Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zapendowska: "Za dobrze śpiewasz jak na disco polo!"

90
Podziel się

Oglądaliście pierwszy odcinek "MBTM"?

Zapendowska: "Za dobrze śpiewasz jak na disco polo!"
bDeUrwrV

Za nami pierwszy odcinek najnowszej edycji Must be the Music. Już teraz możemy stwierdzić, że show nadal trzyma poziom. W przeciwieństwie do pozostałych jurorów w talent show Kora, Sztaba, Zapendowska i Rogucki potrafią kogoś skrytykować. Irytujące są tylko wyreżyserowane "kłótnie" między sędziami.

Odcinek zaczął się od występu grupy Cała Praga Śpiewa, którzy otrzymali cztery razy "tak", zaś Jackowska nazwała ich "pięknymi ludźmi". Kolejna na scenie stanęła Amanda Lepusińska, która wykonała piosenkę The Power Of Love od J. Rush. Jurorzy byli zachwyceni. Dziewczynie poszło dobrze do tego stopnia, że Zapendowska powiedziała:

Ja tej piosenki nie znoszę... natomiast Ty masz w głosie bardzo piękne brzmienia i kolorki.

bDeUrwrX

Odrobinę mniej entuzjastyczne oceny otrzymał zespół Sari Ska Band. Adam Sztaba jako jedyny wcisnął "nie" i wyjaśnił, że dla niego występ był "zbyt przewidywalny". Kolejnym uczestnikiem walczącym o przejście do następnego etapu był Dawid Deyva Rajfur. Wokalista zaryzykował i zaśpiewał utwór Kocham Cię, kochanie moje Mannamu.

Nie radziłeś sobie na początku, ale to nie jest twoja tonacja – skrytykowała go lekko Kora, ale po chwili dodała: Przeżywałeś cudownie, kochany jesteś!

Zupełnie do gustów jurorów nie przypadł natomiast występ grupy C.O.D.. Zespół otrzymał cztery razy "nie" i usłyszał kilka przykrych słów od Roguckiego. Zupełna zmiana klimatu nastąpiła, gdy na scenie stanęła grupa Słowiany, w której grają polscy i ukraińscy muzycy. Wokalistka i reszta zespołu nasłuchali się samych komplementów. Podobnie jurorzy reagowali na Dimmę Destino, który zaprezentował powalający męski sopran. Operowego śpiewaka zobaczymy w kolejnym etapie, ale nie zobaczymy w nim Bożeny Korniluk. Więcej szczęścia miał Sławomir "Sleeper" Stęplewski, który zaśpiewał kawałek R U Ready. W ostatniej chwili zdanie zmienił Sztaba, który swój negatywny głos zmienił na "tak".

Dla mnie to jest nudne, wymizdrzone i kompletnie nieszczere – powiedziała Zapendowska.

bDeUrwsd

Ela pozytywnie wypowiedziała się natomiast na temat wokalu kolejnego uczestnika. Na scenie stanął Łukasz Gesek, który wykonał utwór disco polo. Nauczycielka śpiewu, która pracowała z Edytą Górniak i Dodą powiedziała:

_Pan za dobrze śpiewa jak na disco polo!_

Ostatni w odcinku MBTM wystąpili muzycy z grupy Doomrow. Po ich piosence Kora i Rogucki "posprzeczali się" na oczach widowni oraz widzów.

Oglądacie ten program?

bDeUrwsy
KOMENTARZE
(90)
gość
6 lat temu
nie oglądałam.. Za to Rolnik szuka żony jest calkiem spoko :D takie cofniecie w czasie:D
Gość
6 lat temu
Tak bardzo ze po chwili przelaczylam na "rolnik szuka zony " dla mnie to bylo ciekawsze
Cheek to Chee...
6 lat temu
Ostanio same nudy na pudelku .... A gdzie informacja o nowym jazzowym albumie Lady Gagi ? Ale jakby pokazała d**ę to byście w minutę artykuł napisali
bDeUrwsz
gość
6 lat temu
Tyle tych programów... Niewiadomo co oglądać!
gość
6 lat temu
zdałem wszystkie poprawki we wrześniu! trzymam kciuki za wszystkich innych zdajacych. dacie rade tylko zamiast siedziec na pudlu sie uczcie! :D
Najnowsze komentarze (90)
gość
6 lat temu
przeciez kazdy wie ,ze tojest w******k i nie umie spiewac... wystarczy na youtube zobaczyc jego wystepy " live" ...
gość
6 lat temu
Sleeper podbił moje serce. ON MUSI WYGRAĆ.
gość
6 lat temu
Tak ogladam, i jest ok:) Na pocztaku brakowalo mi Lozo, ale Rogucki jest fajny, mysle, ze podchodiz do tego z przymrozeniem oka i to jest fajne, nie napina się i nikogo nie udaje.
gość
6 lat temu
zapędowska była nieżle nachlana Widać ze nie odmawia na zdrowie starej krowie
gość
6 lat temu
nie oglądam tego pośmiewiska Jury jest jak nie na rauszu to naćpane A ten rogucki im wtóruje Pośmiewisko
gość
6 lat temu
masakra Łgarz zastąpił łgarza Babochłop z woskową gęba i dalej niedomyta PO kopaniu ziemi w Smoleńsku Kto to wybrał Dlaczego taki bul PO lewatywie się jeszcze herszta tusku boi Co mają na sumieniu??? ZaPOmniałem Oni nie maja sumienia
gość
6 lat temu
Jak są wakacje, to narzekacie, że nic nie ma w TV, a jak jest wszystko nowe to tez jest źle... POLSKA :///
rzelipapą
6 lat temu
I jaki jest cel tego napinania się jury? Kogo wypromowali? Poza sobą...
bDeUrwsr
gość
6 lat temu
kora to beztalencie stara rura chciala by byc znana ja jenifer rausch
gość
6 lat temu
wybieraja na tak beztalecie a kora by chcial sprzedac plyt co rausch
gość
6 lat temu
wybieraja na tak beztalecie a kora by chcial sprzedac plyt co rausch
gość
6 lat temu
Nie oglądałam i nie mam zamiaru tego g****a ogladać !!!! Nawet nie wiem co to jest ..... tak jak inne podobne programy tego typu !!!!
gość
6 lat temu
must be the music oglądałam rok jak i 2 lata temu ale to są oszusty!!!! nie wysyłajcie żadnych smsów nigdy nie było losowania pieiądze wyrzucone w błoto!!!!!
gość
6 lat temu
nie oglądam tego, straszny jest ten program, a jak słyszę te durnowate komentarze Kory to robi mi się niedobrze ;/ cały ten program jest taki na siłę ;/
...
Następna strona
bDeUrwsT