Trwa ładowanie...
Przejdź na

NIEPEŁNOSPRAWNE MODELKI w katalogu Debenhams! (ZDJĘCIA)

377
Podziel się

"W mediach powinny się pojawiać modelki o różnych kształtach i w różnym wieku. Inaczej moglibyśmy fotografować manekiny."

NIEPEŁNOSPRAWNE MODELKI w katalogu Debenhams! (ZDJĘCIA)
bEiTonrF

Znany na całym świecie dom handlowy Debenhams właśnie ujawnił swój katalog na nadchodzący sezon wiosna/lato 2013. Sesja zdjęciowa zaproponowana przez brytyjską markę wywołała wiele kontrowersji, ale także bardzo pozytywnych opinii organizacji zajmujących się walką z anoreksją i także grup walczących o prawa osób niepełnosprawnych.

W katalogu Debenhams pojawiły się bowiem nie tylko modelki o pełniejszych kształtach i różnych kolorów skóry, ale również niepełnosprawne - bez nogi i ręki.

Chcieliśmy zaprezentować wszystkie rozmiary oraz typy klientów, których bierze pod uwagę Debenhams. Wybrałam modelki, które maja być inspiracją poprzez swoją wyjątkowość. Uwielbiam patrzeć, jak ubrania uzupełniają wygląd oraz osobowość kobiet i mężczyzn. Kocham też sesje zdjęciowe, na których nie fotografuje identycznych, chudych modelek. Uważam, że w mediach powinny się pojawiać modelki o różnych kształtach oraz w różnym wieku. Inaczej moglibyśmy fotografować manekiny - wyjaśniła współtwórczyni sesji Caryn Franklin w rozmowie z BBC.

bEiTonrH

Zobaczcie zdjęcia:

bEiTonrN
bEiTonsi
KOMENTARZE
(377)
ElKA
8 lat temu
wreszcie cos normalnego w tym modelingu
gość
8 lat temu
świetny pomysł! wreszcie moda dla wszystkich, a nie dla wybranych! Niepełnosprawni sa w śród nas, nie negujmy tego. Polecam rugby na wózkach.
gość
8 lat temu
wow, szacun!
bEiTonsj
gość
8 lat temu
Wspaniały pomysł :)
dd
8 lat temu
brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Najnowsze komentarze (377)
gość
8 lat temu
swietne
Nowak ;D
8 lat temu
Jednak są jeszcze normalni ludzie na tym świecie, którzy potrafią wymyśleć coś mądrego :)
gość
8 lat temu
One są piękne!!! :) W końcu ktoś pomyślał żeby nie mydlić oczu w szczególności panom. Idealny jest tylko kształt koła :)
gość
8 lat temu
nareszcie NORMALNE kobiety. już nie mozna patrzeć na te wychudzone Anie Rubik itp
gość
8 lat temu
Modelka o pełniejszych kształtach w stroju kąpielowym MA PRZEPIĘKNĄ TWARZ niczym Monica Bellucci (mogłam napisać z błędem..)
gość
8 lat temu
troche niesmaczne
gość
8 lat temu
kobiert piękna seksowne super , podziwiam za odwage !!!!
blebleblebleb...
8 lat temu
WOW!
bEiTonsb
gość
8 lat temu
hahahahah
gość
8 lat temu
NIEPEŁNOSPRAWNE MODELKI w katalogu Debenhams! a pod spodem tag: modelki XXL . żałosne
gość
8 lat temu
gud ajdija!
młodkapollka2...
8 lat temu
wreszcie zaczynają walczyć z tym dązeniem do ideału,typ:barbie,plastik i jedno wielkie nic,czyli lekko mówiąc GOWNO.Wreszcie ludzie pozbędą się swoich kompleksów,zaczną cieszyć się życiem i zaakceptują to że NIKT NIE JEST IDEALNY
Coś nie coś, ...
8 lat temu
Gościu z 16.04.13 z godziny 14:16. Może i sztuczne nabijanie, jak to nazwałeś, ale przy najmniej miały szanse spełnić swoje marzenie, pokazania sie.
gość
8 lat temu
SĄ ŚLICZNE WIELKI SZACUN ZA PIĘKNY POMYSŁ
...
Następna strona
bEiTonsD