Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szpak w nocy w okularach przeciwsłonecznych

427
Podziel się

Cały czas maluje paznokcie.

Szpak w nocy w okularach przeciwsłonecznych
bEaxkOkB

Pamiętacie jeszcze, jak jurorzy X Factor twierdzili, że Michał Szpak jest "nadzieją polskiej muzyki rozrywkowej". Minął zaledwie rok i mało kto traktuje go poważnie. Udziwniane stroje, udział w Tańcu z gwiazdami i wydanie mało przebojowego krążka nie pomogły mu w utrzymaniu popularności.

Szpak pojawił się na rocznicy ślubu Gosi Baczyńskiej w warszawskiej Królikarni. Towarzyszyła mu Paulina Biernat. Młody celebryta założył czarny t-shirt, krutkę, spodnie i podwyższane kozaki. Nie zabrakło oczywiście biżuterii i pomalowanych paznokci. Mimo że pora była późna, nie ściągnął okularów przeciwsłonecznych.

bEaxkOkD
bEaxkOle
KOMENTARZE
(427)
gość
9 lat temu
lol wlosow i nog pewnie niejedna dziewczyna mu zazdrości :DD
gość
9 lat temu
a widzicie... taka internetowa młodzież była nim zachwycona... wielki artysta, wspaniały talent, wymalowany, nosi kobiece ubrania więc to drugi freddie mercury, trzeba tylko dać mu się rozwinąć... a tymczasem szpak to zwykły zakochany w sobie p***c z zaburzeniami osobowości, co każe mu upodabniać się do kobiety, który głęboko w zadku ma muzykę jako sztukę, bo wykorzystał ją jedynie po to, by się ludziom pokazać.. a teraz ten wielki artysta gubi tipsy na bankietach, wcześniej na parkiecie "tańca z fru stratami" gdzie uczył jak być bardziej kobiecym od swojej tanecznej partnerki... smutne jest to, że polskiej młodzieży można wcisnąć każdy kit, oczarować każdym kretynem z wielkim ego, wystarczy usilna promocja jego osoby i ciągłe powtarzanie, że mamy do czynienia z fenomenem... zgodnie z zasadą 'kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą'...
demoniczna
9 lat temu
jak dla mnie wygląda jak dziwoląg który nawet śpiewać dobrze nie potrafi a zmarnował swoje 5minut./ błaznuję zamiast skupić się na muzyce ./ jedyne co ma fajne to włosy wyglądają nawet na zadbane:)
bEaxkOlf
gość
9 lat temu
wysłać do wojska !
gość
9 lat temu
ładniejszy od niej
Najnowsze komentarze (427)
gość
8 lat temu
Ale przystojniak i taki młody, chcemy go więcej na ekranach. Ma bardzo dobry wokal, własny styl , jest oryginalny i tylko brak mu przebojów, które wylansują go w radio. Jest bardzo charakterystyczny, łatwo zapada w pamięć, podczas gdy inni byli i obecni uczestnicy X faktor są nijacy i nudni jak papka dla niemowląt.
gość
9 lat temu
no i co z tego? Widzialam w Łodzi panów z Kompi - siedzimy sobie w knajpie, późne popołudnie, w kawiarni półmrok - a oni i tak w ciemnych brylach. To taki gwiazdorski szpan. Inni mogą a Szpak nie? Czego Wy się go tak czepiacie?
Miłka22
9 lat temu
ale wsumie koturny mogą być. abba bend
Miłka22
9 lat temu
on jest przystojny ale ta Paulina jak facet wygląda . a Michał jest super tylko niech wreszcie przestanie nosić opcasy..
Miłka22
9 lat temu
ja go Uwielbiam. Michał jest super .
gość
9 lat temu
"krutkę" założył haha;D Ale nieważne, i tak mam to gdzieś.
gość
9 lat temu
ta pani obok- w ogóle do niego nie pasuje
Crew
9 lat temu
Jest bardzo przystojny...
bEaxkOkX
gość
9 lat temu
Jaki talent ??????????????? gdzie???????????? nooo pomylili się a to było takie oczywiste........ dawać mnie na jurora!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pewnie tak schudł bo nie ma sukcesu, myślał ze zrobi karierę jak bedzie się strojami wyróżniał, 5 miniut miał ale talentu niiii maaaa..... pustka.
gość
9 lat temu
Nawet nie brzydka dziewczyna:)
TakaTamSandra
9 lat temu
Osobiście nie lubię muzyki Szpaka ,ponieważ siedzę w tzw. "ciężkich" klimatach.Jednak jest on osobą z charakteru która może być wzorem, fakt, większości Polaków niezbyt się podoba przez ubiór ale ludzie ,błagam was, mamy XXI w. i wchodzą zmiany.Kiedyś nie do pomyślenia było odsłonięcie kawałka łydki przez kobiety a teraz chodzą w mini.Wśród mężczyzn też przecież jest moda tylko niektórych to wcale nie obchodzi i wolą wyglądać nieschludnie w ulubionym przepoconym t-shirt'cie i spodniach wyciągnietych bóg wie skąd,a nowsze pokolenia chcą pokazywać osobowość ubiorem ,coś jest w tym złego?Przecież w jego image'u nie ma nic ostro kontrowersyjnego.Trochę tolernacji ludzie.To że lubi się dobrze ubrać a jest showman'em nie znaczy że musicie go besztać i też nie wiem skąd są przezwiska typu "p***ł"...orientacja ine ma nic do stylu a geje ubierają sie normalnie, nawet nie wiesz czy takiego nie spytałeś na ulicy o drogę czy godzinę.
gość
9 lat temu
gdyby ubierał się po męsku, to naprawdę bylby przystojny... szkoda. : (
gość
9 lat temu
JUZ ZAPOMNIAŁAM O TY ĆWOKU I MUSIELIŚCIE M PRZYPOMNIEĆ, OBRZYDLIWY JEST. R****M!
gość
9 lat temu
obciąć mu te kudłate włosy !!
...
Następna strona
bEaxkOlz