Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kristen chce wziąć ślub z Pattinsonem!

132
Podziel się:

Może być z tym pewien problem, bo właśnie ją rzucił...

Kristen chce wziąć ślub z Pattinsonem!
bEDdSeQB

Wczoraj podaliśmy wstrząsającą wiadomość o rozstaniu Robert Pattinsona i Kristen Stewart. Po kilku tygodniach aktor doszedł do wniosku, że póki co nie chce angażować się ponownie w związek z kobietą, która go zdradziła. Kristen przyleciała do Los Angeles na rozdanie Złotych Globów, podczas którego miała towarzyszyć ukochanemu. Ostatecznie Pattinson przyszedł sam. Zobacz: Pattinson RZUCIŁ KRISTEN?! Znowu?

Mimo wszystko Stewart wierzy, że go odzyska. Jest niemalże przekonana, że to tylko kwestia czasu, a kolejne już zejście się zakończy się... ślubem.

Ma nadzieję, że nadal będą się spotykać, po przyjacielsku - mówi osoba z otoczenia pary w rozmowie z Hollywood Life. Myśli, że jeżeli zgodzi się na jego zasady, żeby zwolnili tempo, to wtedy on zobaczy, jak bardzo jej potrzebuje i że są sobie pisani. Chociaż może nie zobaczymy pierścionka na jej palcu zbyt prędko, to jest pewna, że przekona Roba do siebie.

bEDdSeQD

Życzycie jej powodzenia?

bEDdSeRe
KOMENTARZE
(132)
eweeqw
9 lat temu
Mowcie co chcecie ale USA to p**********y kraj
gość
9 lat temu
"Wczoraj podaliśmy wstrząsającą wiadomość.." O tak, do tej pory nie mogę się pozbierać :'(
gość
9 lat temu
a niech sobie biora-jak sa szczesliwi
bEDdSeRf
gość
9 lat temu
Róbta co chceta… Nie liczta się z innymi, hałasujta Urządzajta parady techno Pijta, palta, ćpajta Plujta, wymiotujta, startujta w wyborach Obiecujta złote góry i gruszki na wierzbie Oszukujta, korumpujta, bierzta łapówki Bądźta pewni siebie, oklaskujta Kupujta co chceta i kogo chceta Nadążajta za modą, bądźta biznesłumen Lubta hity i bestsellery, ścigajta się Pozujta, udawajta, wywyższajta się Wymandrzajta się, przechwalajta, szarżujta Poniżajta, bijta, wymuszajta Kopta leżącego, znęcajta się Kłóćta się, ubliżajta, wyśmiewajta Idźta po trupach, awansujta Zarabiajta, zarabiajta, zarabiajta Piszta po murach, śmiećta, niszczta przyrodę Zalewajka sąsiadów, wyrzucajta przez okno Podglądajta, plotkujta, obgadujta Mówta co chceta, bluźnięta, k****a Wróżta, czarujta, wierzta w horoskopy Mówta bzdury, bełkoczta, przeklinajta Nie słuchajta i nie szanujta innych Nie dotrzymujta słowa, nie ustępujta Nie myjta się, zakładajta seksszopy Oglądajta pornosy i książeczki czekowe Nie czytajta książek, nie uczta się Wyrzucajta z pracy, redukujta, transformujta Nie spłacajta długów, prywatyzujta Umarzjta z powodu znikomej szkodliwości albo przedawnienia Pouczajta, strofujta, europeizujta Piszta głupoty, ceńta się, dawajta zły przykład Podkładajta śmiech pod filmy, nadawajta reklamy Oglądajta telewizję, czytajta gazetki, nie myślta Głupiejta, głupiejta, głupiejta Miejta bogów cudzych, bierzta imię nadaremno Nie święćta, nie czcijta Zabijajta, cudzołużta, kradnijta Mówta fałszywe świadectwo Pożądajta żony i każdej rzeczy Wychowujta dzieci na swój obraz i podobieństwo.
gość
9 lat temu
Raczej nie lubię Pattinsona, ale dobrze zrobił rzucając to coś z skwaszoną gębą o.O
Najnowsze komentarze (132)
shee2561
6 lat temu
Jeśli szukacie profesjonalnej firmy, która rozwiąże twoje problemy z dłużnikiem to szczerze polecam Kancelarię Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum. Zajmują się windukacją od firm oraz osób prywatnych na terenie całej Polski i za granicą. Korzystałam z ich usług i bardzo mi pomogli, odzyskałam swoje pieniądze. Podaje ich stronę kancelariaultimatum.pl/
gość
6 lat temu
Kalkulatorem :d
zmierzch
8 lat temu
Ja kibicuje im z całego serca mam nadzieje, że nie długo zobaczymy jak Robert wkłada Kristen pierścionek
Nierozumiąca
9 lat temu
Popełniła błąd ale zasługuje na drugą szansę. Tylko że licząc wszystkie plotki to nie była by druga le już któraś z kolei szansa. A nam nic do ich prywatnego życia, jesne są sławni. Chcemy wiedzieć co u nich (jako sław) ale dlaczego wpieprzamy się w ich prywatne sprawy. Mimo wszystko każdy potrzebuje prywatności, a osoby sławne jej zbytnio nie mają. Więc może chodź w takich kwestiach zostawimy im pole manewru a nie będziemy podejmować decyzji za nich. I co gorsza oceniać ich postępowania !!
MartaFor
9 lat temu
Uwielbiam Roberta i ubóstwiam patrzeć na nich jako para... jednak Kristin wydaje się być wielce zadumana w sobie, że od razu wierzy, że się zejdą i nawet ślub wezmą. Nie tak prędko , ale się zapędza... no nic... życzę im obu szczęścia razem lub osobno.
gość
9 lat temu
"oni są sobie pisani..." zgadzam się z tym. kocham zmierzch i nie wyobrazam sobie zeby oni nie byli razem
gość
9 lat temu
Robert pojechał do Australii, gdzie będzie kręcić nowy film Ther Rover. Jeżeli chodzi o Golden Globe, top Kristen razem z Robertem była na after party.
gość
9 lat temu
Nareszcie przejrzał na oczy oby się tylko znowu nie pomylił.
bEDdSeQX
gość
9 lat temu
Było by miło ;D
gość
9 lat temu
koffam ich
gość
9 lat temu
Ech rzucił ;-) Na miesiace :-) Kreci film w Australii.
gość
9 lat temu
powodzenia! fajni z was ludzie super sie razem prezentujecie, oby jeszcze sie dobrze przy sobie czuc i trzymam kciuki!
gość
9 lat temu
Ja bym chciała żeby byli razem. :) Powodzenia! ;)
KAZIOR
9 lat temu
SZKODA KU.WA , ŻE W OSTATNIEJ CZĘŚCI WILKI ICH NIE ZJADŁY BYŁBY SPOKÓJ .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDdSeRQ
bEDdSeRR
bEDdSeRS
bEDdSeRT
bEDdSeRU
bEDdSeRz