Trwa ładowanie...
Przejdź na

Z OSTATNIEJ CHWILI: Al Pacino ODWOŁAŁ WIZYTĘ W POLSCE!

162
Podziel się

Organizator nie chce podać przyczyny... "Walczyliśmy do końca!" Co z biletami kupionymi za 2,5 tysiąca złotych?

Z OSTATNIEJ CHWILI: Al Pacino ODWOŁAŁ WIZYTĘ W POLSCE!
bEgZFqFx

22 września w Warszawie miały odbyć się wydarzenia z cyklu An Evening With. Do Polski zaproszono Meryl Streep, Roberta De Niro, Ala Pacino oraz Arnolda Schwarzeneggera. Bilety wyceniono nawet na 2,5 tysiąca złotych, ale mimo to nie zabrakło fanów, którzy byli gotowi zapłacić i pojechać na spotkanie ze swoimi idolami.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że do spotkania jednak nie dojdzie. Swój przyjazd do kraju odwołali Al Pacino i Arnold Schwarzenegger. Organizator przeprasza i nazywa odwołane płatne spotkania... "najważniejszymi wydarzeniami kulturalnymi tego roku w naszym kraju":

Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od nas, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane, dwa najważniejsze wydarzenia kulturalne tego roku w naszym kraju: An evening with Al Pacino oraz An evining with Arnold Schwarzenegger - czytamy w komunikacie przesłanym do mediów. Przekazuję tę informację z ogromnym smutkiem i żalem, gdyż walczyliśmy do samego końca o to, aby umożliwić polskiemu widzowi udział w unikalnych przedsięwzięciach z żywymi legendami Hollywood.

bEgZFqFz

Pomimo ogromnego zainteresowania, z powodu nieoczekiwanych okoliczności, nie jesteśmy w stanie podjąć się organizacji spotkań z cyklu An evening with. Tym samym pragnę z całego serca podziękować wszystkim osobom, współpracownikom, ale również partnerom, sponsorom i patronom, którzy przez ostatnie miesiące pracowali na realizację wspólnych marzeń. Dziękuję wszystkim, którzy zakupili bilety i informuję, że ich zwrotów należy dokonywać w miejscach zakupu.

_

bEgZFqFF

_

bEgZFqGa
KOMENTARZE
(162)
gość
7 lat temu
Zorientował się, że Polska leży blisko Rosji i Ukrainy i boi się wybuchu wojny gdy tu będzie ?
gość
7 lat temu
Nie to nie. Płakać nie będę.
gość
7 lat temu
wystraszyli się że Putin zrzuci atoma na Warszawę, albo wiedzą więcej niz my?
bEgZFqGb
gość
7 lat temu
Nie chcę wojny! nie wtrącajmy się tam!
gość
7 lat temu
A kto by się Polską przejmował :/
Najnowsze komentarze (162)
gość
7 lat temu
Zorientowali się w jakim cyrku uczestniczą i zrezygnowali.Za pieniądze pokazywani bogatym durniom jak małpy w zoo.
gość
7 lat temu
i co nowobogackie dupasy? gwiazdy pokazały gdzie was mają
gość
7 lat temu
no i juz go nie lubię
Gastub
7 lat temu
Maciej Wilk który był organizatorem to człowiek "przekręt " wiec nie zdziwię sie ze za kilka miesięcy okaże sie ze jednak zwrot pieniędzy za bilety to fikcja :)
korekta
7 lat temu
KOrekta bilety były po 6 tysiecy na kolacje z alkohlem i servis limuzyny nie było chetnych bo to nie a nasze kieszenie 1200 w supermarkicie
gość
7 lat temu
Mial racje,ze odwolal.POlwsza to chory kraj,jeszcze by go POlicja okradla albo zamknela.
gość
7 lat temu
oj, to nie dobrze,uwielbiam go w "see of love"
gość
7 lat temu
"dwa najważniejsze wydarzenia kulturalne tego roku"???? no, przepraszam. mowa tu o chyba snobistycznym zlocie dla bogaczy, gdzie za 5tysięcy można było pójść na kolację z aktorem. Jakie szczęście, bo Pacino straciłby w moich oczach wiele gdyby zgodził się na taką imprezę.
bEgZFqFT
gość
7 lat temu
Kto to jest?
c
7 lat temu
Może Pacino myli Polskę z Rosją i boi sie przylecieć :) W USA nikt nie wie gdzie leży Polska i myślą, że u nas biegają białe niedźwiedzie, a chaty są strzechą kryte.
gość
7 lat temu
G***i pudlu, już myślałam, że umarł!
gość
7 lat temu
Ale się tu ruska agentura panoszy.
gość
7 lat temu
CO ZA I****I PŁACĄ ZA BILET 2, 5 TYŚ ZŁOTYCH?!
gość
7 lat temu
pewnie sie upil i nacpal
...
Następna strona
bEgZFqGv