Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukulski wiedział o romansie Jantar?

262
Podziel się:

"Już nie była tą samą Anią. Zrozumiałem, że mam już tylko córkę. Gdyby nie Natalia, dalsze życie przestałoby mieć dla mnie sens".

Kukulski wiedział o romansie Jantar?

Dawni przyjaciele zmarłej tragicznie 34 lata temu Anny Jantar zapamiętali, że na krótko przed jej śmiercią w jej małżeństwie z Jarosławem Kukulskim coś się popsuło. Poeta Janusz Kondratowicz wyznał w książce Marioli Przyzwań Bursztynowa dziewczyna. Jantar we wspomnieniach, że artystka zleciła mu napisanie pożegnalnej piosenki Noc nie wierzy łzom. Jego zdaniem chciała w ten sposób rozstać się z mężem, fanami, Polską i rozpocząć nowe życie w USA. Miała wtedy zaledwie 30 lat i mnóstwo planów na przyszłość. Zobacz: Jantar chciała ZOSTAWIĆ KUKULSKIEGO?

W tej samej książce mąż artystki, Jarosław Kukulski, ujawnił, że miał podejrzenia, że coś się dzieje.

Nie mogę teraz zanalizować, czy w tle tego wszystkiego był w życiu mojej żony inny mężczyzna. Wiem, że krążyło mnóstwo plotek, złośliwości, w pewnym momencie niektórzy zaczęli ją bardzo przeciwko mnie buntować - wyznał. Przez te plotki przed wyjazdem dużo się między nami zepsuło. (...) Ludzie, z którymi pracowała pod koniec swojego krótkiego życia, poprzewracali jej w głowie i miała w niej kompletny chaos. Niektórym zależało, żeby mnie Ani obrzydzić, zdyskwalifikować to, co dla niej robiłem. Rozpuszczali brzydkie plotki, żeby odwróciła się ode mnie .Zapytałem Anię wprost: Coś złego się dzieje, chyba czujesz? Powiedziała, że jest już inaczej, że ma nowych, wspaniałych przyjaciół, z którymi łączy ją sposób myślenia i upodobania. I że jeden z nich jest szczególnie oddany i w ogień by za nią wskoczył. Już nie była tą samą Anią. Zaczęła się inaczej zachowywać, obcięła włosy. Myślałem nawet, że być może ktoś się trafił w jej życiu. Jednak byłam za ambitny, żeby na ten temat rozmawiać albo po prostu dawać komuś w mordę. Poza tym znałem swoją wartość, dlatego byłem ponad to.

Kukulski niedługo przed swoją śmiercią wyznał autorce książki, że miał złe przeczucia co do wyjazdu żony i namawiał ją, by zrezygnowała z tournee po USA.

Z całych sił walczyłem o to, żeby Ania wtedy do tych Stanów nie jechała. Wyjechała na siłę, wbrew mojej prośbie. Na tle pewnych kontrowersji w kwestii zagospodarowania czasu i częściowo spraw artystycznych powstawały między nami napięcia- wspominał kompozytor. Odradzałem jej ten wyjazd do Stanów Zjednoczonych przede wszystkim z uwagi na Natalię, która była za mała, by pozostawić ją na tak długo bez matki. Zapytałem: ile zarobisz przez sześć miesięcy na tym kontrakcie? Jestem w stanie dać ci te pieniądze, tylko nie jedź i zostań z dzieckiem. Oznajmiła, że kontrakt jest już podpisany i nie może zostawić zespołu, który za zarobione w Ameryce pieniądze kupi sobie dobry sprzęt muzyczny. Słysząc taką odpowiedź, oniemiałem. Zrozumiałem, że mam już tylko córkę. Gdyby nie Natalia, dalsze życie przestałoby mieć dla mnie sens.

Jak pamiętamy, powrót z trasy po Stanach Zjednoczonych skończył się dla niej tragicznie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(262)
gość
9 lat temu
po co rozgrzebywać dawne sprawy i to dotyczące zmarłej...
Gość
9 lat temu
Dajcie spokój Natalce i jej rodzinie!!!
gość
9 lat temu
A ile romansów zaliczył pan Kukulski?
gość
9 lat temu
ja nie wierze, myslę że dziennikarze celową ją oskarżają bo ona nie ma szans sie bronić.
Gośćx
9 lat temu
Tak łatwo wyrobić o kimś tak niepochlebną opinię. Może faktycznie to prawda, ale czy to nasza sprawa??
Najnowsze komentarze (262)
Gośelać
7 lat temu
Tak to jest jak sie sucha kolegow i kolezanek potem wychodzi sie najgorzej.
gość
8 lat temu
nie dawała mu to chodził na inne
baba pasożyt
9 lat temu
A czy Pani Natalia splamiła się w życiu jakąkolwiek pracą? Oprocz tej :niby pracy" czyli zalatwionego spiewania dzieki znajomosciom?
gość
9 lat temu
co ci sie przekreca juz dawno ja robaki zjadly
gość
9 lat temu
córka odziedziczyła "urodę" po mamusi
gość
9 lat temu
córka tak samo brzydka jak mama
gość
9 lat temu
Po co to piszecie no po jakie licho.
Pepe De Gondo...
9 lat temu
Za ladna to ona nie była. Ot taka norma krajowa.
gość
9 lat temu
To straszne, takie rozgrzebywanie przeszłości i wywlekanie z niej brudów. Po co to robić?
gość
9 lat temu
Po 1. - co to ma być "dam ci te pieniądze"?. Przecież oni byli małzeństwem do ch-o-l-er-y! Po 2. - jak można zostawić dziecko na pół roku mając na względzie tylko to, że zespół kupi sobie za tę kasę nowy sprzęt. Obrzydliwa ta biografia. Fuj.
gość
9 lat temu
bardzo lubilan Anie Jantar ladnie spiewala i byla piekna kobieta ---- to ze rozbil sie samolot na Okeciu i tyle osob zginelo tez nikt nie robil takiego zametu jak ze Smolenskie samoloty sie rozbijaja wszedzie
gość
9 lat temu
BYŁA PIĘKNĄ KOBIETĄ LUBIE SŁUCHAĆ JEJ PIOSENEK
gość
9 lat temu
mała Natalia wygląda jak Kalisz:)
gość
9 lat temu
Na logikę, kto może czerpaćkorzyści z takich newsów ? Natalia - NIE bo to stawia w złym swietle jej mamę. To kto ? może Mionika Borys - posadza się ją o rozbicie rodziny, o złe traktowanie Natalki i walkę o utwory Kukulskiego.poza tym jej popularność zgasła. Pikej - uznawany za "głupka"
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie