Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowak-Ibisz radzi: "Nośmy w torebce wibratory!"

487
Podziel się

"To gadżet niezbędny w damskiej torebce" - przekonuje. "Ja też noszę, najczęściej trzymam pod poduszką". Nie szuka już nowego męża?

Nowak-Ibisz radzi: "Nośmy w torebce wibratory!"
bDzDczgB

Anna Nowak-Ibisz, prowadząca w TVN Style program _**Pani Gadżet**_, prywatnie także chętnie korzysta z prezentowanych przez siebie akcesoriów. Jak podkreśla w tygodniku Gwiazdy, najważniejszym gadżetem współczesnej kobiety powinien być... podręczny wibrator.

_**Nośmy go przy sobie**_ - apeluje w tabloidzie. To gadżet niezbędny w damskiej torebce. Oczywiście, że ja też go noszę. Chociaż najczęściej trzymam pod poduszką i przy łóżku.

Nowak-Ibisz podchodzi do zagadnienia fachowo. Jak wyjaśnia w dodatku do Faktu, istnieje tak wiele modeli, że naprawdę warto zastanowić się przy wyborze.

bDzDczgD

Są wibratory dedykowane damskim torebkom, do podróży, z zestawem wtyczek europejskich, międzynarodowych i do samolotu - wylicza. Niektórych możemy użyć w toalecie, innych siedząc w fotelu. Wibrator nie jest przeciwko chłopom. Jest też dla chłopów. To jest tylko i wyłącznie przedłużenie waszej ręki**.**

Chyba naprawdę zraziła się do facetów.

bDzDczgJ
bDzDczgK
bDzDczhe
KOMENTARZE
(487)
gość
6 lat temu
nośmy w torebkach gaz pieprzowy, a nie
gość
6 lat temu
po co to robić z siebie idiotkę, mówiąc takie rzeczy?
gość
6 lat temu
Wyzwolona...!!! Zapewne zniewiwściały Krzyś nie sprostał jej oczekiwaniom...?!
bDzDczhf
gość
6 lat temu
no i ma racje, będzie się przejmować ;p
gość
6 lat temu
nie glosujemy na ruskiego agenta BULA
Najnowsze komentarze (487)
gość
4 lata temu
Znowu Prokop; Patrz, jaki wielki człowiek! Kobyłę na stojąco z****ć może. A jaka morda - można cały tydzień na nią sr... i też całej się nie zasra.
gość
6 lat temu
Wibratory... Tylko to jej w życiu pozostało...
lolo
6 lat temu
jezu kto jest jej ojcem chyba właścieciel popatrz na debilny program ,sadzi się głupków a nie szuka czyli ten sam komunistyczny reżim i terazniejszych komunuchow żenada ale ruskie teraz wykopią tę plemię złodziei
gość
6 lat temu
Jak to sie stalo, ze ona w telewizji sie znalazla ?????
gość
6 lat temu
Po tej wypowiedzi zaczynam rozumieć dlaczego Ibisz się z nią rozstał
gość
6 lat temu
Nikt jej nie chce, to musi się posilać sama albo wibratorem. Wstrętna baba.
gość
6 lat temu
Jak ją widzę albo słyszę, to mi wprost żal d..ę ściska. Co za durna baba. Po co ona nosi nazwisko Ibisz, to też nie rozumiem.
gość
6 lat temu
co za g****a baba, a kto to jest?
bDzDczgX
gość
6 lat temu
No okropna jest!jak Ibisz mogl z nia wziac slub...?
gość
6 lat temu
i*****a!!!!!!
gość
6 lat temu
biedna kobieta, niestety była najbrzydszą stydentką w Szkole Filmowej i tak zostało. Ibisz , student z jej roku spotkał ja ponownie gdy była juz podstarzała kobietą, ale zdązyła mu jeszcze urodzic dziecko. Jest przebojowa , arogancka,pewna siebie , wydaje jej się że jest mis świata, może to i dobrze. Musi nadrabiac zachowaniem mankamenty urody.
gość
6 lat temu
Pani Anno, to - jakie Pani nosi "przybory" toaletowe - może i powinno być Pani sprawą Natomiast głoszenie tego światu, jest cyniczne. Kto wie, czy nie pozwoli uwierzyć niektórym młodym dziewczętom, że może ma Pani rację. A to byłby skandal. Odbierze im Pani szansę na normalne, ludzkie, szczęśliwe współżycie. Życzę Pani prawdziwej, nie-instrumentalnej miłości. I ... więcej skromności. Życzę Pani zdrowia.
gość
6 lat temu
Głupie to b****o jak drzewna kora.
gość
6 lat temu
stara g****a rura
...
Następna strona
bDzDczhz