Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Boję się, że zajdziesz bardzo daleko!"

104
Podziel się

Długowłosy rockman wzruszył jurorów. Ma szansę wygrać 4. edycję "Must Be The Music"?

"Boję się, że zajdziesz bardzo daleko!"
bCNisNKJ

W jesiennej ramówce polsatowski Must Be The Music wydaje się być programem najbardziej nastawionym na poszukiwanie talentów, a nieco mniej na lansowanie się jurorów. Poza tym prezentuje chyba najszersze spektrum gatunków muzycznych, od disco polo po death metal.

Nie inaczej było w trzecim odcinku castingowym. Jako pierwszy zaprezentował się zespół The Riffers, którego członkowie otwarcie przyznali, że grają od zaledwie pół roku. Niestety, było to słychać i widać w ocenach sędziów - zobaczyli cztery razy "nie".

Nieczysto, nierówno, strasznie mnie to fascynuje, że wokalista, który śpiewa dość rytmicznie, rusza się całkowicie źle - podsumowała Elżbieta Zapendowska. Nierówno max, nie było tego, co w reggae jest podstawą: HAJ! My tutaj mieliśmy się dobrze czuć i dobrze bawić, a myślę, że my się tutaj bardzo źle czuliśmy - dodała specjalistka od "haju", Kora Jackowska.

bCNisNKL

Na scenie zobaczyliśmy również Martę Moszczyńską, która śpiewała wcześniej u Janusza Józefowicza i... Piotra Rubika. Jurorzy nie mogli zrozumieć, dlaczego utalentowana 23-latka jak do tej pory nie zaistniała z własnymi piosenkami.

Ty jesteś tyle lat w branży i nie masz własnego repertuaru? Jesteś totalnie niekreatywna, za to powinnaś dostać cztery nie! - stwierdziła Zapendowska.

Mimo to dziewczyna dostała się do następnego etapu, jednak, jak zapowiedział Łozo, będzie musiała "znaleźć siebie i dopiero im pokazać".

Duże wrażenie na jurorach zrobiły za to dziewczyny z zespołu Lejdis bez Gentleman, które wykonały piosenkę Hi-Fi zespołu Banda i Wanda w ciekawej i oryginalnej aranżacji.

bCNisNKR

Jeden z najlepszych aranży w Must be the music, bardzo jesteście sprawne instrumentalistki, świetne to było! - zachwycał się Adam Sztaba. Piękny cios na perkusji - dodał Łozo.

Bardzo ładnie, bardzo inteligentnie, bardzo czysto, kocham, kocham, kocham! - podsumowała Kora.

Jednak największym odkryciem i zaskoczeniem odcinka można określić bez wątpienia 32-letniego Tomasza Kowalskiego, rockmana z długimi włosami, który w przejmujący sposób wykonał Modlitwę Dżemu, za co otrzymał komplet pozytywnych ocen.

Muszę ci powiedzieć, że ten utwór kocham i nawet pracuję na nim, bo to jest fajna szkoła prowadzenia liryki poprzez spowiedź. I jest to najlepsze wykonanie tej piosenki, jakie słyszałam - stwierdziła Zapendowska. Bardzo podobne wykonanie, w gruncie rzeczy zawsze to powinien być zarzut, a w twoim przypadku to jest zaleta - dodała Kora.

bCNisNKS

Jesteś elektryzującą postacią, jesteś fenomenalny! Boję się, że możesz zajść bardzo daleko w tym programie! - podsumował Łozo.

Cztery razy "nie" zobaczyła z kolei Żaneta Domańska, która odważyła się wykonać piosenkę Manaamu, Boskie Buenos.

Stawiasz dźwięki, śpiewasz, ale w tym wykonie nic nie było takiego, kolejne odśpiewanie - oceniła Zapendowska. Kora była dużo ostrzejsza: Ta piosenka jest taka, że ten wokal musi być wtłoczony w muzykę, bo inaczej jest nie do słuchania, inaczej jest horror. Ta cała fraza musi być ciasna, inaczej to się nie da, to jest coś tak strasznego. Byłam bardzo ciekawa, jesteś inteligentna, zakładam, że ktoś, kto studiuje ma rozum, a mnie zaczyna szlag trafiać, jak możesz coś takiego zrobić wiedząc, że ja tu siedzę?

