Trwa ładowanie...
Przejdź na

Modra o wypadku: "Chciałam odpłynąć i ODEJŚĆ"

155
Podziel się

"Myśl o małej sprawiała, że byłam silna i muszę przeżyć dla niej, moje córki muszą mieć mamę" - opowiada o dramacie w TVN.

Modra o wypadku: "Chciałam odpłynąć i ODEJŚĆ"
bCxffLIl

W długi sierpniowy weekend w Warszawie doszło do dramatycznego wypadku z udziałem Magdy Modrej. Jechała swoim mini przez Aleję Wilanowską, gdzie wjechało w nią pędzące ponad 100 km/h BMW. Zobacz: Modra o wypadku: "Kierowca BMW pędził 100 km/h w centrum miasta!"

Modra jechała samochodem z córeczką Leą, którą w ostatniej sekundzie zasłoniła własnym ciałem. Po wypadku zawieziono ją do szpitala, gdzie przeszła poważną operację, po której jej życie podtrzymywała aparatura medyczna. Zobacz: Magda Modra ZASŁONIŁA DZIECKO PODCZAS WYPADKU! Było o włos od tragedii!

Prezenterka wspomina, że to był dla niej krytyczny moment, gdy czuła zbliżającą się śmierć, ale walczyła o życie - dla córki.

bCxffLIn

Jak miałam robiony rezonans magnetyczny to przeżywałam tragedię, walczyłam sama ze sobą - wyznała w Dzień Dobry TVN. Chciałam odpłynąć i odejść, bo myślałam, że już nie mam siły, a jednak myśl o małej sprawiała, że byłam silna i muszę przeżyć dla niej, bo wiedziałam, że moje córki muszą mieć mamę.

Modra pamięta chwilę wypadku i choć to były ułamki sekund, potrafi odtworzyć zdarzenie i towarzyszące mu emocje.

To są ułamki sekund, takie czekanie, aż to przyjdzie i myślenie, czy przeżyjemy - opowiedziała w wywiadzie. Huk, uderzenie, hałas jaki temu towarzyszył. Ja wiedziałam, że do tego dojdzie i nie byłam w stanie nic zrobić. To jest tak niesamowite, bo wiesz, że to się wydarzy. I wtedy robisz to, co musisz, żeby ochronić córkę. Mam w głowie jedną wizję. Moje dziecko i jej twarz. Jej buźka to jest to, co widziałam przez cały czas, kiedy samochód się obracał i kręcił.

Miejmy nadzieję, że czarna seria wypadków w Warszawie z udziałem celebrytów już się skończyła. Każdy pijany kierowca powinien pamiętać, że w samochodzie obok niego może jechać mama z małym dzieckiem.

bCxffLIt
bCxffLIO
KOMENTARZE
(155)
Hh
6 lat temu
Dzielna kobieta. Zdrowia !
gość
6 lat temu
ups nie znam jej
Gość
6 lat temu
Wszystko fajnie tylko która kochająca matka postąpiłaby inaczej? Juz jej tak nie gloryfikujmy.
bCxffLIP
gość
6 lat temu
No bez przesady, ileż można opowiadać o tym samym?
gość
6 lat temu
nie róbcie z niej wielkiej ofiary bo takich jak ona są tysiące.
Najnowsze komentarze (155)
Gość
5 lata temu
Straszne. Facet jest tylko do zapłodnienia? ! Potem nawet o nim nie pomyśli. Ja pierwsze co to bym myśli kierowała do męża - z nim żyje na dobre i złe nie z dziećmi
gość
6 lat temu
może więc czas się nawrócić dostałaś drugie życie
gość
6 lat temu
w*********j do lasu
gość
6 lat temu
Przestańcie nadawać na Kierowcę. Znam go osobiście i nie jest to żaden w****t drogowy. Nie jechał też pijany. Ponoć wypadek był z winy Pani Magdy. Nie znamy ustaleń policji, więc może się nie wypowiadajmy, bo krzywdzimy człowieka, który ma pecha, że nie jest znany jak Pani Magda (w czasie, gdy Pani Magda biegała do gazet, on leżał w szpitalu).
Gościóweczka ...
6 lat temu
Biedna..... A tak w ogóle co jej się stało ?
gość
6 lat temu
znowu d\ziała agencja PR Ani Adamiak, która lansuje Madzię/ :)
gość
6 lat temu
kto to w ogóle jest? dokładnie, sadzę, że każda matka by tak postąpiła. Bo co stawiać na wyżyny celebrytów, czy to inni ludzie ? lepsi ? trzeba im bić brawo gdy zrobią coś dobrego ?
Gość
6 lat temu
tak tak, wiemy wiemy..
bCxffLIH
Gość
6 lat temu
a jakby jechala mama z DUZYM dzieckiem? o tym to juz nie xalkiem trzeba pamietac?
gość
6 lat temu
skonczcie juz z niej robic bohaterke narodową!! :( Ilez mozna czytac i słuchac o tym jak bohatersko "okryla swoim cialem dziecko"? Kazda matka by tak zrobila. Jeszczce troche,a powstanie o nej film. TVN-y lubia kręcic takie ilmy.:P:P
Gość
6 lat temu
Jak to nie znacie? Kariera cyckami! Współczuje ale ile można wciąż o tym samym...
gość
6 lat temu
fajna rodzina .......
gość
6 lat temu
A kto to jest ta pani?
gość
6 lat temu
Madziu:) Dlaczego kłamiesz:)?:))) Przecież to była stłuczka:) W jakim szpitalu leżałaś?:))) Oj Madziu nieładnie tak kłamać:)))
...
Następna strona
bCxffLJj