Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Tomasz Lis ma problem ze sobą! KOŚCIÓŁ JEST ORGANIZACJĄ PRZESTĘPCZĄ?"

1408
Podziel się

"Jego kolejne okładki są coraz bardziej chamskie" - mówi oburzony ks. Sowa.

"Tomasz Lis ma problem ze sobą! KOŚCIÓŁ JEST ORGANIZACJĄ PRZESTĘPCZĄ?"
bCxJqiJh

Najnowsza okładka Newsweeka wywołała sporo kontrowersji wśród przedstawicieli Kościoła. Zobacz: "Polski Kościół KRYJE PEDOFILIĘ"? Poruszana w numerze tematyka także nie przypadła do gustu hierarchom i księżom, którzy udzielają się medialnie. W rozmowie z Moniką Olejnik na temat problemu molestowania dzieci przez duchownych wypowiedział się ks. Kazimierz Sowa, były dyrektor Religia TV. Twierdzi on, że problem pedofilii w Kościele nie istnieje, zaś Tomasz Lis ma obsesję na punkcie seksualności księży.

Ta okładka udowadnia tylko, że "Newsweek" ma jakąś fobię na punkcie Kościoła. Za każdym razem musi być ksiądz pedofil albo ksiądz, który ma kochankę, ksiądz homoseksualista, ksiądz złodziej itd. Albo naczelny, albo szefostwo "Newsweeka" ma jakiś problem ze sobą – atakuje ks. Sowa.

Kolejne okładki są coraz bardziej chamskie. Używam tego słowa z całkowitą odpowiedzialnością. One są po prostu zmanipulowane. Pytam publicznie Tomasza Lisa: Tomek, za tydzień, dwa, trzy kogo zobaczymy na okładce? Może biskupa, który zrobił stłuczkę po pijanemu? To są wyjątki, które maja potwierdzać regułę, że Kościół jest czym? Organizacją przestępczą?

bCxJqiJj

Kościół nie ma problemu z pedofilią - dodaje. Zasady, w jaki należy te sprawy wyjaśniać zostały bardzo jasno określone. Mamy do czynienia z sytuacjami, które nie powinny się zdarzać. Ta sprawa powinna mieć szczęśliwy finał, a takim finałem może być tylko orzeczenie sądu.

Czy wypada mówić tu w ogóle o "szczęśliwym" finale? Jaki wyrok byłby szczęśliwy dla ks. Sowy?

