18+
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone
wyłącznie dla osób dorosłych.
Wróć

Rosati nie zagrała z De Niro, bo... NIE CHCIAŁA SIĘ ROZEBRAĆ!

Jej rolę w serialu HBO "Luck" zapamiętano głównie ze względu na nagi biust...

Obraz

Weronika Rosati wciąż pozostaje jedyną polską aktorką, o której można powiedzieć, że odniosła jakikolwiek sukces w amerykańskim przemyśle filmowym. W przeciwieństwie do Izy Miko, która głównie opowiada w polskich telewizjach śniadaniowych o rzekomych sukcesach, Weronika faktycznie gra. Głównie role drugoplanowe i epizody, jednak z pewnością nie jest to przerost formy nad treścią.

Niedawno przed Rosati stanęła szansa zagrania w nowym filmie z Robertem De Niro i Kate Bosworth. Przeszła pomyślnie casting, jednak po przeczytaniu scenariusza ostatecznie rolę odrzuciła. Powód? Sceny rozbierane. Weronika nie chce już ponoć pokazywać się nago przed kamerą - od czasu występu w serialu Luck, w którym zapamiętano głównie ze względu na nagi biust, wystrzega się takich propozycji.

Przypomnijmy, że produkcja HBO zapowiadała się całkiem nieźle, jednak zdecydowano o jej przerwaniu po tym, jak na planie zmarły trzy konie wyścigowe. Zobacz: Serial Rosati wycofany po ŚMIERCI 3 KONI NA PLANIE!

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą