Trwa ładowanie...
Przejdź na

HTTP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, administrator portalu pudelek.pl niniejszym informuje, że w przedmiocie treści zawartych w poniższym artykule zostało wytoczone powództwo, w związku z czym mogą one naruszać dobra osobiste Joanny Koroniewskiej Dowbor oraz Macieja Dowbora. Powyższa informacja została zamieszczona na skutek postanowienia sądu w przedmiocie udzielenia zabezpieczenia powództwa o ochronę dóbr osobistych.

Koroniewska chce mieć drugie dziecko!

220
Podziel się

Z Dowborem?

Koroniewska chce mieć drugie dziecko!
bDeGfNqZ

Jak już pisaliśmy, najlepszej przyjaciółce Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka, aspirującej celebrytce Małgorzacie Ohme udało się wygryźć Joannę Koroniewską z nowego reality show Dwójki Życie od kuchni (zobacz: Ohme dostała WŁASNE REALITY SHOW!).

Telewizyjna psycholożka będzie się w nim zajmowała "uzdrawianiem relacji" oraz diety uczestników. Tym sposobem Koroniewska zyskała znacznie więcej wolnego czasu, zwłaszcza, że program Kocham Cię, Polsko, w którym pełniła rolę jednej z prowadzących, znika z anteny.

Jak donosi Fakt, Joasia uznała, że to się świetnie składa, bo od dawna myslała o drugim dziecku, ale jakoś nigdy nie miała czasu zajść w ciążę. To wśród celebrytek dość popularny kłopot. Koroniewska nie miała też przez jakiś czas ojca dla swojego przyszłego dziecka, jednak niewierny Maciej Dowbor w końcu do niej wrócił, a ona zdecydowała się wybaczyć mu zdradę. Najwyraźniej rzeczywiście nieźle się między nimi układa, skoro aktorka zdecydowała się na nowe dziecko z kochliwym partnerem. Podobno sprawa jest już przesądzona.

bDeGfNrb

Wiele razy mówili, że ślub nie jest im potrzebny do szczęścia i nie zmienili zdania. Za to obydwoje bardzo chcieliby, by w ich domu pojawiło się kolejne dziecko - zdradza w rozmowie z tabloidem znajomy pary. Obydwoje wiedzą, co to samotność i bardzo im zależy na tym, by ich czteroletnia córeczka Janinka miała rodzeństwo. Zaczęli już nawet starania.

Podobno uznali, że drugie dziecko umocni ich miłość. Wprawdzie pierwsze nie przeszkodziło Maciejowi w nawiązaniu romansu z poznaną w pracy kobietą z Krakowa, ale Koroniewska sądzi najwyraźniej, że ta przygoda i jej show biznesowy sukces po rozstaniu go zmieniły.

Trzymamy kciuki, żeby historia się nie powtórzyła.

bDeGfNrh
bDeGfNrC
KOMENTARZE
(220)
gość
8 lat temu
To niech ma, jak ją stać. Mnie nie stać.
gość
8 lat temu
Te nasze gwiazdki nawet planami rozrodczymi się pochwalą...
Flav
8 lat temu
Świetnie, to już nie wiedzą jak się za to zabrać? Musi wiedzieć o tym całe otoczenie? A potem narzekają, że ludzie nie dają im spokoju...
bDeGfNrD
gość
8 lat temu
JA RODZĘ DRUGIE ZA MIESIĄC! TRZYMAJCIE KCIUKI!
gość
8 lat temu
Zawsze chciałam mieć top komentarz na pudelku
Najnowsze komentarze (220)
gość
8 lat temu
jaka ona jest brzydka! jak on znia jest........... on jest super sexy, w rzeczywistosci 100 razy lepszy!!!!!!!!
gość
8 lat temu
a kogo to obchodzi?
gość
8 lat temu
Szczerze ? nikogo to nie interesuje
fu
8 lat temu
to dobrze niech maja dzieci niech zyja wzgodzie idobrze je wychowuja
gość
8 lat temu
Fajny teledysk Jaskółeczka i super piosenkę Ku płomieniom wykonała Magda Przychodzka
gość
8 lat temu
po co nam o tym mówi przecież my jej nie zrobimy
gość
8 lat temu
Aśka miej dziecko,ale nie z tym paskudą
WIESIEK
8 lat temu
TYLKO ZADZWOŃ 601 547.....ROZWIĄŻĘ TWÓJ PROBLEM
bDeGfNrv
gość
8 lat temu
Ale ma kinola!
gość
8 lat temu
ja chce miec pierwsze i nie moge
gość
8 lat temu
Widzieliście profesjonalnie wykonany trailer Rambo z Maćkiem z Klanu w roli głównej? Polewka totalna :) wpiszcie sobie w google: maciek z klanu rambo trailer
gość
8 lat temu
jAKA ONA NIEFOTOGENICZNA
gość
8 lat temu
a niech ma,najwyżej zostanie sama z dwójką...
gość
8 lat temu
a niech ma,najwyżej zostanie sama z dwójką...
...
Następna strona
bDeGfNrX