Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meller odchodzi z "Playboya"! Dlaczego?

381
Podziel się

Po prawie 10 latach... Przypomnijmy, kogo udało mu się rozebrać.

Meller odchodzi z "Playboya"! Dlaczego?
bCzCnyqd

Marcin Meller został redaktorem naczelnym polskiego wydania Playboya w 2003 roku. Po niemal 10 latach wydawca magazynu, Marquard Media Polska poinformował, że dziennikarz postanowił odejść z zajmowanego stanowiska. Czy stał się już zbyt poważny i konserwatywny na taką pracę? Trzeba przyznać, że wiele jego ostatnich wypowiedzi było bliżej poglądów prawicowego publicysty niż naczelnego magazynu kojarzonego z erotyką.

Oficjalnie nie wiadomo, dlaczego Meller zrezygnował z prowadzenia miesięcznika, nie komentuje tego ani wydawnictwo, ani sam zainteresowany. Pełniącym obowiązki redaktora naczelnego Playboya został jego dotychczasowy zastępca, Andrzej Brzuszkiewicz.

bCzCnyqf

Kto go zastąpi na tym stanowisku? Macie jakieś propozycje? Może Szymona Hołownię - wczoraj zrezygnował z rozmachem z pracy u Tomasza Lisa... Zobacz: Hołownia: "ODCHODZĘ Z "NEWSWEEKA"!" Przez tę okładkę!

Przypomnijmy, że przez niemal 10 lat Mellerowi udało się rozebrać wiele Polek: Edytę Górniak, Joannę Liszowską, Joannę Krupę, Katarzynę Figurę, Sylwię Gliwę, Izabelę Janachowską, Paulę Marciniak, Annę Muchę, oczywiście Dodę, a ostatnio - Natalię Siwiec.

bCzCnyql
bCzCnyqm
bCzCnyqn
bCzCnyqG
KOMENTARZE
(381)
gość
8 lat temu
Napewno niezła pamiątka z młodości.....Można potem wspominać swoje ciało.
gość
8 lat temu
Podziwiam te kobiety ale Playboy pięknie pokazuje te kobiety.
gość
8 lat temu
zdjecia z playboya to sam retusz, skrojone nowe wymiary, wygladzane skóry, wycinane boczki, fałdki, malowane nowe kształty, Tylko naiwniaki i głupcy na te nieprawdziwe zakamuflowane wizerunki kobiet.
bCzCnyqH
gość
8 lat temu
Liszowska jaki retusz ;O
gość
8 lat temu
ale dode sfotoszopowali na tej okladce!!
Najnowsze komentarze (381)
gość
7 lat temu
Większość ma sztuczne napompowane cycki . Przecież powinno się fotografować naturalne piękno a nie s,z sztuczności. Może zaczniecie fotografować sztuczne szczęki - są takie urocze. buhahaha
gość
7 lat temu
ale retusz
dG818e xcykp...
8 lat temu
dG818e xcykpwaubrqr, [url=http://vngiswvsadta.com/]vngiswvsadta[/url], [link=http://ayvuinnpuphl.com/]ayvuinnpuphl[/link], http://esxehhymntnt.com/
m4wyv4 , [url...
8 lat temu
m4wyv4 , [url=http://upsgyvzqmwxm.com/]upsgyvzqmwxm[/url], [link=http://aqdkjzyiuess.com/]aqdkjzyiuess[/link], http://xtwsamtoozgy.com/
XrRhfP npkvm...
8 lat temu
XrRhfP npkvmhqvwrdl
nknEiL , [url...
8 lat temu
nknEiL , [url=http://rlyyslyoolzi.com/]rlyyslyoolzi[/url], [link=http://evbfbclhhjgd.com/]evbfbclhhjgd[/link], http://uipoaxwfnrsh.com/
Daga
8 lat temu
Te starsze zdjęcia to totalnie nieudany photoshop... Liszowska wygląda jakby jej głowę przyczepili do ciała innej modelki... a może tak było. Reszta ujdzie ;)
bhu
8 lat temu
I b.bardzo dobrze
bCzCnyqz
gość
8 lat temu
Scenografia z udziałem Gliwy jest tak nienaturalna, że aż oczy bolą.
gość
8 lat temu
Raczej nie tanie, bo dużo kasy za to dostają ;) A tak serio, to dziwne masz podejście. A skąd wiesz, że do Twoich zdjęć w kostiumie na facebooku tez nie ślini się jakiś obleśny zbok ? Zresztą co to w ogóle za argument, co kogo to obchodzi czy ktoś się ślini do czyichś zdjęc czy nie ?
gość
8 lat temu
"Przypomnijmy, że przez niemal 10 lat Mellerowi udało się rozebrać wiele Polek" - tak... Ale ile mu się nie udało: Natalia Rybicka, Joasia Kulig, Marina Łuczenko, Ewa Farna, Edyta Herbuś, Magda Mołek, Aga Szulim, Maja Sablewska... To tylko top of the dream list. Następny redaktor naczelny ma przed sobą duuuuużo pracy :)
gość
8 lat temu
to chyba tylko w polskim wydaniu. Playboy ma swój unikalny urok i znam wielu ludzi, którzy prenumerują go z powodów kolekcjonerskich. Wierz mi, to nie są zboczone pasztety, a powiem lepiej - nawet znam kilka dojrzałych kobiet, które podobnie jak Vouge, prenumerują i Playboya.
gość
8 lat temu
zdjęcia są nienaturalne!!!!!! chętnie obejrzałabym polskie piękne kobiety w super sesjach ale błagam bez photoshopa!!! przecież tu aż cieknie przeróbkami i upiększaniem szczególnie gliwa i figura
MJ
8 lat temu
a co tu robi zdjęcie CKM?
...
Następna strona
bCzCnyrb