Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolak na konferencji prasowej: "KUPĘ BYŁEM!"

192
Podziel się

"Zbladł, wziął leżący na stole mikrofon, zaczerwienił się, odłożył mikrofon, wstał i wybiegł z sali na nieco chwiejnych nogach."

Karolak na konferencji prasowej: "KUPĘ BYŁEM!"
bDgIaZdx

W 2007 roku, rok przed kultowym Lejdis, do kin trafił inny film Andrzeja Saramonowicza, Testosteron. Obraz opowiada o grupie mężczyzn, którzy na niedoszłym weselu dzielą się swoimi doświadczeniami miłosnymi i erotycznymi. Reżyser wspomina, że trasa promocyjna filmu należała do dość zabawnych. Szczególnie, że panowie nie stronili od alkoholu.

Gwiazdą jednej z konferencji prasowych okazał się Tomasz Karolak:

Kiedy jeździliśmy po Polsce z trasą promocyjną filmu "Testosteron", było - jak się łatwo można domyślić, znając obsadę - dość surwiwalowo - wspomina Saramonowicz. Do Poznania dotarliśmy na ostatnich łapach. Było zimno - koniec lutego - więc w busie podnosiliśmy temperatury ciał w sposób charakterystyczny dla mieszkańców naszej szerokości geograficznej. Niestety, czekała nas konferencja prasowa.

bDgIaZdz

Muszę wyznać, że naprawdę dobrze nam szło, a nasze odpowiedzi z pewnością miały więcej sensu niż niektóre pytania, które nam zadawano. W pewnym momencie jednak jeden z dziennikarzy powiedział: - A ja mam pytanie do pana Tomka Karolaka: jak się pan przygotowywał do roli Fistacha? W tym momencie Tomek zbladł, wziął leżący na stole mikrofon, zaczerwienił się, odłożył mikrofon, wstał i wybiegł z sali rączo, choć na nieco chwiejnych nogach.

Zapanowała konsternacja. Żeby ratować sytuację, porwałem mikrofon i ze swadą - na jaką tylko może się zdobyć mężczyzna podróżujący busem przez wiele dni w towarzystwie innych mężczyzn - zacząłem rozprawiać o rolach, wszystkich rolach, o pracy nad scenariuszem, o trudnościach adaptacyjnych w przełożeniu sztuki na tekst dla filmu itp. Mówiłem kilka minut, dziennikarze zapomnieli o Karolaku i nawet udawali, że ich to interesuje.

I kiedy wszystko zdawało się być pod kontrolą, drzwi się otworzyły, Karolak wkroczył ponownie, na jego twarzy nie widać już było najmniejszego napięcia, usiadł obok mnie i nie bacząc na włączony mikrofon, który ciągle miałem w dłoni, pochylił się i teatralnym szeptem rzucił: - Kupe byłem. I to był koniec konferencji.

bDgIaZdF
bDgIaZea
KOMENTARZE
(192)
gość
7 lat temu
hahahah dobre
gość
7 lat temu
Kupa ludzka rzecz, ale żeby od razu tak przez mikrofon rozprawiać...
gość
7 lat temu
haha, ja tam go lubię. p*****k trochę, ale śmieszny
bDgIaZeb
gość
7 lat temu
Fistach trzymał cały ten film :)
gość
7 lat temu
Dobrze ze nie w majtki
Najnowsze komentarze (192)
gość
4 lata temu
Ciekawe czy p. Terlikowska odpowie
gość
4 lata temu
Podziwiam go
gość
4 lata temu
Straszne
gość
7 lat temu
karolak i saramonowicz to kolejni celebryci ze stajni tvn-owj trupy i tuskowej zielonej łajby (bo wyspy to raczej nie).
gość
7 lat temu
nie jest poprawny politycznie? to znaczy prawdomowny ..jak kupa to kupa ..piatka za odwage
gość
7 lat temu
no, nawet aktor kupę robi, zdziwieni?
gość
7 lat temu
haha z kac kupą nie ma żartów!
gość
7 lat temu
czapka i****a by mu lepiej pasowała ;)
bDgIaZdT
gość
7 lat temu
p*****k
gość
7 lat temu
ale kultura i wydaje sie karolakowi .że mu wszystko wolno a może by przewiną swoje dziecko gdy zrobi kupę
gość
7 lat temu
:D
kleha 666
7 lat temu
ma ryj wypisz wymaluj prośięćia raczej wiepsza oblehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,k***a i tyle
gość
7 lat temu
bo to jest obrzydliwy d***l, takich mamy dzisiejszych pseudo aktorów itd...
aannaa
7 lat temu
Haha :):) karolak jest najlepszy
...
Następna strona
bDgIaZev