Węgrowska odwołuje wesele!

"Nie zdążyliśmy ze wszystkimi przygotowaniami."

Obraz

Iwona Węgrowska jest już wprawdzie formalnie mężatką, jednak od czasu swojego ślubu w Las Vegas zapowiadała drugą, bardziej "medialną" ceremonię, tym razem w Polsce. W prowadzonym przez Agnieszkę Szulim programie Na językach serdecznie zaprosiła wszystkich fotoreporterów i obiecała im darmowe jedzenie. Zobacz: Będzie kolejny ślub Węgrowskiej! "ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MEDIA!"

Jeśli jednak liczyli na to, że dotrzyma słowa to mocno się rozczarowali. Okazuje się, że zaplanowane na czerwiec dwudniowe wesele w Zielonej Górze jednak się nie odbędzie.

Przełożyliśmy nasze plany ślubne o kilka tygodni, ponieważ chcę się teraz skupić mocno na muzyce - ogłosiła Iwona na Facebooku. Poza tym nie zdążyliśmy ze wszystkimi przygotowaniami do ślubu i wesela.

Miejmy nadzieję, że goście z aparatami dopiszą.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą