Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grycan w wyszczuplającej sukni... SEXY?

5490
Podziel się

Udało się?

Grycan w wyszczuplającej sukni... SEXY?
bDfSfgZN

Weronika Grycan wydaje się nie przejmować krytyką i czerpie jak może ze zdobytej dzięki obrotnej mamie sławy. Amatorka tańca ma już na koncie współpracę z Ich Troje oraz występ w telewizji, pod którym zostawiliście 6,5 tysiąca komentarzy... Zobacz: Grycanka tańczy w telewizji (WIDEO)

19-latka pojawiła się wczoraj na Sunrise & Fashion Festival w Kołobrzegu, by poprowadzić warsztaty taneczne. Na wieczorny pokaz mody założyła czarną suknię z kremowymi paskami po bokach. Nie zdziwiłoby nas, gdyby okazało się, że i tym razem kreację zaprojektowała jej mama.

Jak myślicie, chciała optycznie wyszczuplić córkę? Udało się?

bDfSfgZP
bDfSfgZV
bDfSfhaq
KOMENTARZE
(5490)
8 lat temu
Pytanie "SEXY" jest naprawdę złośliwe z Waszej strony... Oby tak dalej :D
gość
8 lat temu
ooooo tak, rzeczywiście jest baaaardzo wyszczuplona, wygląda wprost jak PATYK!!!!
gość
8 lat temu
Biedny ten gościu :/
bDfSfhar
gość
8 lat temu
Rządowe statystyki mówią, że średnia pensja w Polsce to ok. 3600 zł. To znaczy, że średnie składki emerytalne to 703,08 zł miesięcznie - procent Składki emerytalnej do ZUS jest stały, określony ustawowo. Liczba pracujących na koniec II kw. 2011 to 16.163 mln. Możecie te Dane sami zweryfikować przeglądając oficjalne strony rządowe, sięgając do oficjalnych statystyk GUS. Miłej zabawy. Ale co z Tego wynika?? BARDZO WIELE, a właściwie BARDZO DUŻO. Dużo czego?? PIENIĘDZY, oczywiście. Pomnóżcie urzędową i oficjalną liczbę zatrudnionych i oficjalną i bardzo urzędową średnią składkę emerytalną do ZUS. Powinno Wam wyjść miesięcznie 11.375.519.400 zł, czyli ponad jedenaście miliardów trzysta siedemdziesiąt pięć milionów. To gigantyczne pieniądze, a jest to Tylko składka emerytalna. Bawmy się dalej: pomnóżcie to razy 12 miesięcy, a wyjdzie na to, że w skali roku jest to 136.506.232.800 zł. Kończą się Wam okienka w kalkulatorze? Mnie też. Zatem powiem, że jest to słownie ponad 136 miliardów 506 milionów zł w roku. Mamy w Polsce około 5 mln emerytów, dokładnie - w marcu 2011 - było ich 4,979 mln. To znowu wg oficjalnych, rządowych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk. Rencistów nie liczę, Bo już na pewno nie zmieszczą mi się w kalkulatorze, a poza tym - na nich jest OSOBNA składka!!!. Wychodzi mi zatem na to, że rocznie jest to średnio 27.301 zł na emeryta, czyli miesięczna emerytura średnio powinna wynosić 2.275,00 zł. Tymczasem średnia emerytura - znowu wg rządowych, oficjalnych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk wynosiła w tymże marcu 2011 zaledwie 1721,00 zł. Czyli o 554 mniej niż wynika ze składek wyliczonych na podstawie danych statystycznych rządu RP, GUS, ZUS, KRUS i każdy inny SRUS. Jak policzycie dalej, to wyjdzie Wam NADWYŻKA rzędu 32% w stosunku do wydatków na Emerytury (czyli średnio ZUS jest na plusie około 2,5 miliarda zł miesięcznie, czyli 30 mi
gość
8 lat temu
tak , bardzo sexy :P
Najnowsze komentarze (5490)
gość
5 lata temu
Więcej szacunku i zrozumienia,Na kim będzięcie wieszć psy jak już wszyscy będą tacy tłuści -a to niedaleka przyszłość
gość
6 lat temu
wygląda jak BUKA z owłosionymi łapskami i jest tak megaśnie wyszczuplona ze az pot po dupsku jej cieknie
gość
6 lat temu
ale pasztet
michał kotows...
7 lat temu
jest brzydka wręcz p******a a dgyby nie miała kasy nikt by się nią nie zainteresował a tak to wszyscy achy i ochy
Kocur
8 lat temu
MRAAAAAAAAAAAAAAU MEGA SEKSOWNA!!!!!!!!!!!!!!! jak na wieloryba
gość
8 lat temu
to te ich lody
kinn
8 lat temu
Jezu przecież tej lasce nawet oczu nie widać praktycznie jak można być takim tłustym a morda taka jak u świni fuuu,,,wstrętna jest;/
dr gość
8 lat temu
Nie lansujecie chorych ludzi proszę! Ta otyłość ją zabije jeśli tego nie zmieni.
bDfSfhaj
esteta kobiec...
8 lat temu
piękna dziewczyna, prawdziwa dama
goooosssccccc...
8 lat temu
Boże jak bym tak wyglądała.... bym się chyba powiesiła .... ależ gdzie ku**rwa pasek by nie utrzymał... Jak ten pasztet się porusza na obcasach ... nie połamały się jeszcze??!! Biedny chłopak bał się odmówić takiej KOLUMBRYNIE!!!!!
gość
8 lat temu
I mówię obiektywnie żadna normalna kobieta jej nie zazdrości tylko współczuje .Ona jest chorobliwie otyla . Przecież z buzi wcale nie jest brzydka ale nie niestety wyglada jak monstrum .Gdyby schudla to by była całkiem inna kobieta .A tak zamiast doprowadzić sie do porządku za swoje pieniądze całe życie będzie musiała płacić i to dużo za towarzystwo facetów . Którzy bedą ja pompowac z kasy.
gość
8 lat temu
Czego jej zazdrościć tylko kasy bo z takim wyglądem można samobójstwa popełnić a depresja to już murowana . Ale jeżeli ona ma pieniądze to powinna je wykorzystać bo w tych czasach za odpowiednia zapłata ze słonia można znowu zamienić sie w kobietę . I niech nikt mi nie mówi ze ona jest zadowolona ze wygląda jak słoń.
gość
8 lat temu
Słoń na salonach bo ma kasę ale żenada .
gość
8 lat temu
Słoń na salonach bo ma kasę ale żenada .
...
Następna strona
bDfSfhaL