Rogucki: "Nie czuję się kompetentny. Nie ocenię występu"

79
Podziel się

Juror był aż tak zachwycony występem uczestników "Must Be The Music".

Rogucki: "Nie czuję się kompetentny. Nie ocenię występu"

Za nami ostatnie castingi do muzycznego show Polsatu. Kolejny odcinek siódmej już edycji Must Be The Music zaczął się od mocnego występu Sławomira Skowronka, który zaśpiewał Chałupy Welcome To. Jury było podzielone i zachęciło wokalistę do kolejnego występu. Po jego wykonie Brunetki, Blondynki Piotr Rogucki zadecydował, że Skowronek jednak nie przejdzie do dalszego etepu.

Kolejni na scenie stanęli Great Line, którzy zaśpiewali własny kawałek zatytułowany Dziewczyna Made In Poland. Decyzją sędziów otrzymali same pozytywne głosy. Rogucki ocenił, że piosenka jest idealnym "wakacyjnym hitem". Następna przed widzami wystąpiła Paulina Szarek, której interpretacja If I Ain't Got You Alicii Keys nie przypadła do gustu jedynie Sztabie. Sędzia stwierdził, że wersja uczestniczki jest mało oryginalna. Duet dwóch kowbojów z gitarami Cashflow sprawił, że jurorzy dobrze się bawili. Ponownie krytycznie nastawiony był jedynie jeden z nich. Tym razem to Rogucki skrytykował występ.

Po krótkiej przerwie wystąpiła Alicja Wasita. Uczestniczka zaśpiewała Dream A Little Dream Of Me i dostała się do kolejnego etapu. Próbowała już swoich siły w The Voice Of Poland może tym razem będzie miała większe szczęście. Po jej popisach wokalnych przyszła kolej na zmianę klimatu. Na scenie stanęli muzycy z Frument Project. Jurorzy komplementowali ich występ i grupa dostała cztery razy "tak".

Znaleźliście własny sposób na prostą melodyjkę – powiedział Sztaba.

Zdecydowanie nie przypadła do gustu Korze, Sztabie, Roguckiemu i Zapendowskiej Krystyna Durys. Nauczycielka śpiewu, która pracowała z Dodą oceniła, że uczestniczka ma "słabiutki wokal". Po raz drugi w show pojawiła się wokalistka używająca pseudonimu Niko. Początkowo wydawało się, że piosenkarce znowu się nie udało, jednak Rogucki i Zapendowska zmienili zdanie i dali jej "tak". Recicla-g en Cero natychmiast wpadł w oko Jackowskiej. Kubańskie rytmy spodobały się wszystkim i dzięki "prościutkiej piosence" wokalista przeszedł dalej.

Rockowa atmosferę wprowadziła Luiza Ganczarska. która zaśpiewała Sweet Child O' Mine. Zdaniem Kory dziewczyna "urodziła się, aby żyć na scenie", zaś Rogucki nie był urzeczony jej talentem. Totalnym hitem był występ Tadeusza Białego, który zagrał na pile. Zapendowska najpierw dała mu "tak", ale potem zmieniła na "nie". W ten sposób nie usłyszymy utworu na pile w kolejnym etapie. Same zachwyty natomiast wzbudziła interpretacja hitu Moniki Brodki w wykonaniu grupy Magnetic Cloud.

Nie czuję się kompetentny, żeby oceniać ten występ – stwierdził skromnie Rogucki.

Do dalszej rywalizacji przeszedł także Marc 'Frechy' Mavambu i zespół grający muzykę reggae – Yelram. Zupełnie nie spodobał się jurorom natomiast polski Eminem, czyli Łukasz Langowski. Kolejny występ zapowiadał się emocjonująco od pierwszej chwili. Na scenie stanęła 14-letnia Helena Sojka, która zaśpiewała wielki hit Miley Cyrus. Zachwyciła się jej dojrzałością Zapendowska, zaś krytycznie skomentował go Rogucki. Duet In-Directly także będzie miał szanse zawalczyć o wielka wygraną. Wokalistka śpiewająca przebój Amy Winehouse spodobała się Korze, ale nie zachwyciła Sztaby. Ostatnia wystąpiła Dominika Jarzębowska, które bardziej postawiła na stronę wizualna niż dobry wokal. Tylko Elżbieta Zapendowska dała wokalistce "tak", zaś reszta przycisnęła "nie".

KOMENTARZE
(79)
gość
6 lat temu
z calym szacunkiem ale bardzo marna edycja, widocznie juz zabraklo "talentow" - tak to sie dzieje jak robia bez sensu non stop edycja za edycja...
Gość
6 lat temu
Rogucki to przemadrzalec
gość
6 lat temu
Rogucki zarozumiały buc, którym koniecznie powinien się zająć sztab stylistów i dr Szczyt.
gość
6 lat temu
Z Łozem było duuuuzo lepiej,tan się wymądrza... slabe to
gość
6 lat temu
A kto to jest Rogucki, ja sie pytam ?
Najnowsze komentarze (79)
lolaaa
6 lat temu
Pierwsze słysze o tym gościu z Łozem bylo lepiej
gość
6 lat temu
On wyraża swoje zdanie. .. posłuchaj jego muzyki to się dowiesz kim jest.
gość
6 lat temu
Jak można tak oczerniać Roguckiego ? Sprawdźcie najpierw jego twórczość i bieg kariery a dopiero później oceniajcie. Jest wielkim artystą, Łozowi jeszcze dużo brakuje do Pana Piotra...
Sylwia EŁK
6 lat temu
Rogucki z tym imagem wygląda jak Zenon z wąsem z niewielkiego miasteczka. Może jest statystą w "Ranczu", bo chyba widziałam go na ławeczce w Wilkowyjach :D Jeżeli chodzi o polsatowski program, w którym wziął udział to żal, nie nadaje się w ogóle, nic mu się nie podoba, z reguły zawsze jest na NIE. Miała szacunek do niego i do samej COMY, ale teraz i ja jest na NIE - Panie Rogucki Piotrze !!!
gość
6 lat temu
Jak go wynaleziono z jakiego drzewa jest wystrugany?
gość
6 lat temu
Rogucki :-) człowiek Nikt o wyglądzie Trynkiewicza. Powinni nam dopłacać że musimy go oglądać a co gorsza słuchać.
gość
6 lat temu
Rogucki śni mi się po nocach :)))) Ach te wąsy są takie sexy!!!!
gość
6 lat temu
Jak ja nie lubię tego Pana Roguckiego!!! skąd on się wziął taki!!! zawsze polegam na Pani Zapendowskiej:)
gość
6 lat temu
proszę bardzo i****i, to jest właśnie Rogucki ;]
gość
6 lat temu
jak nie wiecie kto to Rogucki to naprawde poziom komentujących jest zenująco k***a niski
gość
6 lat temu
Skąd wyście wzięli tego przygłupa jakiegoś Roguckiego, którego nikt nie zna?, który zupełnie jest niekompetentny i w dodatku cały czas irytuje Sztabę, któremu ten przygłup nie sięga nawet do pięt:.
gość
6 lat temu
pan Rogucki jest niegrzeczny i nadpobudliwy, właściwie przez jego obecność i zachowanie przestałam oglądać ten fajny program
gość
6 lat temu
Rogucki w tym programie zupełnie nie na miejscu jakoś się go nie da trawić.
gość
6 lat temu
Rogucki dziwnie wygląda i zachowuje się nie naturalny jest.
...
Następna strona