Doda znowu jak Lady Gaga? (FOTO)

Seledynowe końcówki w nowym programie Najsztuba.

Obraz

Doda będzie jednym z pierwszych gości nowego programu Piotra Najsztuba, Najsztub Słucha, w TVN Stye. Na nagraniu pojawiła się w krótkiej, skórzanej spódnicy, bluzce w paski, skórzanych rękawiczkach oraz Louboutinach, które miała niedawno na ślubie Tomka Luberta.

Bardziej niż strój uwagę przyciągały jednak włosy piosenkarki. Doda pofarbowała końcówki na seledynowy kolor. Podobny mogliśmy zobaczyć na włosach największej inspiracji Rabczewskiej, Lady Gagi, podczas rozdania nagród MTV Video Music Awards w 2010 roku. Jak myślicie, znowu skorzystała z wcześniejszych pomysłów koleżanki z branży? Zobaczcie inne:

Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą