Trwa ładowanie...
Przejdź na

Spędziła wieczór panieński z Kukulską i Maserakiem!

197
Podziel się

Facet wyprowadził ją z mieszkania w czarnej masce na twarzy...

Spędziła wieczór panieński z Kukulską i Maserakiem!
bDJPAKfF

Wieczór panieński Oli Kwaśniewskiej trochę się przeciągnął. Ponieważ każdy z tabloidów podaje inną wersję imprezy, można się domyślać, że prezydentówna przeznaczyła na balowanie całą noc.

Impreza zaczęła się w piątek o 20-tej. Jak donosi Fakt, pod dom Oli podjechała czarna sportowa corvetta prowadzona przez przystojnego mężczyznę. Po chwili wyprowadził z mieszkania Kwaśniewską, której twarz zakrywała czarna maska. Po kilku minutach podjechali pod luksusowy apartamentowiec na warszawskim Mokotowie. Tam rozpoczął się zorganizowany przez przyjaciółki wieczór panieński, Koleżanki, w tym Natalia Kukulska, spędziły tam trzy godziny, po czym wsiadły do imprezowego busa, który woził je po ulicach Warszawy.

Przejażdżka zakończyła się w jednym w warszawskich klubów. Jak donosi Super Express, tam właśnie Ola natknęła się na swojego starego znajomego z Tańca z gwiazdami, Rafała Maseraka. To spotkanie nie było podobno zaplanowane, ale gdy tylko wpadli na siebie, prezydentówna zapomniała o koleżankach i do rana bawiła się w jego towarzystwie.

bDJPAKfH
bDJPAKgi
KOMENTARZE
(197)
gość
7 lat temu
PIEŃKOWSKA to ma życie! Pracować nie musi, bo mąż MILIARDER zapewnia jej wszystko. Pracę traktuje jak hobby, bo telewizja dodaje jej PRESTIŻU. Wiecznie z siebie zadowolona na wizji wciąż się łudzi, że jest lubiana i POPULARNA. Dla współpracowników jest nieznośna. Z trudem wyszukano faceta, który zgodził się jej partnerować, nie żądając dodatku za SZKODLIWE warunki pracy. Kantereit długo już jednak tego nie zniesie. Jej CHAMSKIE teksty, z przyklejonym uśmiechem, są ponad siły każdego. Gdyby nie KONTRAKT zobowiązujący go do obcowania z JOLĄ do końca sezonu, zrezygnowałby już teraz bez wahania. Jolu, odpuść już sobie karierę TV. Przy swoim majątku zarabiasz tu na WACIKI. Daj odpocząć otoczeniu i widzom od siebie. Twój czas minął i nie zmienią tego najlepsi CHIRURDZY, u których masz diamentową kartę. Chcesz poczytać więcej o kulisach show biz? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
7 lat temu
Tomasz LIS niespodziewanie dla samego siebie znalazł się na OKŁADCE. Pozuje w nazistwoskim mundurze, mając KREW na rękach. Dotąd to on był mistrzem wyrazistych okładek w swoim "NEWSWEEKU". WŚCIEKŁY Lis nie może przeżyć tego, że został raniony własną bronią. Nosił LIS razy kilka, ponieśli i lisa. W sukurs skrzywdzonemu pośpieszył KUŹNIAR przypuszczając kontratak na gazetę, która ośmieliła się podnieść rękę na NIETYKALNEGO guru polskiego "dziennikarstwa". W najbliższym czasie należy oczekiwać zabrania głosu przez WOJEWÓDZKIEGO. Wszyscy drżymy ze zniecierpliwienia oczekując MĄDRYCH słów najmądrzejszego z królów. A potem może jeszcze HOŁDYS się wypowie? Wszyscy zaliczyli już okładki, mają zatem odpowiednie KWALIFIKACJE by pochylić się z troską o los rynku wydawniczego. Chcesz poczytać więcej o LISIE? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
7 lat temu
W jakim kraju my żyjemy? Aby zaistnieć w show biznesie wystarczy wystąpić z odkrytym ROWKIEM (Wojnarowska), lub WAGINĄ (Pietrasińska), eksponować SILIKONOWY biust zafundowany przez narzeczonego-policjanta z naszych MANDATÓW (Pająk), a nawet „zagrać” w śniadniówce PÓŁNAGO na gitarze nie potrafiąc nawet jej poprawnie trzymać (Fajcht). Dodatkowo zalewa nas MODA z zachodu na programy o DEBILACH (Warsaw shore). Kiedyś telewizor włączało się, żeby zobaczyć ludzi NA POZIOMIE mających coś interesującego do powiedzenia. Obecnie po włączeniu telewizora wyskakują z niego przeważnie same DZ IWKI. Tak ma wyglądać postęp? Chcesz poczytać więcej o kulisach show biz? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
bDJPAKgj
gość
7 lat temu
W jakim kraju my żyjemy? Aby zaistnieć w show biznesie wystarczy wystąpić z odkrytym ROWKIEM (Wojnarowska), lub WAGINĄ (Pietrasińska), eksponować SILIKONOWY biust zafundowany przez narzeczonego-policjanta z naszych MANDATÓW (Pająk), a nawet „zagrać” w śnaiadniówce PÓŁNAGO na gitarze nie potrafiąc nawet jej poprawnie trzymać (Fajcht). Dodatkowo zalewa nas MODA z zachodu na programy o DEBILACH (Warsaw shore). Kiedyś telewizor włączało się, żeby zobaczyć ludzi NA POZIOMIE mających coś interesującego do powiedzenia. Obecnie po włączeniu telewizora wyskakują z niego przeważnie same DZ IWKI. Tak ma wyglądać postęp? Chcesz poczytać więcej o kulisach show biz? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
7 lat temu
W jakim kraju my żyjemy? Aby zaistnieć w show biznesie wystarczy wystąpić z odkrytym ROWKIEM (Wojnarowska), lub WAGINĄ (Pietrusińska), eksponować SILIKONOWY biust zafundowany przez narzeczonego-policjanta z naszych MANDATÓW (Pająk), a nawet „zagrać” w śnaiadniówce PÓŁNAGO na gitarze nie potrafiąc nawet jej poprawnie trzymać (Fajcht). Dodatkowo zalewa nas MODA z zachodu na programy o DEBILACH (Warsaw shore). Kiedyś telewizor włączało się, żeby zobaczyć ludzi NA POZIOMIE mających coś interesującego do powiedzenia. Obecnie po włączeniu telewizora wyskakują z niego przeważnie same DZ IWKI. Tak ma wyglądać postęp? Chcesz poczytać więcej o kulisach show biz? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
7 lat temu
W jakim kraju my żyjemy? Aby zaistnieć w show biznesie wystarczy wystąpić z odkrytym ROWKIEM (Wojnarowska), lub WAGINĄ (Pietrusińska), eksponować SILIKONOWY biust zafundowany przez narzeczonego-policjanta z naszych MANDATÓW (Pająk), a nawet „zagrać” w śnaiadniówce PÓŁNAGO na gitarze nie potrafiąc nawet jej poprawnie trzymać (Fajcht). Dodatkowo zalewa nas MODA z zachodu na programy o DEBILACH (Warsaw shore). Kiedyś telewizor włączało się, żeby zobaczyć ludzi NA POZIOMIE mających coś interesującego do powiedzenia. Obecnie po włączeniu telewizora ogląda się same DZ IWKI. Tak ma wyglądać postęp? Chcesz poczytać więcej o kulisach show biz? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
7 lat temu
W jakim kraju my żyjemy? Aby zaistnieć w show biznesie wystarczy wystąpić z odkrytym ROWKIEM (Wojnarowska), lub WAGINĄ (Pietrusińska), eksponować SILIKONOWY biust zafundowany przez narzeczonego-policjanta z naszych MANDATÓW (Pająk), a nawet „zagrać” w śnaiadniówce PÓŁNAGO na gitarze nie potrafiąc nawet jej poprawnie trzymać (Fajcht). Dodatkowo zalewa nas MODA z zachodu na programy o DEBILACH (Warsaw shore). Kiedyś telewizor włączało się, żeby zobaczyć ludzi NA POZIOMIE mających coś interesującego do powiedzenia. Obecnie po włączeniu telewizora ogląda się same D****I. Tak ma wyglądać postęp? Chcesz poczytać więcej o kulisach show biz? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
7 lat temu
Pudlu, dziś nic nie piszecie o aferze PEDOFILSKIEJ w polskim kościele! Co się stało – skąd to nagłe MILCZENIE? W ostatnich dniach był to główny temat waszego serwisu. Czyżby EPISKOPAT poszedł w ślady paru znanych celebrytów i wpłacił wam na konto „CO ŁASKA” za odpuszczenie tematu? Już powszechnie wiadomo, że finansują was gwiazdy – za promowanie tych bardziej pustych i za wyciszanie afer tych bardziej rozbuchanych. Ale wyciąganie ręki po KOŚCIELNĄ kasę? Genialne - na to nikt przed wami nie wpadł! Coś was łączy z kościołem – brak oficjalnego CENNIKA. Ale może ktoś kiedyś coś wyzna jak na SPOWIEDZI… Chcesz poczytać więcej o medialnych manipulacjach? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
Dlaczego piszecie """"prezydentówna""""""?! Przeciesz Kwaśniewski nie jest już prezydentem !
gość
8 lat temu
Naprawdę jak czytam te ploty o Kwasniewskiej i jej slubie, to nie wiem czemu to jest wszystko tak okrzyczane. Jaka z niej gwiazda, czym sobie zasłuzyła na tyle zainteresowania, co takiego osiagnęła?? otóz odpowiadam : NIC absolutnie nic. Jest tylko córka byłego prezydenta. G****a lala, z wielkim łbem i sztucznie wychudzona. Prawdziwe gwiazdy nie muszą w taki sposób zabiegać o zainteresowanie. Spójrzcie na najjaśniejsza GWIAZDĘ włoskiej piosenki LAURĘ PAUSINI. Ją interesuje śpiewanie, koncertowanie. U nas w PL pseudogwiazdy i pseudogwiazdeczki rozbierają, palą marihuanę, fotografuję przez swym najnowszym wozem, albo biorą ślub. Żenada!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Ale ona ma ryj! Maski nie trzeba.
gość
8 lat temu
Fajny teledysk Jaskółeczka
gość
8 lat temu
Bardzo atrakcyjne towarzystwo! pseudopiosenkarka i takcerz je..ka!
bDJPAKgb
Gość
8 lat temu
pewnie go zdradzila z maserakiem hehe
...
Następna strona
bDJPAKgD