Trwa ładowanie...
Przejdź na

Natalia Lesz: "Tak, MIAŁAM PROPOZYCJE sponsoringu!"

289
Podziel się:

"Często były to osoby, po których opinia publiczna nigdy by się tego nie spodziewała" - wyznaje piosenkarka. Kto chciał jej płacić za seks?

Natalia Lesz: "Tak, MIAŁAM PROPOZYCJE sponsoringu!"
bEKzNgVx

Niedawno ukazał się nowy teledysk Natalii Lesz, w którym córka milionera uprawia seks ze starcem. Ponoć nie był to jedynie chwyt mający na celu wywołać skandal. W nowym wywiadzie piosenkarka wyjaśnia, dlaczego zdecydowała się nakręcić kontrowersyjny klip. Powodem były ponoć propozycje, jakie zdarzało jej się otrzymywać od znacznie starszych, wysoko postawionych w branży mężczyzn.

Tak, miałam propozycje sponsoringu w różnych formach - protekcyjnych i materialnych - wyznaje. Takie propozycje są zjawiskiem dość powszechnym, jeśli chodzi o show biznes, ale występują również w każdej innej pracy. Były to okoliczności biznesowe. Najczęściej wynikało to na spotkaniach podczas uzgodnień dotyczących kontraktów, nowych projektów, czy castingów. Były to osoby, które chciały w jakiś sposób decydować o mojej karierze, bądź miały pozornie duży wpływ na nią.

Lesz wyjaśnia, że propozycje sponsoringu otrzymywała również od pośredników. Wyraźnie sugeruje, że były to osoby znane w show biznesie, o "nieposzlakowanej opinii".

bEKzNgVz

Zdarzały się również sytuacje, gdy zaczepiali mnie "pośrednicy" różnych bardzo prominentnych osób i proponowali wynagrodzenie finansowe, nawet bardzo wysokie - mówi Natalia. Często były to osoby, po których ja, bądź opinia publiczna nigdy by się tego nie spodziewała.

Może warto byłoby zdradzić, kto dokładnie chciał jej płacić za seks? Inne kobiety powinny uważać na takich "prominentów".

Natalia Lesz zapewnia, że nigdy nie skorzystała z żadnej takiej oferty.

bEKzNgVF
bEKzNgWa
KOMENTARZE
(289)
gość
8 lat temu
Gdyby nie kasa jej ojca nikt by o niej nie słyszał zero talentu
Gość
8 lat temu
Wsparcia materialnego to ona chyba nie potrzebuje.
gość
8 lat temu
wiedziałam, że wojewódzkiego dowalicie xD on taki nie jest
bEKzNgWb
gość
8 lat temu
sponsoruje ją jej tata to nie potrzebuje innych...
Gość
8 lat temu
O czym One nie powiwdza Eby zaistniec?
Najnowsze komentarze (289)
gość
8 lat temu
Hm, ja nie potrzebuje sponsora, a jestem po operacji plastycznej piersi. O pieniądze się nie martwiłam, bo wzięłam kredyt. Mój doradca z Open Finance załatwił formalności w jeden dzień.
gość
8 lat temu
brzydka jest
gość
8 lat temu
to teraz nazywa się sponsoring? cha cha
Gość
8 lat temu
Wydaje nowa płytę?
gość
8 lat temu
ojej , ktoś chciał płacic takiej brzyduli ?
lol
8 lat temu
a ostatnio spłakana oddawała do naprawy swojego rozbitego mercedesa do serwisu :D tatuś obok oczywiście
gość
8 lat temu
kariere??? hahahaha
gość
8 lat temu
Dziewczyno jestes beznadziejna
bEKzNgVT
gość
8 lat temu
o matko ! a ja myślałam że to Kinga Rusin
gość
8 lat temu
jej ang akcent jest porazajacy ! zabija moje uszy ! do worewerrrrr yee hahaha
z branzy Geni...
8 lat temu
słyszałem ze ma 2 kg dzyndzelka,,,,dlategoP
TTT
8 lat temu
"Gdyby nie kasa jej ojca nikt by o niej nie słyszał zero talentu", "z czego ona jwst znana? skonczcie promowac ludzi ktorzy nic nie osiagneli please", "dlaczego bogac***anowie mieliby ganiac za takim paszczurem?" - czytam te wasze debilne komentarze i widzę jaka zazdrość przez was przemawia, nie znacie się ani na talencie, ani na śpiewie, ani na urodzie - tylko zazdrość i zgryzota przez was przemawia ćwoki. A który z was odmówiłby córce wsparcia, która z was nie przejęłaby pomocy od bogatego ojca??? Przez zawiść piszecie: brak talentu, paszczur... spójrzcie w lustro, tam dopiero jest zachrypły półmózgowy paszczur...
gość
8 lat temu
az sie dziwie, bo to aseksualna osoba i niesympatyczna. Słowem brzydka
lesny dziadek
8 lat temu
ej Natalka, ty lubisz dojrzalych samcow hehe, ja mam juz 89 ale jeszcze kuska staje, a przy takije piczce to na pewno mi bryknie :))
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKzNgWM
bEKzNgWN
bEKzNgWO
bEKzNgWP
bEKzNgWQ
bEKzNgWv