiedziałabym, że ktoś taki istnieje. Zastanówcie się czasami, co piszecie na tym portalu...
Gość
9 lat temu
o mój boże. to zmieni moje życie
gość
9 lat temu
to jej maz ,co w tym dziwnego ze spaceruja?
bDYcOYGH
gość
9 lat temu
Resort Radosława Sikorskiego chce/wydał na słodycze dla swoich urzędników prawie pół miliona złotych !!! I JAK MA BYĆ W TYM KRAJU DOBRZE ???
gość
9 lat temu
,,Platfusiaste POsły przyjęły poprawkę obcinającą pieniądzena działalność: dla Policji, Straży Pożarnej, Akademii Medycznych, Szpitali Klinicznych, Pogotowia, Sądów, IPN, CBA, ABW, Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Zabrane zostały też pieniądze na świadczenia emerytalne i budownictwo mieszkaniowe. Jednocześnie POsły z PO przyznały sobie niebagatelne podwyżki ku aplauzie SLD i oburzeniu PiS. Ciekawa rzecz, że posły od nowego roku dostaną podwyżkę na prowadzenie biur poselskich. W sumie miesięczna pensyjka będzie wynosiła: 12.000 zł pensji poselskiej, zwrot kosztów podróży, zwrot kosztu wynajmu mieszkań w stolicy, no i 12.500 zł na prowadzenie biura poselskiego. Doliczyć trzeba jeszcze bezpłatne przejazdy komunikacją miejską. Nieźle - jak to mówiono na Czerniakowie przed wojną - można żyć i kochankę mieć. Pod rządami Tuska drożeje żywność - Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej nie p**a raczej sympatią do poprzedniej ekipy rządzącej. Tym bardziej należy odnotować fakt, że w raporcie grudniowym pracownicy tegoż instytutu odnotowali wzrost cen żywności o 15% w stosunku do ubiegłego roku, co więcej, w przyszłym roku przewidywany jest wydatny wzrost cen owoców, artykułów mleczarskich, zbożowych, masła, tłuszczów roślinnych, jaj, mięsa, tłuszczów mięsnych, cukru, dżemu, miodu, czekolady i wyrobów cukierniczych. Kiedyś to się ładnie nazywało regulacją cen w walce ze spekulacją. A dzisiaj? Dzisiaj Premier Miłości i Zaufania sięga do sprawdzonych wzorów ministra Hilarego Minca. Tylko żeby w ferworze rządzenia nie przyszło mu do głowy zapożyczenie metod ministra Stanisława Radkiewicza’’.
Najnowsze komentarze (464)
audio accompa...
7 lat temu
How can I use a MIDI keyboard with Reason? audio accompaniment
podkłady muzy...
7 lat temu
How can I find restaurants that need karaoke? podkłady muzyczne
podkłady muzy...
7 lat temu
What kind of karaoke tracks? Did you create them yourself? podkłady muzyczne
polyphonic ri...
7 lat temu
How do I add background music to my movie in windows movie maker? polyphonic ringtones
gość
7 lat temu
maly lamus w kreconych wlosach
gość
8 lat temu
rower roys royca co za beka a dziecko jak niebezpiecznie wysoko w foteliku !!
gość
9 lat temu
fajnie ma że jest córką najbogatszych polaków a on fajnie bo ma tytuł:) ale urody za to nie posiadają.. już chyba wole wyglądać tak jak teraz i mieć średnie zarobki niż wyglądać tak jak ona..
gość
9 lat temu
Ale bufon, od razu widać gdzie ma napisane Złoty K***s :D
bDYcOYGz
gość
9 lat temu
Janek to bardzo fajny chlopak, moj kolega z II liceum w Krakowie.Szkoda ze ma taką brzydką żonę, co z tego że bogata, ale brzydka strasznie.Janku zawsze miales takie urodziwe sympatie, co Cie sklonilo do takiego wyboru
gość
9 lat temu
Ta PaNI to mulica a pan to Arab ona nosi dzieci a on się przy niej lansuje żal1.
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]DOMINIKA KULCZYK-LUBOMIRSKA ZAŁOżYCIEL, WICEPREZES Założycielka polskiego oddziału międzynarodowej organizacji Green Cross. Jest jego fundatorem i wiceprezesem. jak zwykle....reklama[/cytat]naklejki prawie na....;)
gość
9 lat temu
DOMINIKA KULCZYK-LUBOMIRSKA ZAŁOżYCIEL, WICEPREZES Założycielka polskiego oddziału międzynarodowej organizacji Green Cross. Jest jego fundatorem i wiceprezesem. jak zwykle....reklama
gość
9 lat temu
Dobrze , że Bozia nie dała arystokratom urody bo mieliby za wiele.
gość
9 lat temu
Nie muszą bo oni już nimi są :) szlachectwo zobowiązuje ,ale szkoda ,że Kulczyk nie wywodzi się z arystokracji -bo tak naprawdę dzieci po kądzieli to tylko plebs !
...
Następna strona
bDYcOYHb