Kukulski: "MEDIA CHCĄ MNIE ZNISZCZYĆ, jak kiedyś moją mamę!"
piotr kukulski
23.03.2014 19:30

Kukulski: "MEDIA CHCĄ MNIE ZNISZCZYĆ, jak kiedyś moją mamę!"

Pikej sugeruje, że to Natalia na niego donosi? "Ciekawe kto tak bardzo mnie nienawidzi i ma takie wpływy... Jak myślicie?"

Podziel się
Dodaj komentarz

Piotr Kukulski milczał ostatnio na temat konfliktu z siostrą i twierdził, że odcina się od medialnych doniesień o ich problemach rodzinnych. Młody celebryta postanowił jednak skomentować ostatnie informacje Faktu na temat relacjach Natalii z macochą, która ponoć izolowała ją od ojca.

"Pikej" sugeruje, że to właśnie znienawidzona siostra chce go zniszczyć i wykorzystuje swoje wpływy, by media pisały źle o nim i jego matce.

Jako że dziś oraz wczoraj w mediach ukazały się kolejne bzdury oczerniające mnie i moją Mamę na co pozwolić dłużej już nie mogę sprawa zostanie skierowana na drogę sądową napisał na swoim oficjalnej stronie. Pismo Fakt, które zamieściło trzy dni z rzędu kłamliwe informacje na temat mojej rodziny niedługo dostanie pismo przedsądowe od naszego prawnika. Nie chce mi się już niczego prostować, bo i tak nie wygram z mediami, które postanowiły mnie zniszczyć tak samo jak zniszczyły kiedyś moją Mamę. Ciekawe kto tak bardzo mnie nienawidzi i ma takie wpływy... Jak myślicie?

Chce tylko żebyście wiedzieli, że wszystkie pseudo fakty, które wyczytaliście na przełomie ostatnich dni to stek bzdur wyssanych z palca, podobnie zresztą jak 90% artykułów, które do tej pory pojawiały się na mój temat - dodaje. Pamiętajcie każda rodzina ma swoje problemy, historie i dramaty. W rodzinie Kukulskich jest ich pełno, niestety każdy ma do siebie o coś żal, dla każdego ten żal wydaję się najważniejszy i dlatego w tej sytuacji tak ciężko jest znaleźć porozumienie. Zawsze są dwie strony medalu, a w konfliktach nikt nie jest święty.

Jak myślicie, czy to właśnie przez Natalkę Piotrek i jego mama są tak nielubiani?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
23-03-2014

jaZaczepiste pozy XD

23-03-2014

GośćOjjj KRULU KRULU hehe

23-03-2014

gośćich nie da sie lubic

27-01-2017

gośćkurcze ona jak z agencji wygląda.

30-05-2016

GośćŁobotał by tą mamcię

10-04-2014

gośćkto by pikeja nie lubił on jest tylko żałośny

28-03-2014

gośćTa baba to jakas nacpana, okropnosc !!!!!

28-03-2014

gośćNie ma to jak rajstopy do butów bez palców gratuluję

28-03-2014

gośćc**ej to jest totalny przypał

28-03-2014

gośćTa starszawa d***** to macocha Natalii?Teraz chociaż wiadomo na co poleciał Kukulski:) Musiała być dobra w te klocki!!!