Kim i Kanye będą musieli... ODWOŁAĆ ŚLUB?!

74
Podziel się

Muszą mieszkać we Francji na 40 dni przed planowaną uroczystością.

Wygląda na to, że władze Paryża naprawdę bardzo nie chcą, żeby Kim Kardashian i Kanye West wzięli ślub na terenie Francji. Na początku kategorycznie odmówiono im wynajęcia Wersalu, a kiedy już znaleźli inną lokalizację i zaprosili ponad 600 gości okazało się, że istnieje duże ryzyko, iż ceremonię... trzeba będzie odwołać.

Okazało się bowiem, że zgodnie z francuskim prawem, osoby chcące zawrzeć związek małżeński na terenie tego kraju muszą przebywać w nim bez przerwy na co najmniej 40 dni przed uroczystością.

Wszystkie małżeństwa muszą być zawarte przed urzędnikiem stanu cywilnego zanim odbędą się jakiekolwiek ceremonie religijne - tłumaczy rzecznik prasowy ambasady Francji w Waszyngtonie w rozmowie z magazynem Radar. Małżeństwo mogą zawrzeć osoby, które zamieszkują na terenie Francji co najmniej 40 dni przed planowanym zawarciem związku małżeńskiego. Nie ma możliwości uchylenia tych przepisów.

Ślub Kim i Kanye zaplanowano na 24 maja, więc gdyby się pospieszyli, być może udałoby się im spełnić ten warunek. Przebywanie w Paryżu mogłoby jednak mocno kolidować ze wcześniejszymi zobowiązaniami zawodowymi celebrytki i rapera, może być więc dość kłopotliwe.

Jak sądzicie, czy ich urok podziała na miejscowych urzędników i sprawę da się jednak jakoś załatwić?

KOMENTARZE
(74)
Ajala
6 lat temu
Mam nadzieję, że Francja ocali Europę przez NIMI
gość
6 lat temu
Za kogo oni sie uwazaja... Gwiazda porno i jej najwiekszy fan!
gość
6 lat temu
No, też 24 maja niby :))
gość
6 lat temu
Może dowiedzieli się, że Dodon jest w Paryżu?
gość
6 lat temu
cos wymysla , i napewno byli tego swiadomi , natsepna bomba bedzie , celebryci od siedmiu bolesci ...
Najnowsze komentarze (74)
używane maszy...
6 lat temu
Dobra stronka Polecam i pozdrawiam używane maszyny do siłowni
obciążenie do...
6 lat temu
Tak się wczytałem w szczegóły że zostawiłem godzinę jak nic:) obciążenie do sztangi
gość
6 lat temu
Wszystko da się załatwić, jaka kasa przemówi pod stołem. To oczywiste. Inna sprawa, czy Kardashianka może iść w białej sukni... a nie może. I to jest problem rzeczywisty!
gość
6 lat temu
dla mnie to żenujące troszeczkę, ludzie sa zazdrośni i zawistni, nie pochwalam wtrącania się w ich życie i utrudniania im ŚLUBU, ludzie, leczcie się
gość
6 lat temu
s****e w banie.... ja mieszkałam 10 dni i ślub dostałam!!!!! mój mąż tez nie mieszkał - ja mieszkałam w polsce a on w szwajcarii -tam o cos innego musi chodzic moze nikt nie chce przyjsc poprostu ne ten slub???
stormqueen
6 lat temu
Neko, takich pseudo''dziennikarzy'' jak Ty powinno się zamykać, dla ich własnego bezpieczeństwa! co za bzdury wypisujesz to się w głowie nie mieści. Gdybym pisząc miała świadomość, że kilka osób może przeczytać moje wypociny, pofatygowałabym się chociaż do sprawdzenia o czym piszę. Ciekawa jestem tekstów źródłowych do art. w prawie francuskim na który się powołujesz....RĘCE OPADAJĄ!
gość
6 lat temu
ja p*****le jakie wary. ona moze morde otwierac?
gość
6 lat temu
Może nie urok, ale kasa
gość
6 lat temu
nie widziałam niepozowanego zdjęcia, na którym patrzyliby na siebie, z któego biłaby jakakolwiek czułość, zawsze każde z nich patrzy w swoją stronę, to o czymś świadczy.
gość
6 lat temu
trzymam kciuki za to, żeby im sie nie udało.
gość
6 lat temu
dwa tumany robią plany i nie sprawdzają jakie są zasady :)))) wydaje im się, że wszystko dostaną za free i od razu.. a niech zobaczą jak to jest w realnym życiu
gość
6 lat temu
Widać, że kim się już męczy, długo nie wytrzyma ... ha he
gość
6 lat temu
czubki i tyle
gość
6 lat temu
z pięknej dziewczyny robi się coraz większy plastykowy stwór...co ona robi z twarzą? niech się pohamuje, bo z urody nie zostanie niebawem NIC
...
Następna strona