Phelps znów prowadził po pijaku! "Jestem sobą ROZCZAROWANY"

66 reakcji
0
0
66
Podziel się

Zatrzymany przez policję sportowiec obiecuje: "Wezmę udział w programie, który pomoże mi lepiej zrozumieć siebie."

Phelps znów prowadził po pijaku! "Jestem sobą ROZCZAROWANY"

Media lubią promować młodych, odnoszących sukcesy sportowców jako wzory do naśladowania. Niestety, mocno się przejechały na Michaelu Phelpsie, amerykańskim pływaku. Wielokrotny medalista olimpijski jest bohaterem wielu skandali: sypiał z prostytutkami, brał narkotyki, a nawet prowadził samochód po pijaku. Przypominamy: Palił trawkę! Chciał PRZEKUPIĆ TABLOID!

W zeszłym tygodniu Phelps po raz kolei wszedł w konflikt z prawem. Został zatrzymany o 1:40 w nocy przez amerykańską policję, gdy pędził po ulicach Baltimore. Stacja NBC poinformowała, że przekroczył dozwoloną prędkość i w niekontrolowany sposób zmieniał pasy. Policja dopadła sportowca, gdy zatrzymał się na czerwonym świetle. Wyciągnięto go z białego Land Rovera i poddano tekstowi na obecność alkoholu. Okazało się, że ma... 2 promile w wydychanym powietrzu! To lepiej niż Joanna L. o 10 rano. Na szczęście nie doszło do wypadku i obeszło się bez ofiar.

Phelps opublikował na Twitterze publiczne przeprosiny za swoje nieodpowiedzialne zachowanie:

Ostatnie kilka dni były dla mnie bardzo ciężkie - napisał na profilu. Zorientowałem się, że to nie pierwszy raz, gdy mam problem z trzeźwym osądem i jestem sobą skrajnie rozczarowany. Zamierzam zrobić sobie przerwę na pewien czas i wziąć udział w programie, który pomoże mi lepiej zrozumieć siebie. Pływanie to ogromna część mojego życia, ale teraz muszę skupić uwagę na sobie jako jednostce. Muszę też włożyć całą konieczną pracę w to, żeby wyciągnąć naukę z tego doświadczenia i w przyszłości podejmować lepsze decyzje.

66
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(66)
gość
6 lat temu
W programie pozwalającym zrozumieć siebie? Co to w ogóle za pieprzenie
gość
6 lat temu
młody gniewny
gość
6 lat temu
Sodówa uderza do głowy z nadmiaru dobrobytu i tyle.
gość
6 lat temu
Czemu człowiek , który osiągnął taki sukces robi takie głupoty? Nigdy tego nie zrozumiem...
gość
6 lat temu
szkoda ze taki dobry czlowiek się tak niszczy ;/
Najnowsze komentarze (66)
yyy
6 lat temu
chyba powinni go nazwać plebs
gość
6 lat temu
oj walnął bym teraz z nim to bonio ;)
miu
6 lat temu
chyba się stacza jak większość młodych ludzi nie zna sensu życia:/
Gość
6 lat temu
9 złotych medali IO...
gość
6 lat temu
Typowy amerykański goguś
Koksiarz
6 lat temu
Za niedługo dowiemy się,ze brał koks. Na Armstronga pluli ,ze przetaczał krew a jakim cudem ten pływak zdobywał kilka medali i rekordów w tydzień??? Tak się mu szybko organizm regenerował???
Gość
6 lat temu
A kiedy ma odreagować stres ?
Gość
6 lat temu
s*******z zniszczy sobie tylko karierę tym pijanstwem
Pozdrowienia ...
6 lat temu
Całe noce nie śpimy bo Zbyszek przy mnie nie zasypia nigdy .
gość
6 lat temu
Na pierwszym zdjęciu ma wygląd idio...y. Szpikują takiego sterydami i innymi świństwami i wmawiają ludziom, że to wybitny sportowiec. A chodzi tylko o szmal. Sport nie jest już tym, czym był kiedyś.
gość
6 lat temu
szmatławcu lisa A kiedy POlityk z PO POwiedział prawdę i dotrzymał słowa Oni prawdę mówia jak lta kopaczka smoleńska czy tfuski co z miłości do Polski zwiał do brukseli To cała prawda u POdwórkowych kolesi
gość
6 lat temu
Dla mnie on nadal jest wielki. Śledze jego kariere od lat i jako sportowiec patrze na niego jak na sportowca. Z reszta on jest człowiekiem i jak każdy popełnia błedy, tylko tyle ze o jego dowiaduje się cały świat...
gość
6 lat temu
ciekawo kto kazał mu to napisać :)
gość
6 lat temu
fact kpi sobie w zywe oczy z calego systemu... a przy tym sie dobrze bawi
...
Następna strona