Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kręglicka krytykuje Jolie: "POCHOPNA DECYZJA! JESTEM PRZECIWNA MAMMOGRAFII!"

947
Podziel się:

"Szokująca sprawa. Nie mogę powiedzieć, że ją podziwiam. Mammografii nie robię!" - deklaruje.

Kręglicka krytykuje Jolie: "POCHOPNA DECYZJA! JESTEM PRZECIWNA MAMMOGRAFII!"
bECarhlx

Angelina Jolie w obawie przed zachorowaniem na raka piersi, którego ryzyko wynosiło u niej podobno aż 87%, postanowiła wykonać prewencyjną mastektomię, czyli amputowanie obu piersi. Informacja wywołała ogromną dyskusję na całym świecie. W jej obronie stanęli specjaliści i lekarze. Nie do końca rozumieją ją celebrytki. Oczywiście zabrały głos w sprawie. Aneta Kręglicka przekonuje, że decyzja Angeliny była pochopna a ona sama jest... przeciwna mammografii.

Szokująca sprawa! Myślę, że to pochopna decyzja, ja bym się w życiu chyba na coś takiego nie zdecydowała - mówi w rozmowie z Faktem. Ja chyba nie miałabym na tyle odwagi, aby podjąć taką próbę uchronienia swego zdrowia, choć rozumiem że to wszystko dzieje się z myślą o dzieciach. Nie mogę powiedzieć, że podziwiam ją. Jest w tym coś dziwnego, coś dla mnie nie do końca zrozumiałego.

Kręglicka dodaje także, że... nie poddaje się badaniu mammografiem i odradza go również innym kobietom:

bECarhlz

Mammografii nie robię! - deklaruje. Jestem przeciwna mammografii, choć może nie powinnam tego mówić. To zbyt ryzykowne badanie, kobieta jest narażona na zbyt silne promieniowanie, o wiele silniejsze, niż zwykły rentgen. Jak jest jakaś sytuacja, która wymaga głębszej kontroli, to wtedy jest rezonans magnetyczny. Byłabym ostrożna, by promować mammografię!

bECarhma
KOMENTARZE
(947)
gość
8 lat temu
Kobieto nie wypowiadaj się publicznie
gość
8 lat temu
lepiej umrzeć i nie wiedzieć?
gość
8 lat temu
gdyby nie mmamografia wiele kobiet juz by dawno ziemie gryzly
bECarhmb
gość
8 lat temu
KRĘGLICKA MYŚLAŁAM ŻE TY JESTEŚ MĄDRZEJSZA
gość
8 lat temu
Szukam faceta.
Najnowsze komentarze (947)
gość
8 lat temu
co za i*****a
gość
8 lat temu
ona tego nawet nie powiedziała tylko prasa znowu coś wymyśliła jak zawsze
gość
8 lat temu
A co miała umrzeć ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mądra z ciebie dziewczyna, Kręglicka !!!!
gość
8 lat temu
Pękam ze śmiechu czytając wasze komentarze. Mammografia uratowała tysiące kobiet , lepiej umrzeć i nie wiedzieć- wierutna bzdura propagowana przez różne "fundacje", różowe wstążki itp. tylko w celu promocji tychże fundacji i wyłudzania publicznych pieniędzy. Zadzwońcie sobie do każdej przychodni, najlepiej takiej prywatnej, w której się płaci i powinna być zainteresowana zrobieniem badania każdemu, kto chce. Dowiecie się, że wykonanie mammografii jest możliwe tylko ze skierowaniem od lekarza, a samo badanie jest bardzo szkodliwe i dokonywane tylko w przypadku konieczności wydania ostatecznej diagnozy. Kręglicka ma rację, notabene, świetna, mądra babka z niej. A wy do czytania nieuki, bo słabo się robi jak banda lemingów wylewa te swoje mądrości. A Pani Jolie, no cóż, i*****a, jak większość tzw. gwiazd.
gość
8 lat temu
Kręglicka nie jest g****a. Jest dużo racji w jej wypowiedzi. Znam wiele kobiet, gdzie mammografia nie wykryła nowotworu. A komórki nowotworowe krążą w każdym z nas, nie wiadomo tylko kiedy zaczną namnażać się niekontrolowanie. Amputacja obydwu piersi nie daje gwarancji, że aktorka nie zachoruje na innego rodzaju nowotwór. Niektórzy chorzy onkologicznie chorują na dwa różnego rodzaju nowotwory. To wszsytko nie jest takie łatwe do oceny- więc lepiej nie oceniajmy ani Anety ani Angeliny.
gość
8 lat temu
jednak misski to głupie p***y
gość
8 lat temu
Mammograf - o wiele silniejsze promieniowanie od rentgena.... szaleństwo. Co w takim razie powie o tomografii komputerowej? Że od tego się od razu umiera???? Paranoja
gość
8 lat temu
Ale ona ma rację!!!!!!!!!!!! Jak sa małe guzki to tez je można wykryć palpitacyjnie, u ginekologa itp. A promieniowanie przy mammografii jest faktycznie bardzo, bardzo szkodliwe. Zanim potępicie jej słowa to sprawdźcie o czym Aneta mówi!
bECarhlT
gość
8 lat temu
Kręglicka myśli że jej to nie dotyczy
gość
8 lat temu
A czy Kręglicka ma dzieci?!
gość
8 lat temu
Jolie a Kręglicka to niebo a ziemia - jedna delikatna, wrażliwa na cierpienie innych, rodzinna, druga to wyrachowana kobieta nastawiona na sukces zawodowy i adorację mężczyzn. Wiadomo, że nie wiedziałaby co zrobić w takiej sytuacji, bo to wymaga empatii której Kręglickiej brakuje. Zawsze była zimną rybą. Co do mamografi to często jest to ostateczność, dlatego samokontrola, badania usg i świadomość zagrożenia są najważniejsze.
gość
8 lat temu
Co za glupie b****o. Mysli ze pozjadala wszystkie rozumy. Mamografia to badanie w grupie kobiet po 50 r. z i jest wykonywane co dwa lata u mlodszych kobiet wykonuje sie USG.
gość
8 lat temu
milcz
gość
8 lat temu
widac ze kręglicka myśli w przeciwieństwie do wiekszosci osób które dały sie zwieźć całej otoczce historii z angelina. kto zainteresuje sie żywiej tematem będzie wiedzial o co chodzi pani anecie. polecam ksiązki andreasa moritza na zaczerpniecie wiedzy alternatywnej
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECarhmM
bECarhmN
bECarhmO
bECarhmP
bECarhmQ
bECarhmv