Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak zapomniała tekstu piosenki! (WIDEO)

1104
Podziel się:

Znowu... Tym razem cudzej.

Górniak zapomniała tekstu piosenki! (WIDEO)

Edyta Górniak "uświetniła" swoją obecnością wczorajszą galę Miss Polonia 2012. Za cały wieczór zgarnęła okrągłe 40 tysięcy złotych. W zamian za to wykonała trzy piosenki. Jedną z nich była (You Make Me Feel Like) A Natural Woman z repertuaru Arethy Franklin. Niestety, w trakcie krótkiego występu piosenkarka... zapomniała tekstu.

Państwa reakcja wspaniale mnie rozproszyła, nie pamiętam teraz tekstu! Koniec świata, na żywo w telewizji! Spróbujmy jeszcze raz - powiedziała na scenie.

Za kilka minut pracy na imprezie, na której zaśpiewała trzy piosenki, Edyta dostała aż 40 tysięcy złotych. Jak widać, nie przygotowała się chyba zbyt długo do tego występu.

Zobaczcie, jak to wyglądało:

To nie pierwsza taka wpadka Edyty. Zdarzyło jej się już zapomnieć tekstu własnej (!) piosenki podczas występu promocyjnego w Empiku. Wtedy nie pomogło nawet czytanie tekstu z płyty. Czcionka z książeczki okazała się dla Edzi za mała.

Zobaczcie tamtą kompromitację:

KOMENTARZE
(1104)
Kate
9 lat temu
Nieźle się wybroniła. Lata praktyki.
gość
9 lat temu
Kto kazał jej spiewać piosenkę pt. "Natural Woman"? Co za ironia...
gość
9 lat temu
Botox źle działa na szare komórki :)
gość
9 lat temu
nigdy nie grzeszyła inteligencją
Ada
9 lat temu
Rozproszyła się urodą gości.
Najnowsze komentarze (1104)
Aragorn
8 lat temu
PUDELKU - nie badź zawistny. Chciałbyś żeby zaśpiewała za 4000 złotych. Zobacz jakie gaże są na zachód od Zielonej Góry. Moim zdaniem 50.000 złotych jest warte to że gwiazda się tam pokazała. Otrzymała jedynie 40.000 zł . Zatem zaśpiewała ... gratis. PUDELKU za twój przyjazd nie zaoferwano by ci nawet 400 złotych i może właśnie o to chodzi. A poza tym 100% na 100% że te najazdy to ... kobieta. Wreszcie to nie twoje pieniądze. A ten kto płaci może ze swoim uczynić co zechce. Może podarować komu zechce nawet 100.000 zł i tobie nic do tego.
gość
9 lat temu
Pudelku mam prośbę! czy mógłbyś zamieścić zmontowana cześć jak sie Edzia myli bo włączalem ten film juz 4 razy jak śpiewa ta Nasza Diwa i nie jestem w stanie tego znaleść a oglądanie całego 4 minutowego filmu jest zbyt okrutne dla mojej psychiki. Ja nie zartuje. Wlaczam to z nastawieniem ze dotrwam do TEGO momentu jak sie myli ale po prostu nie daje rady. Po dwóch dniach znowu wlaczam i to samo. Słuchanie jej śpiewu jest bardziej okrutne niż wiercenie wiertarka dziury w mózgu
ANKA
9 lat temu
ojejku! ale zaspiewała jeszcze raz !
gość
9 lat temu
ludzie są okropni!!! jak można tak o kimś pisać!!!
lolinglisz
9 lat temu
so anspajerd
Bob
9 lat temu
Okazuje się że do profesjonalizmu jeszcze daleka droga a tu niedługo emerytura coś tej Edycie nie wychodzi na estradzie .
gość
9 lat temu
Lata praktyki!! Nie wypadło to wcale źle!! Przynajmniej wiadomo, że śpiewała na żywo:)
gość
9 lat temu
ŻAL MI WAS LUDZIE!!! Chyba nie macie o czym pisać!Jesteście wredni! Bo wy nigdy się nie pomyliliście! Ale zaczęła jeszcze raz! I WSZYSTKO ZAŚPIEWAŁA! TO BYŁ TRUDNY UTWÓR! MEDIA SĄ CZASAMI OKROPNE!
gość
9 lat temu
PUSTA G****A KROWA
gość
9 lat temu
lubi naturalne kobiety .. :((( Edzia , spojrz ty w lustro !!
gość
9 lat temu
yy i to taka tragedia? każdemu może się zdarzyć, a jeżeli chodzi o naturalność, to miała na myśli raczej to, jaka jest w środku :] pozdrawiam
gość
9 lat temu
w empiku -TRAGEDIA, ONA ZA DUZO MIAŁA JUZ DAROWANE!!! ---EMPIK ----- HYMN ------- WYBORY MISS KKKOOOOSSSZZZZMMMARRRR
gość
9 lat temu
myśli o kasie a nie o piosence!!! to są skutki jak za dużo się płaci!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Boże jaka żenada nie zna swojej piosenki jaka g****a pusta brunetka buhaha
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie