Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka do Gessler: "Wolałam, żebyś była prawdziwą matką!"

340
Podziel się

"Płakałam z żalu. Zarzucała nas prezentami, jakby chciała zrekompensować to, że nas zostawiła" - wyznaje córka gwiazdy TVN.

Córka do Gessler: "Wolałam, żebyś była prawdziwą matką!"
bDzJxJxN

_

_

bDzJxJxP

Magda Gessler kreuje się na kobietę sukcesu, która ratuje polskie restauracje i wyznacza kulinarne trendy. Oczywiście nie każda "rewolucja" jest tak udana, jak twierdzi gwiazda TVN-u. Podobnie zdaje się wygląda jej sytuacja rodzinna. Gessler pozuje na dobrą przyjaciółkę córki. Zabiera ją już na imprezy i promuje na gwiazdę na okładkach. Niestety, Lara Gessler wyznała właśnie, że Magda wcale nie była dobrą matką. Zostawiła ją, gdy była mała i miała jej do
zaproponowania tylko prezenty i pieniądze.

W najnowszym wywiadzie dla Twojego stylu opowiedziała, jak wyglądało jej dzieciństwo. Magda nie będzie raczej miło tego czytać.

Mama nie miała wtedy dla mnie czasu, pracowała dzień i noc. Widywałyśmy się, ale nie były to spotkania, o jakich marzy dziewczynka – wyznała Lara. Zarzucała nas prezentami, jakby chciała zrekompensować to, że nas zostawiła. Myślałam: „Wolałam, żebyś była prawdziwą matką, a nie dawała kolejną drogą rzecz”, ale milczałam. Tylko mój brat Tadeusz starał się sprowadzić mamę na ziemię, mówiąc, że żadne prezenty nie zastąpią dzieciom matki i że w życiu nie liczy się wyłącznie praca.

Nie raz płakałam z żalu i tęsknoty za dawnym życiem - dodała. I choć wiedziałam, że mama jest szczęśliwa, nie potrafiłam zrozumieć, jak mogła zostawić tak fantastycznego faceta, jak mój ojciec. Trwało to dobre 7 lat. Lody między nami stopniały dopiero, gdy byłam szesnastolatką. Nic nie stało się nagle, to ja powoli dojrzewałam do wybaczania. W końcu spojrzałam na nią z perspektywy kobiety.

bDzJxJxV

_

_

bDzJxJxW

_

_

bDzJxJxX
bDzJxJyq
KOMENTARZE
(340)
Gość
6 lat temu
Nikt Cie tak nie zrani jak wlasna rodzina. Wiem z autopsji.
zdegustowany
6 lat temu
historie z jej rodziny sa jak potrawy z jej restauracji - niesmaczne
Gość
6 lat temu
Gesslerowa to pracoholiczką! Do dzis die przechwala, ile to ona nie pracuje... Szkoda tylko dzieci...
bDzJxJyr
gość
6 lat temu
brzydka jak noc
Gość
6 lat temu
Oj Madzia. ..
Najnowsze komentarze (340)
KiełkującaHip...
4 lata temu
Ale dziś udzielam wywiadów i biorę udział w sesjach, żeby też, hehe zarobić na sławnej mamusi.
seksista
5 lata temu
Masakra :) Magda Gessler 60 l... uwielbia młodych i dorodnych
smerfetka
6 lat temu
wow...
gość
6 lat temu
Gość
dqwjop
6 lat temu
g****a i do tego roszczeniowy bachor
gość
6 lat temu
PRAWDZIWA LARA P******a jak matka.Matka to jeszcze wariatka bo rzuca garami w ludzi.
Dela DF
6 lat temu
w kuchennych rewolucja wielce ludziom pomaga, a sama sobie nie potrafi zrobic porzadku... zorganizowała dziecinstwo dla swoich dzieci zupełnie puste bez wparcia mamy osby mimo wszystko najwazniej. terz to i tak zapozno zeby to naprawic....
gość
6 lat temu
czy ona nazywa w dzien i w nocy praca zadowanie sie z facetami?
bDzJxJyj
Gość
6 lat temu
Na drugim zdjęciu wygląda jak za karę. Nie uśmiecha się i przez to jest bardzo odpychajaca. Povco się pcha przed obiektyw jak musimy wiecznie oglądać jej skwaszoną gębę? Matka ją zmusza? Czy chce pokazać jaka jest nieszczęśliwa?
gość
6 lat temu
jaka ohydna
gość
6 lat temu
obie brzydkie
Doktor
6 lat temu
Pani Lara ma świetne predyspozycję do zagrania w horrorze . Gdyby żył Hickok napewno miała by stałą gażę . Nie trzeba robić żadnych korekt w Jej urodzie , bo brzydkie też jest piękne . Obie Panie / mama i córka / mają bardzo duży potencjał nie tylko kulinarny . Trzeba przyznać , że córka Pani Gessler ma piękne zielone oczy . A przypadkiem nie są to soczewki ?
gość
6 lat temu
Pewnie... lepiej zeby siedziała w domu i gotowała obiadki a Lara by miała wtedy pretensje że na wyjazdy zagraniczne jej matka nie daje. Zjedz snikersa dziecko!
gość
6 lat temu
Obie brzydkie i nie apetyczne jak ich kuchnia ,stara wyglada jak nadęta ropucha ,a młoda jak koń który mówi
...
Następna strona
bDzJxJyL