Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek poprowadzi... "Dzień Dobry TVN"!

452
Podziel się

Będzie rywalizować o widzów z byłym mężem. Jacek dostał właśnie pracę w "Pytaniu na śniadanie"... Ucieszy się?

Rozenek poprowadzi... "Dzień Dobry TVN"!
bDJPlbqt

Nie ma to jak dobry, głośny rozwód. Chyba nic innego nie wzmacnia tak pozycji celebrytów w telewizjach. Okazuje się, że rozstanie "perfekcyjnej pani" z TVN z mężem pomogło nie tylko ponownie zaistnieć zapomnianemu nieco Jackowi Rozenkowi, ale także wzmocniło pozycję jego byłej żony. Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, jest do tego stopnia zachwycony sukcesem show Perfekcyjna Pani Domu oraz kontrowersjami, jakie wywołała pozująca na idealną gospodynię Małgorzata, że postanowił powierzyć jej prowadzenie Dzień Dobry TVN.

Czy to przypadek, że jej mąż został właśnie prowadzącym konkurencyjnego Pytania na śniadanie? Wątpimy. To świetny sposób na podkręcenie konfliktu. Sprytnie sobie to wymyslili. Pytanie tylko, czy Jacek się ucieszy.

Miszczak chce żeby Rozenek została prowadzącą DDTVN. Jego zdaniem byłaby świetna i przyciągnęłaby znacznie więcej widzów niż program ma teraz – mówi magazynowi Party pracownik stacji.

bDJPlbqv

Rozenek będzie miała mocną konkurencję w nadchodzącej ramówce. Nie tylko byłego męża. Inna gwiazda, która wypłynęła na rozstaniu, Joanna Koroniewska, ma poprowadzić program wzorowany na "Perfekcyjnej Pani Domu".

Jak poradzi sobie z tym Jacek Rozenek? Zobacz: Rozenek dostał pracę w "Pytaniu na śniadanie"! (ZDJĘCIA)

bDJPlbqW
KOMENTARZE
(452)
ter
6 miesięcy temu
na zdjeciu z bylym mezem inczej wyglada nie bede ogladala TVwcale i juz
gość
8 lat temu
A ja ja bardzo lubie i bede ogladac na pewno.
gość
8 lat temu
ciekawe kto Ją ogląda? z moich znajomych NIKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bDJPlbqX
gość
8 lat temu
bardzo lubię DDTVN ale jak p Rozenek będzie to prowadziła to nie będę tego oglądać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Tolerancja? Owszem. W końcu jesteśmy dorośli. Jeśli ktoś ma ochotę się upijać, nikt mu przecież nie zabrania (o ile nie rozrabia). Podobnie jeśli ktoś twierdzi, że 'kocha inaczej', niech to robi, jego sprawa i on sam poniesie wszelkie tego konsekwencje. Na tym właśnie polega to co nazywają wolną wolą, wolnością czy t.p. Inna rzecz z legalizacją. Legalizacja to uznanie czegoś za normalne, dobre, godne naśladowania ... Miałabym wątpliwości czy dobrym byłoby zalecać komuś ten styl życia. Kwestia czy homoseksualizm jest uwarunkowany genetycznie, to raczej jeszcze kwestia otwarta. Istnieje przecież teoria, że mordercy i inni przestępcy też stali się tacy przez geny! Więc co, zalegalizować morderstwa? Oczywiście przykład skrajny, ale powinien dać do myślenia. Nawet jeśli genetycznie można dziedziczyć orientację seksualną, to warto by się zastanowić czy nie jest to jakiś rodzaj 'choroby' warunkowanej genetycznie. Przecież zdarzają się różne genetyczne anomalia, nie tylko w zakresie orientacji seksualnej. Może to poważna wada genetyczna? Jeśli tak, to trzeba to leczyć, a nie legalizować. Trzeba też pomóc, a nie zwalczać. Może ujęłabym tak: walczyć ze zjawiskiem, a nie z ludźmi. Dlaczego walczyć ze zjawiskiem? Mam pewne obawy, że homoseksualizm w dużym procencie jest jednak wynikiem wpływu otoczenia na psychikę. Proszę mnie sprostować, jeśli nie jestem logiczna, ale jeśli dziecko będzie wychowane w rodzinie homoseksualnej, to siłą rzeczy taki wzorzec będzie dla niego normalny. Nie wierzę, że będzie to bez wpływu na jego orientację w przyszłości. Powielanie zaś takich wzorców może stać się przyczyną szerzenia się zjawiska. Kto wie, może za 100 lat zrodzi to nietolerancję wobec heteroseksualnych!? No, to żart. Kierowanie uwagi na Biblię w sprawach moralnych nie jest głupie. Czyż księga ta nie stanowi moralnego autorytetu przez całe stulecia i to nie tylko w społecznośc[/cytat]spier.dalaj[/cytat]Dajcie sobie czas i przeczytajcie to-WARTO
gość
8 lat temu
Czesia z Klanu
gość
8 lat temu
tylko nie ona, błagam
gość
8 lat temu
ciekawe co na to KINGA Rusin?
gość
8 lat temu
To jakaś pomyłka,zatrudnili ją na etacie sprzataczki ,bo do tego się nadaje.
Gość
8 lat temu
Mogla by zastąpić Pieńkowska;)
gość
8 lat temu
jak tak dalej pojdzie to tylko filmy bede ogladac przez taka rozenek wojewodzkiego i innych im podobnym debilom szkoda tvn to byla naprawde fajna stacja
gość
8 lat temu
z nia bede ogladac bo jest boooossssskkkkaaaaaaaa
gość
8 lat temu
Widać,że jest bardzo miłą i atrakcyjną kobietą:)
bDJPlbqP
gość
8 lat temu
Koroniewska?Kompletne beztalecie
...
Następna strona
bDJPlbrr