Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak znów o śmierci Walkera: "NAJPIERW NASTĄPIŁ WYBUCH!"

457
Podziel się

Edzia brnie w teorie spiskowe... "Nie ma śladów hamowania!"

Górniak znów o śmierci Walkera: "NAJPIERW NASTĄPIŁ WYBUCH!"
bEgMzvhh

Edyta Górniak powinna chyba dołączyć do Ewy Chodakowskiej i zrobić sobie odwyk od Facebooka. Po ogłoszeniu z okazji śmierci Paula Walkera, że jest wielką fanką serii Szybcy i wściekli, piosenkarka podzieliła się swoją teoria spiskową dotyczącą "prawdziwych powodów" jego śmierci. Zobacz: "Informacje o powodzie śmierci Paula Walkera NIE SĄ PRAWDZIWE!"

Wpis gwiazdy nie wywołał chyba zamierzonego efektu. Przez jej profil przetoczyła się fala kpin. Pojawiły się nawet komentarze, że powinna dołączyć do komisji Macierewicza.

Niezrażona krytyką Górniak brnie w teorie spiskowe i podtrzymuje tezę, że tragiczna śmierć aktora nie była wypadkiem. Na jej profilu pojawił się kolejny wpis (zachowujemy oryginalną pisownię):

bEgMzvhj

DZIĘKUJĘ ZA KILKA CIEKAWYCH I INTELIGENTNYCH KOMENTARZY. CIESZĘ SIĘ, ŻE SĄ WŚRÓD WAS OSOBY, KTÓRE NIE BOJĄ SIĘ PATRZEĆ SZEROKO. BYĆ MOŻE BYŁ TO FATALNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI. BYĆ MOŻE TEŻ INFORMACJE, KTÓRE MEDIA NAM PRZEKAZUJĄ NIE SĄ KOMPLETNE BO I SAMI TAKICH NIE POSIADAJĄ. FILM JEDNEGO ZE ŚWIADKÓW, KTÓRY WIDNIEJE NA KANALE YT POKAZUJE, ŻE NAJPIERW NASTĄPIŁ WYBUCH, POTEM SAMOCHÓD ZJECHAŁ NA POBOCZE. DLATEGO PONOĆ NIE MA ŚLADOW HAMOWANIA. TU, JAK I W WIELU WYPADKACH NIE DOWIEMY SIĘ PRAWDY WIĘC TEMAT MOŻEMY NATURALNIE ZAMKNĄĆ. BYĆ MOŻE LEPIEJ JEST BYĆ NIEŚWIADOMYM ZJAWISK I ZALEŻNOŚCI, NA KTÓRE NIE MAMY WPŁYWU. NIE ZMIENI TO JEDNAK FAKTU, ŻE TAKIE ISTNIEJĄ.

Nie polecamy szukać śladów wybuchów na filmikach na YouTubie. Obejrzyjcie lepiej hołd złożony Paulowi Walkerowi przez fanów:

bEgMzvhp
bEgMzvhK
KOMENTARZE
(457)
gość
8 lat temu
najpierw wybuchl to jej rozumek a wlasciwie jego brak...
gość
8 lat temu
edzia wróc na ziemie...
Aguś
8 lat temu
Zdecydowanie za młody i za piekny aby umierać :(
bEgMzvhL
gość
8 lat temu
Bardzo go lubiła, ale dajcie już spokój...
gość
8 lat temu
Skończ Edzia.
Najnowsze komentarze (457)
Pan
7 lat temu
Edzie znowu ponisło, knąbrna jest ...
gość
8 lat temu
zginal tak jak chan w tokio drifcie
gość
8 lat temu
No niestety g***o ludzie wiedza jak jest na prawde a hejtuja i kpia. Byly sa i beda zgony ktorych sie nie spodziewamy, wchodzisz do show biznesu podpisujesz pakt z diablem. Predzej czy pozniej musisz poswiecic ofiare. Taka własnie ofiara jestt oplakiwany aktor. Nie jest pierwszy nie ostatni
gość
8 lat temu
a Edzia niecch może poswięci czas dziecku i pochodzi troszkę na terapie bo chyba lekkie problemy ma z psychiką
gość
8 lat temu
po g***o wy piszecie takie głupoty co też może miec do powiedzenia edyta górniak ona jest jakimś ekspertem czy co do cholery piszecie o jego pogrzebie i nagle spekulacje smierci i co powiedziała rozkapryszona pseudo-gwiazda pudel uszanuj smierc super faceta i nie rób z sierbie głupka z tymi kretyńskimi wstawkami i komentarzami idiotów.
gość
8 lat temu
Jak można napisać "Po ogłoszeniu z okazji śmierc***aula Walkera," To nie była okazja...
gość
8 lat temu
ten huk był spowodowany implozją edzinego łba
gość
8 lat temu
i co w tym dziwnego , ze chce dowieśc prawdy. a macierewicz ma racje tylko wszyscy chca to zatuszowac bo to jest niebezpieczne dla Polski i dla rzadu tuska.
bEgMzvhD
Gość
8 lat temu
Edzia wyglada jak majkel
Gość
8 lat temu
RIP
Gość
8 lat temu
RIP
gość
8 lat temu
piękny był, środki stosowane w holywood zrobily swoje, różne medykamenty. bo że balował ostro to na pewno. ale wyglądał dobrze. edzia wpadła w zachwyt bo może mimo swojej urody za młodu, nie miała takiego faceta. który by jej zrobił to czego ten poprzedni nie mógł. może by się jej przydał ktos do seksu, tak sobie myślę. bo chyba cierpi z jego braku
gość
8 lat temu
Bo Górniak nie jest szarym człowiekiem tylko osobą znaną, więc nie ma prawa się wypowiadać w takiej kwestii?? Nie może wypowiadać swojego zdania, bo to Górniak? Wezcie się puknijcie w głowę....
gość
8 lat temu
gra i trąbi, zespół kombi. W autobusie ,w którym jeżdżę nie ma ładnych dziewczyn, smutni goscie grube baby ochlapane deszczem, nudno ciemno i ponuro, tylko sie p******c. nie ma tu nikogo ,nie ma tu nikogo, nie ma tu nikogo, nie ma tu nikogo, z kim by można zgrzeszyć
...
Następna strona
bEgMzvif