Sztaba: "To UPADEK "Must be the music"!"
must be the music
13.04.2014 00:07

Sztaba: "To UPADEK "Must be the music"!"

Juror nie był zachwycony decyzją pozostałych sędziów…

Podziel się
Dodaj komentarz

Siódmy odcinek Must be the music zaczął się od występu Molly Malone's, którzy wykonali autorski utwór Deja vu. Sędziowie zgodnie uznali, że muzycy zasłużyli na udział w dalszej rywalizacji. Jednak Sztaba otwarcie powiedział, że pozytywne oceny "dostali zdecydowanie na wyrost". Kolejna przed widzami stanęła Monika Batogowska, która zaśpiewała piosenkę Sylwii Grzeszczak, Księżniczka.

Wokal jest dobrze brzmiący ale moje "nie" jest z powodu braku przygotowania do wyjścia do publiczności. Nic cię póki co nie wyróżnia...- oceniła ją Zapendowska.

Znacznie lepiej wypadł duet Karolina Leszko i Alex Sito z Krakowa. Jurorzy wszyscy zagłosowali na "tak" i zachwycali się "uroczym" wokalem. Następny był występ trójki dziewczyn z grupy Mocha, które nie przypadły do gustu tylko wybrednemu Adamowi. Po raz drugi w talent show szczęścia spróbowała rockowa grupa One, która zdobyła trzy pozytywne głosy. Ponownie to Sztaba skrytykował uczestników programu mówiąc:

Na tak był tylko wolak, reszcie dziękuję. Pracujcie nad wyrazistością...

Klaudia Wieczorek zachwyciła jurorów swoją interpretacją utworu Stinga Fields Of Gold. Kora uznała, że wokalistka "śpiewa przepięknie", zaś Zapendowska dostrzegła w jej wokalu "szlachetność". Do kolejnego etapu przeszedł także duet Letni, Chamski Podryw i Rafał Lameński, który zaryzykował i zaśpiewał Szał Niebieskich Ciał Maanamu.

Na scenie stanął uczestnik w kowbojskim kapeluszu. Adam Torończuk dostał dwa razy "nie" oraz dwa razy "tak", zaś do Sztaby dowiedział się, że jego występ nie miał nic wspólnego z muzyką. Kolejny występ zdecydowanie bardziej przypadł jurorom do gustu. Przeróbka hitu Amy Winehouse w wykonaniu Azzji otrzymał same pozytywne głosy. Wokalistka o głosie podobnym do Tatiany Okupnik usłyszała, że wiele gwiazd nie podołałoby w takiej aranżacji. Przed sędziami stanął Piotr Leszner, który jednak nie spodobał się ani Korze ani Roguckiemu.

To było wykonanie na poziomie karaoke. Na zawodach karaoke dałby pan sobie radę – powiedział nowy członek jury.

Klaudia Synak zapewniła sędziów, że sama pisze teksty oraz muzykę. Występ wokalistki spodobał się Zapendowskiej, Korze i Roguckiemu. Natomiast Sztaba skrytykował piosenkarkę twierdząc, że to "jeszcze nie jej moment". Jakub Herford wykonał kawałek ze Skrzypka na dachu i dostał jedynie dwa głosy na "tak". Po chwili nastąpiła zupełna zmiana nastroju i wysłuchaliśmy oryginalnego kawałka Wojciecha Rakoczy. Wokalista dostał trzy razy "tak", a jedynie Adam zagłosował na nie. Kora oceniła jego występ, jako bardzo ciekawy. Zobaczymy zatem Wojtka w kolejnym etapie.

Zespół Zgiełk wykonał piosenkę Pan Antoni w punkowo-rockowej aranżacji. Sędziowie byli zgodni i grupa będzie dalej walczyć w kolejnym etapie show.

Jesteście wspaniali, cudowni i po prostu fantastyczni. To taki elegancki punk – zachwycała się Kora.

Po prezerwie jako pierwszy zaśpiewał Ireneusz Szostak. "Wokalista" i miłośnik dostał same negatywne głosy, ale potem Kora, Rogucki i Zapendowska zmieniła swój głos na "tak". Sztaba zbuntował się i demonstracyjnie odszedł za kulisy mówiąc: Traktuję ten werdykt, jako upadek Must be the music.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
14-04-2014

gośćnie da sie tego juz ogladac ani sluchac

14-04-2014

gośći co w związku z tym? I tak to wszystko to jakaś farsa. Poza tym wnerwiające jest to, że w tym kiepskim programie występują dzieci - totalna klapa, … Czytaj całość

14-04-2014

gośćnie wiem, nie oglądam tego o.O

08-05-2014

gośćZgiełk wygrał głosowanie na Facebooku na najlepszy zespół odcinka, szanowni eksperci byli zachwyceni, Kora od razu zapisała ich do finału, a tymczasem … Czytaj całość

16-04-2014

arekPanie Szotak Ireneusz- szoł to Pan odwalił lansując się na biedzie Państwa D z Czechówka. Jak widać nawet to nie pomogło.

16-04-2014

gośćTen Szostak ma trochę takiego downa na twarzy.

15-04-2014

gośća sztaba wiecznie jest na "nie" co on ma do tych zespołów. zero zaskoczenia jesgo glosem, bo wiecznie "NIE"

15-04-2014

gośćrogucki wygląda tak jakby miał śmierdzące skarpety. cały czas nie mogę sie oprzec temu wrażeniu.

15-04-2014

GośćIRAS najlepszy!

14-04-2014

G.i ma racje..pierwsza i druga edycja była jeszcze znośna...ale reszta to porażka...a kiedy nei ma już Łoza to nie to samo...i choć uwielbiam Roguca i … Czytaj całość