Trwa ładowanie...
Przejdź na

Monika Olejnik JUŻ ROBI Z SIEBIE OFIARĘ?

598
Podziel się

"Trzeba mieć w sobie dużo złej woli, żeby doszukiwać się u mnie braku empatii wobec dramatu w Bostonie". Naprawdę?

Monika Olejnik JUŻ ROBI Z SIEBIE OFIARĘ?
bEiSTAWJ

Polscy celebryci z "wyższej półki", tzn. starsi, więcej zarabiający, "z nazwiskami" i lepiej ustawieni w mediach, nauczyli się do perfekcji odwracać kota ogonem i stawiać się w roli ofiar, niesprawiedliwie atakowanych przez odbiorców. Po głośnych wpadkach i oburzających wypowiedziach, ci ostatni są przez nich nazywani często "bydłem", "frustratami", czy - jak woli Kuźniar - "smutną prawicą". Nawet jeżeli są lewicą. Doszło do tego, że nawet po najgorszych i najbardziej kompromitujących wpadkach inne osoby publiczne boją się krytykować ważnych dziennikarzy i "autorytety", bo boją się bycia zaszczutym przez środowisko. Prywatnie ich krytykują, a publicznie milczą.

Widać to wyraźnie przy okazji wpisu Moniki Olejnik, którzy oburzył setki osób czytających jej profil. Po tragedii w Bostonie dziennikarka zamieściła dziwny komentarz, porównując tę tragedię "żartem" do katastrofy smoleńskiej. Jej fani tym razem się nie zaśmiali, więc wycofuje się z tego w kolejnych wpisach. Oczywiście starając się zrobić z siebie ofiarę "nagonki".

Wszyscy znajomi Olejnik oczywiście zamilkli. Nie wiedzą, jak jej bronić, a skrytykować nie wolno. To internauci zwrócili jej więc uwagę, że w wybuchu zginęły trzy osoby, w tym 8-letnie dziecko, rannych jest ponad 170 osób, w tym kilkanaście w stanie krytycznym, a ona używa tego do wyśmiania swoich przeciwników politycznych.

bEiSTAWL

Nie wiem jak i dlaczego zostałam obsadzona w tym internetowym serialu - tłumaczy się skrzywdzona gwiazda w nowym wpisie. Trzeba mieć w sobie dużo złej woli, żeby doszukiwać się u mnie braku empatii wobec dramatu w Bostonie.

Czy naprawdę komentujący mieli "dużo złej woli"? A może właśnie zrozumieli, co napisała i ich to nie rozśmieszyło?

bEiSTAWR
bEiSTAWS
bEiSTAXm
KOMENTARZE
(598)
gość
8 lat temu
Żałosna wypowiedź
gość
8 lat temu
Jak można być tak nieczułym na ludzką tragedię!
gość
8 lat temu
zenujace to!
bEiSTAXn
gość
8 lat temu
hiena, okropna baba !
gość
8 lat temu
Ale obleśna baba!!!!
Najnowsze komentarze (598)
żygam na tą s...
7 lat temu
odpychający kobieton z Olejnik.
gość
8 lat temu
Ter nakrecal trzy filmy¡ i w ten sposob odzyskaja pieniadze wpierdolone w poszukiwania. Przeciez ameryka takim czyms zyej.
Gość
8 lat temu
Pani Olejnik ..od lizania tyłka zžółkły Pani zęby ..proponuje Corega Tabs,teraz już nie ma kropki nad i !!!! I nie ma Olejnik KROPKA
gość
8 lat temu
zasłoń lepiej kobieto te swoje dwa spłaszczone cycki!!!!! bo nie dobrze się robi Tym razem nie napiszą o tobie,że najlepiej ubrana na bankiecie :(
gość
8 lat temu
wszystkie moniki to brudne ściery
gość
8 lat temu
popatrzcie na te pomarszczone piersi jakaż ona jest stara i piegowata
gość
8 lat temu
stara s****a córunia ubeka jaka z niej dziennikarka zwykła baba po szkole rolniczej stare pomarszczone pudło że też jeszcze ubecka tvn ją promuje
gość
8 lat temu
brzydalllllllllllllllllllllllll
bEiSTAXf
gość
8 lat temu
Żałosna osoba, która już nie wie, jak zabłysnąć, żeby tylko na nią zwrócono uwagę.
gość
8 lat temu
Dwa braki - piersi i mózgu!
gość
8 lat temu
aaaaleeee żałosne komentarze !!
gość
8 lat temu
Takich mamy "celebrytów". Niekiedy pokazują swoją prawdziwa twarz i niestety nie jest to nic ładnego.
gość
8 lat temu
a sie kużwa czego niby spodziewaliście po tej idiotce? żałosna kretynka nie warta słów
gość
8 lat temu
ja pier.....!!!! Na tym przykładzie widac jaka jest pudelkowa manipulacja. Przecież ona tylko podkreslila ze w Bostonie był wybuch a nie w Smoleńsku. I udeżyła tym w chore insynuacje m.in. Kwasniewskiego. Zenadą jest próba jej oczerniania!!!!
...
Następna strona
bEiSTAXH