Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie może wybaczyć jej zdrady"

170
Podziel się

Pattinson wciąż nie jest pewien, czy chce być ze Stewart. A ona naciska. "On nie jest w stanie o tym wszystkim zapomnieć".

"Nie może wybaczyć jej zdrady"
bCXQnGQB

Kristen Stewart skupia całe swoje wysiłki na tym, żeby zdradzony i upokorzony Robert Pattinson "znowu ją pokochał". Nie będzie to łatwe - aktor podobno nadal jej nie ufa i nie odnajduje się w stworzonym na nowo związku. Nie pomaga mu w tym fakt, że Kristen naciska i wymaga od niego jasnych deklaracji.

Kristen ciężko pracuje nad tym, żeby zmusić Roberta, by ich związek wyglądał tak, jak przedtem - mówi osoba z otoczenia pary w rozmowie z magazynem Radar. Jednak będzie musiała dać sobie na wstrzymanie, bo Robert nadal ma poważne problemy z zaufaniem jej. Nie potrafi udawać, że nic się nie stało. Kristen oczywiście ciągle go przeprasza, ale on nie jest w stanie o tym wszystkim zapomnieć.

Drugi informator dodaje, że 26-letni gwiazdor, mimo starań swojej 22-letniej dziewczyny, nadal ma duże wątpliwości na temat tego, co dokładnie łączyło ją ze starszym o 19 lat reżyserem.

bCXQnGQD

Problem w tym, że on nie może wybaczyć jej tej zdrady - przyznaje źródło. Kristen oczywiście twierdzi, że nigdy z Rupertem Sandersem nie spała, ale Pattinson ma poważne zastrzeżenia co do jej prawdomówności. Dla niego to za wcześnie, żeby udawać, że wszystko jest dobrze i przejść do porządku dziennego nad tym, co się wydarzyło. Nie chce ulegać Kristen i mówić, że są taką samą parą, jaką kiedyś.

Przypomnijmy, że zgodnie z najnowszymi doniesieniami wygląda na to, że bogaty reżyser nie był pierwszym, ani ostatnim facetem, z którym Kristen zdradzała Roberta... Zobacz: Kristen zdradzała Roberta od 3 lat? Z Lautnerem?!

bCXQnGQJ
bCXQnGRe
KOMENTARZE
(170)
gość
8 lat temu
Nie wiem czemu, ale lubię Stewart ;D Nawet po tym co zrobila. Fajna babka ;D
uookie
8 lat temu
fajna ona jest, ja bym jej wybaczył.
Marta
8 lat temu
Czego się nie zrobi dla promocji filmu:)
bCXQnGRf
gość
8 lat temu
A kto nie ma?
gość
8 lat temu
oh for fuck's sake! dajcie juz spokoj.
Najnowsze komentarze (170)
gość
7 lat temu
jak bum byla robertem to bym nie wybaczzyla tel peeeeeeep
eproditio
8 lat temu
Jesteś w związku? Nudzisz się? Czas na romans! Wejdź na i zobacz jak smakuje zakazany owoc.
rudzia
8 lat temu
g****a zdzira ... nigdy jej nie lubiłam , wiedziałam że jest cholerie popierdolona ale żeby aż tak ? O.O
polka21
8 lat temu
on go zdradzała,on ją i tak na okrągło
gość
8 lat temu
może gdyby nie pisali takich głupot, jak np." Kristen zdradzała Roberta od 3 lat? Z Lautnerem?!" to jego zaufanie do niej szybciej by wróciło, jak potworni mogą być dziennikarze. :(
gość
8 lat temu
ja tez bym go zdradzała jakbym była nia.ani on wygląda ani stylu nie ma.jego filmu to kategoria b lub c.Kristen wczesniej grywała ze znanymi i sławnymi a nie to co on
gość
8 lat temu
o dziwo ślicznie wygląda tutaj.
lodziadodzia
8 lat temu
a kto by wybaczył 3lata go zdradzała
bCXQnGQX
gość
8 lat temu
nie lubie jej
gość
8 lat temu
:(
gość
8 lat temu
co tam d**a ,ważna mamona i kariera-tak robią wszystkie s**i
JA
8 lat temu
Fajna jest.
gosciowa
8 lat temu
TO ZACZYNA SIĘ ROBIĆ NUDNE, BO TO CAŁE JEST POWTÓRKĄ Z REŻYSEREM RUPERTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NUDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
to się robi już nudne, niech facet się wreszcie zdecyduje bo zachowuje się jak baba
...
Następna strona
bCXQnGRz