Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Lis w mundurze SS-mana JEST PRZYSTOJNYM MĘŻCZYZNĄ!"

207
Podziel się

"Nie udało się go oszpecić" - komentuje Piotr Najsztub. "Może to z zemsty, że nigdy nie zostało się dziennikarzem roku?"

"Lis w mundurze SS-mana JEST PRZYSTOJNYM MĘŻCZYZNĄ!"
bCGuBLfp

Dzisiejsza okładka tygodnika W sieci przedstawiająca Tomasza Lisa w mundurze SS-mana, z krwią na rękach, wywołała skandal jeszcze przed ukazaniem się gazety w kioskach. Jej bohater zapowiedział już, że będzie domagał się wysokiego odszkodowania. Naczelny W sieci przekonuje zaś, że to Lis jest odpowiedzialny za "nakręcanie spirali medialnej nienawiści".

Na temat granic w atakowaniu ludzi na okładkach tygodników dyskutują dziś wszyscy dziennikarze. My poprosiliśmy o komentarz Piotra Najsztuba:

bCGuBLfr

- Okazało się, że Tomasz Lis w mundurze ssmana jest przystojnym mężczyzną i nie udało się go oszpecić - mówi dziennikarz. Prawica publicystyczna od dawana jest na wojnie. Patrzę na takie działania, jak na wieści z Afganistanu albo z jeszcze dalszych zakątków naszego globu, trochę z niedowierzaniem. To jest dla mnie nierealne. Po śmierci Lema to oni ciągną tradycje wojen gwiezdnych.

Po co kolejna tak kontrowersyjna okładka? Zdaniem Najsztuba - dla pieniędzy i z zemsty: Żeby się lepiej sprzedać, żeby było głośno, a może trochę z zemsty, że nigdy nie zostało się dziennikarzem roku?

Przy okazji Najsztub skomentował zaskakujące wyjście Magdaleny Różczki ze studia podczas nagrania jego programu: Gość ma prawo wyjść z mojego programu, mamy w końcu demokrację.

bCGuBLfx
bCGuBLfS
KOMENTARZE
(207)
gość
7 lat temu
Poza tym, Lis na tej okladce to na 10 lat mlodszego wyglada - fajnie 'oszpecili' ;P
gość
7 lat temu
Uderz w stół a nożyce się odezwą - Lis wcale nie jesteś lepszy, niejedną taką okładkę zrobiłeś!
gość
7 lat temu
różaniec w ketchupie? mnie to trochę przeraża
bCGuBLfT
gość
7 lat temu
Taki jest Lisek,nic dodac nic ujac.Brawo za odwage.
gość
7 lat temu
NIE CIERPIE - mialo byc ;-))))
Najnowsze komentarze (207)
gość
3 lata temu
Do twarzy mu w tym mundurze :D
zentai suits
6 lat temu
As a colleague of Marry, I really happy that marry find what she like and what she might like to do. I remember the first time Marry contact zentai was in celebration. My friends give me a catsuit as my gift. A back again two way zipper from best in direction of the waist. A backside two way zip is additional from best to waist. Great suppleness, Superb air-flow. [url= suits[/url]
Pan Jarek
7 lat temu
To nie jest mundur gestapo tylko "neeswecotapo" jakby co , a LIs przystojny , po czym Najsztub to poznał po tej gębie czy po dłoni (która i tak nie należy do Lisa) .Barachło !
kasia11
7 lat temu
hej, szukam ludzi otwartych do krytyki moich fotografii (szczególnie gołych) skorych proszę o kontakt na maila: hotkasia93@prokonto.pl
gość
7 lat temu
Wygląda może i ładnie[oby nie przez okno],ale ośmieszony został w najlepszym stylu.Nie ma ponoć gorszej sytuacji jak ta,kiedy ktoś z świecznika trafia na ostrze kpiny.Już jest skończony mentalnie.
model
7 lat temu
słyszałem ze mu nie staje
gość
7 lat temu
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam\sama
gość
7 lat temu
i dobrze,niech walczy o odszkodowanie !!!! jakim prawem jest dozwolone robienie takich zdjec ? dla mnie to wielkie swinstwo !!!! Hani chyba ktos bliski umarl, bo juz od dluzszego czasu, ubiera sie tylko na czarno !!
bCGuBLfL
gość
7 lat temu
według badań prowadzonych w różnych krajach, na każdy tysiąc pedofilów osadzonych już w więzieniach, około czterystu to są homoseksualiści, a tylko jeden (albo jeszcze mniej) ksiądz, też zwykle homoseksualista. Taka jest skala zjawiska. Skoro więc media tak wiele mówią o księżach-pedofilach, to czterysta razy więcej wypadałoby mówić o tym zjawisku w środowiskach gejowskich. Jeżeli o pedofilię oskarża się Kościół, to czterysta razy bardziej należałoby oskarżać środowiska gejowskie. Oczywiście, pod warunkiem, że mediom rzeczywiście zależałoby na dobru dzieci, a nie na niszczeniu Kościoła. Tymczasem z marginalnych przypadków tego, co złe w Kościele, media robią dziś pałkę do bicia Kościoła, czyniąc wielką krzywdę ogółowi księży, przedstawiając ich jak jakąś szkodliwą i groźną dla społeczeństwa grupę. Bardzo podobnie naziści mówili o Żydach. Stąd tylko krok do wezwania do eksterminacji takiej grupy.
gość
7 lat temu
Przecież okładka oddaje atmosferę nagonki na kościół katolicki. Wystarczy sięgnąć do archiwum i prześledzić prasę niemiecką z lat 1936-45. Hitlerowskie Niemcy w identyczny sposób zwalczały kościół katolicki. Wyciągano jakieś pojedyncze przypadki pedofilii wśród księży. Fakt ten wałkowano na okrągło wytwarzając wrażenie, że wszyscy księża są pedofilami. Były przypadki preparowania faktów. W myśl zasady ich propagandzisty GOEBBELSA , że kłamstwo powtarzane 1000 razy, staje sie prawdą. Wystarczy prześledzić czym żyły media w ostatnich tygodniach, np. tvn, tvp, gw, newsweek i inne gadzinówki, a podobieństwo do Niemców hitlerowskich nasuwa się sam
gość
7 lat temu
Uwielbiam tygodnik "W sieci". Jest obiektywny i rzeczowy, w przeciwieństwie do czasopisma pana Lisa. W ogóle według mnie Lis jest od jakiegoś czasu bardzo stronniczy.
gość
7 lat temu
LIS nigdy nie był i nie będzie Polakiem, reszte sam niech sobie dopowie, da mu to odpowiedx na pytanie, dlaczego Polacy go nie nawidzą
gość
7 lat temu
Wieje ignorancją...Nie chodzi tutaj o 'oszpecenie' Lisa, ani o żadną idiotyczną zemstę. Chodzi o symboliczne ukazanie sposobów rozkręcania przez niego nagonki na katolickich księży która trwa w mediach już od jakiegoś czasu (podobnymi posługiwali się naziści, a historia jak wiadomo lubi się powtarzać). Brawo W Sieci!!! Btw, tym że Lis wygląda 'przystojnie' mogą zachwycać się jedynie kompletni debile pokroju wypowiadającego się Najsztuba.
r2d2
7 lat temu
Nie dziw że Najsztub zachwycił się Lisem w uniformie. Z lubością polizał by mu oficerki a po zdjęciu adorował "stópki". Na mieście od dawna słyszy się o jego ekstrawaganckich skłonnościach.
...
Następna strona
bCGuBLgn