Kylie opowiada o raku

44
Podziel się

"To jest prawdziwa walka - fizyczna, psychiczna i emocjonalna. Choroba odziera cię ze wszystkiego."

Kylie opowiada o raku

Kylie Minogue pokonała raka piersi. W 2005 roku odkryto u niej chorobę. W maju przeszła operację usunięcia guza, po której poddała się trwającej ponad pół roku chemioterapii. Jej fani byli świadkami dramatycznej walki z chorobą. Teraz, po blisko dwóch latach, Kylie wygląda kwitnąco. Podczas choroby znalazła w sobie olbrzymią siłę. Niedawno wokalistka opowiedziała o najtrudniejszym okresie swojego życia i zmianach, które w niej zaszły:

To jest prawdziwa walka - fizyczna, psychiczna i emocjonalna. Choroba odziera cię ze wszystkiego. Potem patrzysz, jak odrastają ci włosy, czekasz, aż znowu będziesz mieć rzęsy. Jest to niesamowite doświadczenie. Nie potrafię wyrazić, ile mnie to nauczyło, ale wiem, że zaszły we mnie głębokie zmiany, psychiczne i fizyczne.

Lata po chorobie były trudne dla wokalistki. Kylie rozstała się ze swoim chłopakiem, Olivierem Martinezem. Mówi jednak, że wciąż pielęgnuje swoje marzenia i nie traci optymizmu:

Zamierzam pracować nad sobą. Chcę osiągnąć harmonię pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. I rodzinnym. O tak, nadal pragnę mieć rodzinę. To będzie cudowne. Na razie z nikim się nie spotykam. Nie potrafię przewidzieć, czy kiedykolwiek stanę przed ołtarzem.

Kylie doceniła wartość swojego życia. Stara się też pomóc innym - zaangażowała się w działalność na rzecz profilaktyki nowotworów.

KOMENTARZE
(44)
gość
12 lat temu
Uwielbiam tą kobietę.
gość
12 lat temu
jedna z niewielu dorosłych wśród tych "gwiazd"
g
12 lat temu
tyle że raka tak naprawdę pokonuje się dopiero po 5 latach... Oby się jej udało!
gość
12 lat temu
Kocham tą kobietę jest najpiękniejszą istotą na świecie!
(^^)
12 lat temu
pamietacie ja jak spiewala z jasonem donovanem??? ;) teraz wyglada milion razy ladniej :)
Najnowsze komentarze (44)
:p:*:*:*
12 lat temu
A I JESZCZE COŚ O KYLIE- GARTULUJĘ!!!!!!!!!JESTEŚ CUDOWNĄ SILNĄ KOBIETĄ I WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM!!!!!!!!!!!!!!SZACUN:*:*:*:*:*:*:*:*
:p:*:*:*
12 lat temu
"To jest prawdziwa walka - fizyczna, psychiczna i emocjonalna. Choroba odziera cię ze wszystkiego. Potem patrzysz, jak odrastają ci włosy, czekasz, aż znowu będziesz mieć rzęsy. Jest to niesamowite doświadczenie. Nie potrafię wyrazić, ile mnie to nauczyło, ale wiem, że zaszły we mnie głębokie zmiany, psychiczne i fizyczne."-wiem coś o tym...mój chłopak ma białaczkę;(:(2dni temu miał przeszczep szpiku...po 6miesiącach okropnej walki z tą ciężką chorobą miał przeszczep...trzeba czeka około 2tyg żeby sprawdzi czy szpik dziala i pracuje...kolejne 2 tyg.panicznego strachu o jego życie;(PODZIWIAM LUDZI KTÓŻY OKONALI JAKIEGOKOLWIEK RAKA !!!!PODZIWIAM ICH ZA WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ I TO JAKIMI SĄ CUDOWNYMI LUDŹMI!!!!CHOROBA MOJEGO CHOPAKA TAK WIELU RZECZY MNIE NAUCZYŁA...WIARY W BOGA-TAKIEJ PRAWDZIWEJ!!!!I WEWNĘTRZNEJ SIŁY!!I MIMO TO,ŻE CZASEM MÓWIĘ,ŻE NIE MAM SIŁY TO JESTEM PRZY NIM I PODZIWIAM GO I MÓWIĘ MU TO:*:*JESTEM Z NIEGO OGROMNIE DUMNA!!!!!!!!!!:*:*:*:*
gość
12 lat temu
Śliczna, fajna babka.
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
niech wreszcie założy tę rodzinę bo niedługo nic z dzieci - będzie po prostu menopauza.
gość
12 lat temu
lol
gość
12 lat temu
lol
gość
12 lat temu
masz brzydkie koniowate zęby i wogole brzydcy jestescie
gość
12 lat temu
a tez pokonalam majac 25 lat nowotwora, wyszlam z tego i tak jak ona nauczylo mnie to wiele. byla to szkola zycia , ale dzieki temu jestem szczesliwsza to napewno kirunkowskaz ktory pokazal mi co w zyciu jest najwazniejsze....Kylie tez odnalazla siebie;)
gość
12 lat temu
ona jest spoko babką :) gratuluję jej
Ja
12 lat temu
Hmmmmm ja nie czekalam az mi wlosy odrosna czy rzesy w ogole mnie to nie obchodzilo, liczylo sie to, ze zyje a nie jakies drobiazgi. Wcale sobie "owlosieniem" nie zasmiecalam glowy.
gość
12 lat temu
Fajna z Niej Kobieta, A tak na marginesie, czy w Polsce tak by się państwo zajęło chorym artystą jak rząd Australii zajął się Kylie?
gość
12 lat temu
jaka tam fajna d****a rozbijajaca rodziny
gość
12 lat temu
wyglada prześlicznie :)