Czwartek 10.04.2014 08:25

Kukulski wiedział o romansie Jantar?

Anna Jantar Natalia Kukulska Jarosław Kukulski

Kukulski wiedział o romansie Jantar?
Dawni przyjaciele zmarłej tragicznie 34 lata temu Anny Jantar zapamiętali, że na krótko przed jej śmiercią w jej małżeństwie z Jarosławem Kukulskim coś się popsuło. Poeta Janusz Kondratowicz wyznał w książce Marioli Przyzwań Bursztynowa dziewczyna. Jantar we wspomnieniach, że artystka zleciła mu napisanie pożegnalnej piosenki Noc nie wierzy łzom. Jego zdaniem chciała w ten sposób rozstać się z mężem, fanami, Polską i rozpocząć nowe życie w USA. Miała wtedy zaledwie 30 lat i mnóstwo planów na przyszłość. Zobacz: Jantar chciała ZOSTAWIĆ KUKULSKIEGO?

W tej samej książce mąż artystki, Jarosław Kukulski, ujawnił, że miał podejrzenia, że coś się dzieje.

Nie mogę teraz zanalizować, czy w tle tego wszystkiego był w życiu mojej żony inny mężczyzna. Wiem, że krążyło mnóstwo plotek, złośliwości, w pewnym momencie niektórzy zaczęli ją bardzo przeciwko mnie buntować - wyznał. Przez te plotki przed wyjazdem dużo się między nami zepsuło. (...) Ludzie, z którymi pracowała pod koniec swojego krótkiego życia, poprzewracali jej w głowie i miała w niej kompletny chaos. Niektórym zależało, żeby mnie Ani obrzydzić, zdyskwalifikować to, co dla niej robiłem. Rozpuszczali brzydkie plotki, żeby odwróciła się ode mnie .Zapytałem Anię wprost: Coś złego się dzieje, chyba czujesz? Powiedziała, że jest już inaczej, że ma nowych, wspaniałych przyjaciół, z którymi łączy ją sposób myślenia i upodobania. I że jeden z nich jest szczególnie oddany i w ogień by za nią wskoczył. Już nie była tą samą Anią. Zaczęła się inaczej zachowywać, obcięła włosy. Myślałem nawet, że być może ktoś się trafił w jej życiu. Jednak byłam za ambitny, żeby na ten temat rozmawiać albo po prostu dawać komuś w mordę. Poza tym znałem swoją wartość, dlatego byłem ponad to.

Kukulski niedługo przed swoją śmiercią wyznał autorce książki, że miał złe przeczucia co do wyjazdu żony i namawiał ją, by zrezygnowała z tournee po USA.

Z całych sił walczyłem o to, żeby Ania wtedy do tych Stanów nie jechała. Wyjechała na siłę, wbrew mojej prośbie. Na tle pewnych kontrowersji w kwestii zagospodarowania czasu i częściowo spraw artystycznych powstawały między nami napięcia- wspominał kompozytor. Odradzałem jej ten wyjazd do Stanów Zjednoczonych przede wszystkim z uwagi na Natalię, która była za mała, by pozostawić ją na tak długo bez matki. Zapytałem: ile zarobisz przez sześć miesięcy na tym kontrakcie? Jestem w stanie dać ci te pieniądze, tylko nie jedź i zostań z dzieckiem. Oznajmiła, że kontrakt jest już podpisany i nie może zostawić zespołu, który za zarobione w Ameryce pieniądze kupi sobie dobry sprzęt muzyczny. Słysząc taką odpowiedź, oniemiałem. Zrozumiałem, że mam już tylko córkę. Gdyby nie Natalia, dalsze życie przestałoby mieć dla mnie sens.

Jak pamiętamy, powrót z trasy po Stanach Zjednoczonych skończył się dla niej tragicznie.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (342)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 342
Odpowiedz
63 113
zgłoś
gość 10.04.2014 08:27
A taka miała być święta. Dramat
Odpowiedz
1128 39
zgłoś
gość 10.04.2014 08:28
po co rozgrzebywać dawne sprawy i to dotyczące zmarłej...
Odpowiedz
521 48
zgłoś
gość 10.04.2014 08:28
ja nie wierze, myslę że dziennikarze celową ją oskarżają bo ona nie ma szans sie bronić.
Odpowiedz
16 52
zgłoś
gość 10.04.2014 08:29
Ona nie ma nosa, jak była brzydka to tak jej zostało, o natalce pisze
Odpowiedz
761 89
zgłoś
gość 10.04.2014 08:29
A ile romansów zaliczył pan Kukulski?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 342