Dużą dozą wyrozumiałości wykazali się z kolei w stosunku do nastolatek z zespołu Brain's All Gone, które po wykonaniu dodatkowego utworu przeszły dalej.

bCNisNKT

Dziewczynki, nic nie umiecie, ale jesteście urocze - oceniła Zapendowska. Fantastyczna wersja dla niesłyszących! - dodał Sztaba.

Spodobał Wam się ktoś z tego odcinka?

bCNisNKU
bCNisNLm
KOMENTARZE
(104)
gość
8 lat temu
mam już dość showów, seriali typu julia srulia, kryminalnych bajek z w11, aktorów z ulicy w ukrytych prawdach, ciągłego gadania o żarciu, modzie, urodzie, jeszcze 10 lat temu telewizje miały coś wartościowego do zaoferowania, teraz wciąż widzę mordy gessler, ibisza, zielińskiej i mam ochotę zwymiotować, te telewizje rządzone przez tych ludzi nie chcą mądrego, obytego narodu, tylko bandę durniów z pilotem w ręku przerzucających z kanału na kanał jak zombiaki, mam dość, ludzie przerzućcie się na książki!
gość
8 lat temu
Cudny Tomasz ;] głos..ciarrrrrry!!
gość
8 lat temu
te dziewczyny były niezbyt dobre i wcale nie trzeba się znać na muzyce aby to wiedzieć
bCNisNLn
gość
8 lat temu
- Jaki jest najkrótszy dowcip na świecie? - Mgr Kwaśniewski.
gość
8 lat temu
nie podoba mi sie ,ze tak Kora zjechala ta studentke.
Najnowsze komentarze (104)
gDVTkq quzyv...
8 lat temu
gDVTkq <a href=" [url= [link=
gość
8 lat temu
ja pierdziele, w tej telewizji nic już nie ma.........
gość
8 lat temu
Kocham LOZA !!!!! jest cudownym facetem i jurorem też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bbbb
8 lat temu
Tomek mieszka niedaleko mojej miejscowości. Pamiętam, jak jeszcze huśtałam się z nim na 'wikingowskiej łódce' :)) trzymam kciiuki!
gość
8 lat temu
g.d.p squad jest zespołem z dużym potencjałem jak dla mnie.
gość
8 lat temu
MOZE CZEMU NIE?
gość
8 lat temu
Pomożcie co to za piosenka ta z zapowiedzi przed The Riffers
gość
8 lat temu
A Tomek śpiewał nam w podstawówce i w liceum "Love me tender.." Elvisa...dumna jestem:)) Trzymam kciuki bo zawsze wiedziałam, że daleko zajdzie!
bCNisNLf
gość
8 lat temu
KOCHAM CIĘ ŁOZO !!!! < 33
gość
8 lat temu
to mam już dość showów, seriali typu julia srulia, kryminalnych bajek z w11, aktorów z ulicy w ukrytych prawdach, ciągłego gadania o żarciu, modzie, urodzie, jeszcze 10 lat temu telewizje miały coś wartościowego do zaoferowania, teraz wciąż widzę mordy gessler, ibisza, zielińskiej i mam ochotę zwymiotować, te telewizje rządzone przez tych ludzi nie chcą mądrego, obytego narodu, tylko bandę durniów z pilotem w ręku przerzucających z kanału na kanał jak zombiaki, mam dość, ludzie przerzućcie się na książki!
WRONASFAN
8 lat temu
WRONA <3
gość
8 lat temu
BRAIN'S ALL GONE BITCHES
gość
8 lat temu
Ten chłopak jest genialny ten Tomasz
gość
8 lat temu
koles jest zaje.bisty!!! glos mega, wyglad mega, zycze mu szczescia w dazeniu do kariery:)
...
Następna strona
bCNisNLH