Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aktor z "M jak miłość" OSKARŻONY O PEDOFILIĘ nie stawił się na rozprawie!

94
Podziel się:

Tomasz M. nie przyznaje się do winy. Sprawa ciągnie się od prawie 7 lat.

Aktor z "M jak miłość" OSKARŻONY O PEDOFILIĘ nie stawił się na rozprawie!

Sprawa ta ciągnie się od 2007 roku i wciąż nie widać jej końca. Tomasz M., aktor epizodyczny, znany głównie z małych ról w serialach takich jak M jak miłość (aspirant Roman Barecki), Kryminalni, Plebania (ksiądz Kinior) czy Na Wspólnej, 7 lat temu został oskarżony o posiadanie i rozpowszechnianie pornografii z udziałem dzieci i zwierząt. W 2007 roku policjanci zabezpieczyli w jego domu w Głusku pod Lublinem komputer z dyskiem zawierającym właśnie takie treści. M. tłumaczył, że... przygotowywał się do roli w filmie o wykorzystywaniu dzieci.

Śledczy nie dali temu wiary, a mężczyzna trafił do aresztu na dziewięć miesięcy. Wyszedł za poręczeniem majątkowym wysokości 10 tysięcy złotych i dalej grał w serialach oraz kilku filmach fabularnych (Nie opuszczaj mnie jako lekarz, Naznaczony jako policjant i Bliskość jako mąż-sadysta). Nikomu najwyraźniej nie przeszkadzało to, o co jest oskarżony...

W piątek w Sądzie Rejonowym w Lublinie miał zostać ogłoszony wyrok w sprawie M., ten jednak nie stawił się na rozprawie.

Po zamknięciu sprawy złożył wniosek o dołączenie do akt sprawy jeszcze jednego dokumentu. Dlatego przewód sądowy musi być wznowiony - tłumaczył sędzia Marcin Protasiewicz.

Tomasz M. nie przyznaje się do winy. Grozi mu do 8 lat więzienia.

KOMENTARZE
(94)
gość
8 lat temu
kto to? bez tego prostokata na oczach moze bym rozpoznala..
Gość
8 lat temu
Pudel dostal 50 tys za skasowanie newsa ze spocona lewandowska
Truth
8 lat temu
Teraz jakiś wysyp pedofilów jest.
gość
8 lat temu
stare dziady sa oblesne
Gość
8 lat temu
Jak mozna podniecać sie dzieckiem ?
Najnowsze komentarze (94)
gość
7 lat temu
tlumaczyl, ze przygotowywal sie do nowej roli. a sad nie uwierzyl... Ale nie zapominajmy, ze wczesniej gral ksiedza. to tez wymagalo przygotowan.
Gość
8 lat temu
O! Czyżby zniknął komentarz o chodzących po ulicach Lublina, mieszkających z dziećmi tzw. ważnych pedofilach, w stosunku do których wniesione zostały akty oskarżenia o inne czynności seksualnej względem dzieci...
gość
8 lat temu
niech sobie lalki kupia a nie dzieci molestuja...konusy zboczone
i jush
8 lat temu
ucinać k***sy
gość
8 lat temu
fiuta mu obciac
Gość
8 lat temu
Nie rozumiem dlaczego zawsze sie zasłania przestępca oczy niezależnie od kary. Jezeli przygotowywał sie do roli to przeciez to łatwo sprawdzić i bez problemu. Chyba ze... ? .
gość
8 lat temu
Tomasz Mikołajewski
gość
8 lat temu
A wiesz co może grozić za publiczne nazwanie kogoś zdrajcą ? przestudiuj kodeks a na pewno włosy dęba ci staną lub od razu wytrzeźwiejesz !
gość
8 lat temu
Od Tuska to ty się odpi....dol , a kim są obrońcy pedofili w koloratkach ???
gość
8 lat temu
przerażające! ksiądz z "plebani" to dla niego odpowiednia rola
Tesla
8 lat temu
Spóźniona l,,.s-ka i opcja grafika. I jest!
Gość
8 lat temu
M i k o ł a j e w s k i
gość
8 lat temu
Lewandowska jest g****a i próżna skoro kazała usunąć" spocone" zdjęcie, no cóż, niektórzy się z pewnymi stanami fizjologicznymi nie mogą pogodzić. Ale za to jest żoną Lewego, a jej już niewypada się pocić.
Gość
8 lat temu
S******l! I tak to dziala dzieki bydlakom z PO. Pedofile sa bezkarni jesli tylko maja odpowiednie nazwisko i znajomosci.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie