Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Chcą rozwodu na pierwszej rozprawie"

360
Podziel się:

"Gosia bardzo przeżywa rozmowy o rozwodzie." Rozprawę doktorską pisała na temat... rozdziału majątku.

"Chcą rozwodu na pierwszej rozprawie"
bEDlBcet

Wygląda na to, że mimo początkowego zdementowania informacji o rozwodzie (zobacz: Rozenek o rozwodzie: "BZDURY! Nie ma żadnego kryzysu!"), gwiazdorskie małżeństwo rzeczywiście definitywnie się rozstaje. Jak donosi _Flesz, pozew o rozwód ma wylądować w sądzie jeszcze przed końcem roku. Nie chcą jednak pozwolić, by popsuło to święta ich synom.

Gosia i Jacek za wszelką cenę starają się, żeby dzieci jak najmniej odczuły ich rozstanie. Dlatego uznali, że po raz ostatni wigilię spędzą przy wspólnym stole - mówi informator magazynu. Gosia bardzo przeżywa rozmowy o rozwodzie. Ale nie powinna. Z Jackiem łączą ją naprawdę przyjacielskie stosunki. Cała rodziny oraz znajomi bardzo ją wspierają.

Jak widać, u Rozenków perfekcyjnie jest nawet po rozstaniu. Tymczasem Show donosi, że "Perfekcyjna Pani Domu" chce podczas rozwodu wykorzystać swoje wykształcenie prawnicze. Rozprawę doktorską pisała na temat... rozdziału majątku.

bEDlBcev

Oboje chcą, by sąd orzekł rozwód na pierwsze rozprawie - mówi ich znajomy.

Trzymamy kciuki.

bEDlBceB
bEDlBceW
KOMENTARZE
(360)
gość
9 lat temu
ich życie, ich rozwód:)
gość
9 lat temu
ona ma twarz jak mumia
gość
9 lat temu
ROZWODY SĄ DO D**Y !!!!
bEDlBceX
gość
9 lat temu
mówi informayor, mowi ich znajomy- no błagam
gość
9 lat temu
tak bardzo mi wszystko jedno z tego powodu
Najnowsze komentarze (360)
gość
9 lat temu
szkoda dzieci jak zawsze ,ale widocznie kariera żony przerosła męża
gość
9 lat temu
jeśli to nawet prawda ( bo pudel czesto pisze bzdury) to szkoda że nie daja sobie jeszcze szansy teraz młodzi ludzie nie lubia naprawiac zepsuło sie więc wyrzucić i siegnąć po nowe! szkoda bo są dzieci!
gość
9 lat temu
OSTRZEŻENIE! Kontynuuj czytanie! Albo umrzesz, nawet jeśli spojrzeć tylko słowo ostrzeżenia. Tam był kiedyś małą dziewczynką o nazwie Clarissa. Miała dziesięć lat, gdy trafiła do psychicznych. Ona zabiła swoich rodziców. Ale nic nie może ich powstrzymać. Zabiła wszystkich w psychiatrii, tak, że rząd teraz postanowił się ich pozbyć. W przestrzeni specjalnie skierowane próbował ją zabić, więc ludzi poszło. Ale poszło nie tak. Coś było z maszyną nie w porządku. I tak siedziała w agonii, godzinami. Dopóki nie zginęli. Każdy, kto czyta ten list jest odwiedził w poniedziałek 12: 00 od niej. Wyłazi do swojego pokoju i wycina gardła. Będzie krwawić bolesne. Jak ona jest. Wyślij ten tekst do 10 innych zdjęć na tej stronie, a ona nie pójdą za tobą. To będzie nie najgorsza decyzja. Jeśli możesz to 10 min 10 x kopii i Dodaj w obszarze inne zdjęcia, to jutro jest najlepszy dzień w swoim życiu. Będziesz pocałowała lub po prostu szczęśliw
gość
9 lat temu
ladna i do tego wyksztalcenie prawnicze..
kinia
9 lat temu
Bardzo smieszne, nie wydaje mi sie zeby biegali po Warszawie i wszystkim mowili o planach rozwodowych, nawet jezeli je maja
mlodyKRK
9 lat temu
no wlasnie, jaka ona jest "piekna" to widac na zdjeciu nr 2 :]
gość
9 lat temu
i bardzo dobrze panie jacku, ta niby kobieta jest psychicznie chora!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Babie chyba woda sodowa uderzyła do głowy ,poczuła się gwiazdą i mąż już nie potrzebny, po co więc na siłę płodzili dzieci z próbówki aby teraz cierpiały, świat schodzi na psy ludzie w tym "szołbiznesie " nie mają zasad moralnych i poczucia obowiązku a tylko forsa się liczy.A tak wogóle komu potrzebny jest ten program o sprzątaniu ,swoje brudy powinno się sprzatać samemu a nie wpuszczać do syfu w domu jeszcze telewizję.Dziwię się jak tym ludziom nie wstyd pokazywać to na forum publicznym. TVN nie ma już pomysłu na ciekawe intelektualnie programy to robią takie badziewie, najgorsza telewizja w Polsce.
bEDlBceP
gość
9 lat temu
Jak by nie maiła kasy ,nie była perfekcyjną panią ,to by się nie rozwodziła,bo mąż ją na pewno kocha.
gość
9 lat temu
tego nie widział napewno nikt! sieka.pl/film/10278/o-co-tutaj-chodzi-wtf-o
gość
9 lat temu
ODBILO JEJ
gość
9 lat temu
Co to sława i pieniądze robią z ludzi, zapomina się o swoich najbliższych i najlepiej się rozwieść to podejście celebrytów, nie ma walki o związek , o rodzinę!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
dopóki kariery nie robiła jako perfekcyjna pani domu to byo ok. ale jak juz palemka uderzyla do gowy i z szarej myszki gwiazda sie zrobiła to odrazu rozwód, nie rozumiem tych celebrytow. moim zdaniej p******i ludzie
gość
9 lat temu
Ona ma 34 lata jak ja 70 ;)))
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDlBcfI
bEDlBcfJ
bEDlBcfK
bEDlBcfL
bEDlBcfM
bEDlBcfr