bCxJqiJK
KOMENTARZE
(1408)
gość
7 lat temu
Za pedofilie powinno się obcinać się jaja!
gość
7 lat temu
BÓG TO BÓG KOŚCIÓŁ TO BANDA ZŁODZIEI
HANKA
7 lat temu
znowu pudel przeinacza słowa - co innego powiedział ksiądz sowa - że kościół nie ma z pedofilią problemu - to nie znaczy że nie zdarzyło się być zbokiem xiędzu żadnemu..
bCxJqiJL
gość
7 lat temu
Jutro poprawka, błagam trzymajcie kciuki :)
gość
7 lat temu
Kościół ukrywa i chroni pedofilów - na całym świecie i to jest FAKT. Niech nawet nie mówią o CHAMSTWIE bo to co robią przechodzi wszelkie ludzkie pojęcie...
Najnowsze komentarze (1408)
fitflops sing...
5 lata temu
fitflop online sale singapore fitflops singapore sale
nike jordan r...
6 lat temu
It is, theefoe, a vaid citeion fo discimination and fo choice. Jaxon Bieber Wikipedia and Justin Drew bieberFew years ago, not many Air Jordan 10 recognized Justin Bieber, the Jaxon Bieber brother. The 'human story', which centers on a father and daughter forever separated by ideology and, in the end, radiation, is compelling, though the climactic heroics that take the admiral inside Godzilla may be taking things a step too far. Federal Judge Sends Louis Vuitton to the Dog HouseJudgment and Gets New Leash on Life for Line of Parody Pet ProductsLAS VEGAS Las Vegas (l v city (1990 pop. nike jordan release dates
Prada Handbag...
6 lat temu
more for your best golf shoes. Select your own personal preference for price, quality, comfort and a fashionable look at the same time. Prada Handbags UK Outlet Store
Z wielkimi nz...
7 lat temu
Z wielkimi nzaeiajdmi czekałem na s5 Californication. Ukochany serial powrf3cił, troche się nazmieniało od poprzedniego sezonu Czekałem na stare porsche 964 Hanka i jakiś badziewny telefon a tu nowe Porsche i iphone 4g to są szczegf3ły ale jak dla mnie mają znaczenie i szczerze mf3wiąc całkiem przypadło mi tu do gustu "bo jest coś nowego" klimaty się zmieniają chociaż nie zdziwię się jeśli Hank powrf3ci na stare śmieci brudne porsche i posprayowane, małe mieszkanko w Californi Z niecierpliwością czekam na następny odcinek. A tak z ciekawości spytam kim jest pierwsza niewiasta ktf3ra pojawia się zaraz na początku?(kim jest ta aktorka)
Goldi
7 lat temu
A Minę ma ksiądz Sowa dokladnie takja jak Pirce Brossman w filie" Boulwaire Salvation. Polecam zboaczyc jak dzialaja te prostackie mechanizmy moherowych berecikow ktore traca zdolnosc zdrowego osadu spraw rzeczy i ludzi.
Stan
7 lat temu
Czxłowiek zdrowy na umyśle bez przyczyny nie naraża się na taką nienawiść spoleczną. Lis doskonale zdawał sobie sprawę z tego co go czeka po opublikowaniu tych faktów dotyczących pedofilii wsrod Ksimęży. NIe pomylił się. Zobaczcie co media teraz czynia z Lisem. Takakują go za wszystko. Czy naprawdę jest taki jak piszą. I Co się okazuje, że kazdy pwood jest dobro: od tego ile zarabia az po okladke z Gesler! GLupcy ludzie. Zamiast zająć się probleme atakują tego kto o nim głośno powie!
Jana
7 lat temu
Ja się zastanawiam jak bardzo trzeba byc uszkodzonym w osądach jeżeli zamiast zająć się tak poważnym problemem akatujecie niewinnego czlowieka za to ze o problkemie glosno powiedzial? TO pokazuje jak chore motralnie mamy spoleczenstwo niezdolne do sprawiedliwych zdrowych osadow.
Jana
7 lat temu
Ja się zastanawiam jak bardzo trzeba byc uszkodzonym w osądach jeżeli zamiast zająć się tak poważnym problemem akatujecie niewinnego czlowieka za to ze o problkemie glosno powiedzial? TO pokazuje jak chore motralnie mamy spoleczenstwo niezdolne do sprawiedliwych zdrowych osadow.
bCxJqiJD
gość
7 lat temu
Gosciowi ktory napisal: "A coz ten Lis niech popatrzy na swoje życie i zacznie od siebie święty biedaczek zyjący z ludzkiego grosza z biednych podatków polaczków wielki dziennikarz ......." Taka odpowiedz dajesz na tak powazny problem jak rujnowanie zycia malym bezbronnym dzieciom? A moze sam lubisz i gustujesz w takim zboczeniu?
Han
7 lat temu
Do Hanki, Haniu problem tuszowany jest tak wielki ze nawet go ogarnac trudno.. Najwiekszy zas problem w tym ze choc wszyscy o tym wiedza jednak zboczenie i przestepstwo lamania zycia biednym dzieciom jest bezkarne i tolerowane. Nawet Panstwo milczy i nie chce sie wtracac. Czyzby sie bali kleru? To średniowiecze.
Nidaros
7 lat temu
Szanowny Księże Sowa, to nie lis ma problem ale Polska z powodu tak wielkiej ilości molestowanych przez księży dzieci. To powazny problem. A co do hamskiej okladki to hamska jest rzeczywistosc jaka okladka oddaje a nie sama okladka.
gość
7 lat temu
Czyście już ocipieli wychodzi ze w kosciele same p****y i zboki a nasz ksiadz katolicki normalny i coraz wiecej ludzi ma w kościele ........ c*****a lewacka do psychiatry, ale swiat standarty z Europy
gość
7 lat temu
A coz ten Lis niech popatrzy na swoje życie i zacznie od siebie święty biedaczek zyjący z ludzkiego grosza z biednych podatków polaczków wielki dziennikarz .......
gość
7 lat temu
pozbądźcie się kościoła i poczekajcie na islam to religia idealna a lis by nawet nie zamruczał bo by go ukamienowali
...
Następna strona
bCxJqiKf