Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gessler OSZUKAŁ INWALIDÓW?! "ZRUJNOWAŁ ŻYCIE wielu osób!"

233
Podziel się:

Warszawski urzędnik ściga byłego szwagra "Magdy kurwa boskiej". "Jest oszustem!".

Gessler OSZUKAŁ INWALIDÓW?! "ZRUJNOWAŁ ŻYCIE wielu osób!"

Adam Gessler jest chyba największą zmorą warszawskiego samorządu - jest winny miastu ponad 22 miliony złotych (!) i od lat skutecznie unika egzekucji długu. Spór między restauratorem a zarządcami stolicy sięga aż 1988 roku. Sam Gessler, brat Piotra, byłego męża gwiazdy TVN Magdaleny, twierdzi uparcie, że to nie on jest winny miastu pieniądze, ale sam jest wierzycielem... Całą historię możecie przeczytać tutaj: Gessler twierdzi, że to miasto jest winne pieniądze jemu!

Warszawa jest jednak tylko jednym z licznych dłużników Gesslera. Przez lata pozbył się całego majątku, żeby komornik nie mógł zająć nieruchomości lub innej jego własności. Okazuje się jednak, że przedsiębiorczy restaurator, mający jeszcze do niedawna własny program w Telewizji Polskiej, po urzędniczej stronie ma równie zaciętego przeciwnika. Mateusz Dallali pracuje w dziale kontroli wewnętrznej Warszawskiego Zakładu Gospodarowania i twierdzi, że uzbierał pokaźną liczbę dokumentów, z których wynika, że Gessler jest winny miastu nie 22, ale 50 (!) milionów złotych. Poza tym ma też innych wierzycieli, wśród nich osoby niepełnosprawne.

Bo jest oszustem - odpowiada Dallali w rozmowie z NaTemat na pytanie, dlaczego zajmuje się sprawą restauratora. Zrujnował życie wielu osób, a następnie śmieje im się bezczelnie w twarz. Zakład pracy chronionej WSI "Warszawska" w której działali inwalidzi, wykonała dla niego różne roboty. Szyli mu stroje, obrusy, robili drobne prace dekoracyjne. Jednak po tym jak wszystko dostał od nich to kontakt się urwał. Ten oszust ma długi w całym kraju.

Więcej o oszustwach Gesslera i ustaleniach urzędnika możecie przeczytaj na portalu WawaLove. Zobacz: "Zebrałem 47 stron maszynopisu krzywd, które ten pan wyrządził. Nie mam zamiaru mu odpuścić"

Dodajmy, że i była bratowa nie ma o Gesslerze dobrego zdania. Chociaż nazwiska i tak nie zmieni. Chyba mniej by zarabiała w TVN jako Magda Ikonowicz. Przypomnijmy: Gessler o Gesslerze: "TO OSOBA NIEBEZPIECZNA!"

KOMENTARZE
(233)
gość
8 lat temu
Adaś Lepka Rąsia
gość
8 lat temu
A biedna babcia ukradnie bulke i skazana z miejsca. Czemu bogatym wszystko uchodzi na sucho???
gość
8 lat temu
gesler ile mejkapu :D
gość
8 lat temu
a on śmieje się wszystkim w twarz udając, że nic do niego nie należy, tylko wszystko do rodziny
gość
8 lat temu
Warsiawskie cwaniaki nie dadzą rady temu panu? Słabo!
Najnowsze komentarze (233)
gość
6 lat temu
miałem 2300 zł długu za niezapłacone sprawy w sądzie i przyszedł mi zamiennik do p*****a a ta łysa k***a za takie pieniądze buja się po ulicach i się śmieje !!! no k***a mać gdzie w tym p*********m kraju sprawiedliwość ???
gość
6 lat temu
UWAGA NA KABAŁĘ. To okultyzm i magia! Antychrystem promującym Kabałę w Polsce jest oszust z Krotoszyna. Podający się za inwestora ,,rabi’’ Michał Konieczny proponuje super-dochodowe lokaty w nieruchomości. To następna afera typu Amber Gold, tyle że MK Estate z Krotoszyna. Jeszcze odbiera telefony i zapewnia o zwrotach pieniędzy uduchowionymi kazaniami ale pieniędzy z lokat jak nie było ta nie ma. OSZUST Z POLSKI ZDEMASKOWANY
gość
8 lat temu
Ta Gesler tynk na gebe chyba kielnią nakłada?
gość
8 lat temu
jak Majoch męska d****a
michał
8 lat temu
k*******y i złodzieje
skin
8 lat temu
Koszerne towarzystwo!
Krzysztof7
8 lat temu
Gessler to bezczelny Ż*D. oni maja to w genach. on smie twierdzić ,że to Warszawa jest mu dłuzna pieniadze . Kupa chama i zlodzieja , a Polacy patrzą na to i NIC k***a nie robia . A co on jest święta krowa. To tylko zykly z******j i powinie siedzieć.
andzia
8 lat temu
nie były szwagier tylko szwagier Pani Gessler nie ma urzędowego rozwodu z P>Gesslerem pismaki!
gość
8 lat temu
Boże ona ma więcej tapety na ryju niż piekarz zużywa mąki na upieczenie chleba...
gość
8 lat temu
Tylko w naszym durnym kraju to możliwe.Nic się w tym kierunku nie robi.Gessler robi sobie ze wszystkich jaja,a państwo to uznaje.Przecież to istna kpina.Jak może być dobrze w państwie,gdzie takie przekręty typu Gessler są na porządku dziennym i nie ma silnych by to zmienić.
gość
8 lat temu
to kraj dla bogatych oszustów, włos im nie spada z głowy.
gość
8 lat temu
Nie płacił pracownikom, zawsze pieniądze wydał przed chwilą i nie ma już , bo właśnie zapłacił za towar. Po wypłatę chodzili po kilkadziesiąt razy upominając się. Tak robił od dawna. A jak zatrudniał ?
gość
8 lat temu
państwo prawa w/g po !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Warto dodać ze wspomniany Pan twierdzi ze Magda i Piotr nadal maja wspólne interesy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie