Trwa ładowanie...
Przejdź na

HTTP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, administrator portalu pudelek.pl niniejszym informuje, że w przedmiocie treści zawartych w poniższym artykule zostało wytoczone powództwo, w związku z czym mogą one naruszać dobra osobiste Joanny Koroniewskiej Dowbor oraz Macieja Dowbora. Powyższa informacja została zamieszczona na skutek postanowienia sądu w przedmiocie udzielenia zabezpieczenia powództwa o ochronę dóbr osobistych.

Dowbor: "Trudno nawiązać kontakt z niemowlęciem"

134
Podziel się

Oświadczył się Koroniewskiej?

Dowbor: "Trudno nawiązać kontakt z niemowlęciem"
bDKmFBFh

Maciej Dowbor dość wcześnie przeszedł kryzys wieku średniego. W wieku 33 lat postanowił odejść od rodziny i spróbować życia z inną kobietą. Szybko jednak okazało się, że nie jest ono wcale dużo lepsze. Co gorsza, romans aktora z Anną z Krakowa szkodził jego karierze, szybko musiał się więc skończyć. Koroniewska musi wierzyć w to, że partner do niej wrócił nie ze względu na pogarszające się medialne notowania.

Po powrocie do córki i jej mamy Dowbor zaczął powtarzać w wywiadach, że wcześniej nie był dobrym ojcem. Problemy w związku zmusiły go do spędzania więcej czasu z Janiną. To spowodowało, że, jak twierdzi, nawiązał z córką więź.

Facetowi, przynajmniej mnie, trudno było nawiązać tak bliski kontakt z niemowlęciem. Dopiero gdy dziecko zaczyna mówić i jest sprzężenie zwrotne, mężczyźnie jest łatwiej. Zawsze mógłbym być lepszym ojcem. Ale podejrzewam, że każdemu mężczyźnie towarzyszy ta wątpliwość.

bDKmFBFj

Na pytanie Show, czy "rzucił się na kolana przed Joasią z pierścionkiem zaręczynowym" Dowbor odpowiedział prowadzącemu wywiad jedynie śmiechem. Czyli nie zaprzeczył.

bDKmFBFK
KOMENTARZE
(134)
kontaktowa ;)
8 lat temu
są takie warsztaty... "nawiąż kontakt z niemowlęciem" - jak znalazł!
gość
8 lat temu
do niego dociera teraz że nic nie znaczy bez popychania przez kobity.
gość
8 lat temu
Ela: Dowbor to dopiero kloc .Sztywny ułan.Wepchnięty na siłę do TV
bDKmFBFL
gość
8 lat temu
Mój mąż fikał koziołki przy synku i nie widziałam, żeby ktoś miał lepszy kontakt ze swoim dzieckiem niż on...Jest rewelacyjny !!
gość
8 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia
gość
8 lat temu
D***k i szkoda Joasi bo to super kobieta a on jak raz sie puścił to nie ma pewności że ponownie nie skoczy w bok... Dziwkasz zawsze bedzie dziwkarzem
gość
8 lat temu
Na tak zadane pytanie,o rzucaniu się na kolana (litości!) kazdy by się roześmiał.
gość
8 lat temu
DOwbor d**a blada.Z Ciebie taki tatuś jak ze mnie zakonnica.Nie dorosłeś do bycia ojcem i mężem.Kompromitujesz się stary.
gość
8 lat temu
NIGHT LOVERS-WSZĘDZIE SEX
gość
8 lat temu
co za k****n
gość
8 lat temu
ON MA 33 LATA ??? MYŚLAŁAM , ŻE ZE 40 , TAK PRZYNAJMNIEJ WYGLĄDA !!!
gość
8 lat temu
kawal gnoja, jak raz zdradzil bedzie to robil zawsze, dziecko to wymowka
gość
8 lat temu
Co za s****a, plaszczy sie teraz, a wczesniej zdradzal
bDKmFBFD
gość
8 lat temu
mógł poczekać aż dzieciak zaprosi go na piwo-to by sobie wtedy pogadali i nawiązali kontakt
...
Następna strona
bDKmFBGf