Trwa ładowanie...
Przejdź na

Herbuś i Kwaśniewska w... reklamie WOŚP! (ZDJĘCIA)

279
Podziel się

Tę samą akcję promowała Doda... pozując z cudzym USG.

Herbuś i Kwaśniewska w... reklamie WOŚP! (ZDJĘCIA)
bDJszurV

Przyjaźń Aleksadry Kwaśniewskiej i Edyty Herbuś rozpoczęła się za kulisami Tańca z gwiazdami. Od tego czasu celebrytki często pojawiają się razem na imprezach, pozując razem do zdjęć. Teraz występują razem w spocie Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy.

Chodzi o akcję "e-serce", którą fałszywą ciążą promowała już Doda. W nieco bardziej konwencjonalny sposób zaangażowały się m.in. Kwaśniewska, Herbuś czy Michał Piróg. W spocie zachęcają do kupowania miejsca w "wirtualnym sercu" WOŚP, z którego dochód przeznaczony zostanie na działalność Fundacji.

Zobaczcie, jak wyglądały na planie:

bDJszurX
bDJszusd
bDJszuse
bDJszusf
bDJszusg
bDJszusy
KOMENTARZE
(279)
Juz dawno tem...
8 lat temu
Juz dawno temu, ktos powiedzial, ze NIE MA GŁUPICH PYTAN sa głupie oowpdiedzi.Pytania niedorzeczne zadaja Ci, ktorzy nie znaja zakresu tematyki rzeczy!Pozwole sie nie zgodzic, ze AFIRMACJE to silowa metoda!My sami wybieramy tresc i zakres afirmacji- wiec nie moze byc mowy o silowej metodzie wtłaczania.Mamy wolna wole.Jesli chcemy COŚ w swoim zyciu zmienic, to nalezy zadac pytanie CO. I JAK . i zastosowac afirmacje-czyli przyznac, ze ten stan juz mamy i go wzmacniac. Temu sluza afirmacje, zas zadawanie pytan w okreslonym temacie w kolko i w kolko powoduje rozchwianie i brak pewnosci obranej drogi.Na pewno pytania sa konieczne ,ale na etapie poczatkowym, przedafirmacyjnym , a nie ZAMIAST AFIRMACJI !!Czy tylko ja tak mysle?!
gość
8 lat temu
Edyta Tobie trzeba dobrego Rumaka!!! Kocham CIe :*
gość
8 lat temu
kwachowa za robotę niech się weźmie! a do reklamy to jedynie stadninę koni....
bDJszusz
gość
8 lat temu
Herbuś pierwsza liga.
gość
8 lat temu
Ola jakaś taka dojrzała, ładniejsza niz zwykle, może to zamążpójście działa:) ale pozytywnie, brawo!!!
gość
8 lat temu
jak słysze Oleńka to nie dobrze mi
gość
8 lat temu
SEXY EDYTKA I TEN KWASOWY D**N Z CZERWOYM ŚWIŃSKIM RYJEM !!!
gość
8 lat temu
beznadzieja
gość
8 lat temu
Dość mam promowania przez celebrytów, nierobów, wyciągania kasy z nas, biedaków. Mam dość tego WOŚP, pomagałam co roku, ale TO ZWALNIA OD ODPOWIEDZIALNOŚCI POLITYKÓW. Owsiak jest za bardzo upolityczniony i celebrycki - a "obowiązek" uczestnictwa w tym żebractwie to de facto dokładanie kolejenego procenta podatków - a NFZ i inne cwaniactwo się lęgnie na naszej kasie, gdyby nie HORDY niepotrzebnych urzędasów - byłyby pieniądze na tak podstawowe sprawy jak leczenie dzieci więc taka akcja tylko rozochaca draństwo pasożytnicze żyjące z nas, uczciwych, biednych ludzi i degeneruje system de facto.... DOŚĆ TEGO! Przerzuciłam się na pomaganie zdecydowanie mniej "rozleklamowane" - i na cel jaki sama wybiorę, jest wiele możliwości pomagania, niekoniecznie z udziałem szczwanych celebrycisków żerujacych na biedzie innych, żeby błysnąć w świelte fleszy. Cholerni próżnicacy.
iwonka
8 lat temu
gdzieś trzeba zarabiać.... a jak sie jest tylko "celebrytką".których niestety w Polsce coraz więcej.... to i reklama czegoś, czego nie ma potrzeby reklamowac pomoże w kolejnym promowaniu byle jakości...
gość
8 lat temu
bardzo ładne dziewczyny
gość
8 lat temu
Jak można powierzyć takie zadanie takim osobom kwaśniewska i herbuś dno.Ani jedna ani druga nie posiada żadnego dorobku zupełnie żadnego.Absolutnie mnie nie przekonają do żadnej wpłaty wręcz z takimi postaciami jak te panie odrzuci mnie od brania udziału w tym spocie .Są niwiarygodne i nie przekonuja wręcz odstraszają.Herbusiowa czy wpłaciłaś już na schronisko ??????????
gość
8 lat temu
Herbuuś
bDJszusr
gość
8 lat temu
Te osoby mnie nie przekonują i nie zachęcają.Wprost przeciwnie.
...
Następna strona
bDJszusT