Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyński: "Poruszam się z trudem, cały czas potrzebuję pomocy"

63
Podziel się

Krytyk muzyczny wyszedł już ze szpitala, jednak przez większość czasu jest przykuty do łóżka.

Kaczyński: "Poruszam się z trudem, cały czas potrzebuję pomocy"
bCxHwGjV

Krytyk muzyczny, największy polski znawca opery, osiem lat temu przeszedł rozległy udar. Na szczęście udało mu się wrócić po nim do sprawności, przynajmniej w stopniu wystarczającym, by dalej prowadzić samodzielne życie.

Kuśtykam, ale mogę przejść, funkcjonuję w jakiś sposób. Mogę sam umyć się w łazience i mogę sam pójść do toalety - wspominał z perspektywy czasu Bogusław Kaczyński. Pan Bóg oszczędził mi też mowę, co jest sensem mojego życia, oraz pozostawił mi elektroniczną pamięć.

Od tamtej pory Kaczyński musi regularnie powtarzać rehabilitację po wylewie. W lutym tego roku także znalazł się w szpitalu. Początkowo dziennikarz bagatelizował swoją chorobę i zapowiadał, że lada chwila zostanie wypisany do domu. Tak się rzeczywiście stało, jednak sytuacja nadal nie jest najlepsza. Jak wyznaje w Fakcie Kaczyński, większość czasu spędza przykuty do łóżka.

bCxHwGjX

Poruszam się z trudem, głównie leżę. Cały czas potrzebuję pomocy - ujawnia. Na szczęście mam pielęgniarkę, która mnie dogląda. Jestem w domu, lepiej mi tu niż w szpitalu.

Mimo kłopotów ze zdrowiem, Kaczyński nie przerwał prac nad swoją najnowszą książką, poświęconą Janowi Kiepurze. Zapowiada także, że będzie głosował w niedzielnych wyborach prezydenckich.

Komisja wyborcza przyjedzie do mnie do domu, bo ja jeszcze nie chodzę - zapowiada w tabloidzie.

bCxHwGkd
bCxHwGky
KOMENTARZE
(63)
gość
5 lata temu
Życzę powrotu do zdrowia!
Gość
5 lata temu
Zdrowia i pogody ducha
gość
5 lata temu
Duzo zdrowia Panie Boguslawie:) uwielbiala Pana moja babcia mama i ja rowniez naleze do tego grona. Jest Pan wielkim znawca i wybitnym talentem . Powrotu do zdrowia :)
bCxHwGkz
gość
5 lata temu
p. BOGUSŁAWIE ŻYCZĘ DUŻO , DUŻO ZDROWIA !!!
gość
5 lata temu
Właśnie tyle komentarzy powinno być pod newsami o rolniku, szafiarkach i innych bezmózgach
Najnowsze komentarze (63)
gość
5 lata temu
Dużo zdrowia, siły i wytrwałości na każdy dzień...
gość
5 lata temu
życzę zdrowia
gość
5 lata temu
Panie Boguslawie jestes wspanialy jedyny.zycze zdrowia ,warto zyc mimo choroby nawet ciezkiej !!!!!
Obywatel
5 lata temu
Szanowny Panie Boguslawie, zycze Panu szybkiego powrotu do zdrowia !!!
gość
5 lata temu
Nakradł, to go stać na opiekę.
gość
5 lata temu
Panie Bogusławie życzę wielkiej wytrwałości i siły w walce z chorobą,jest pan moim idolem i autorytetem,osobą o wielkiej wiedzy i kulutrze.Takich ludzi już dzisiaj nie ma .
gość
5 lata temu
Dlaczego wielki ! Takich wielkich po udarach jest duzo ! Tylko oni nie maja takiej pomocy i przysluguje im 2 tygodnie rechabilitacji i nie odeazu tylko jak sie uda po pol roku !! Super prawda?
taka jedna
5 lata temu
Pana programy i filmy przyrodnicze oglądałam w telewizji, bo reszty się nie dało oglądać. Życzę dużo zdrowia. Z ogromnym szacunkiem i poważaniem
bCxHwGkr
Hana
5 lata temu
Panie Bogusławie życzę zdrowia, jest Pan WIELKI.
Katarzyna
5 lata temu
Szybkiego powrotu do zdrowia i wszystkiego dobrego!
gość
5 lata temu
podziwiam hart ducha. tak trzymać.
aa
5 lata temu
Pamiętam, jak w latach świetnośc***an Bogusław dowodził publicznie, że wygodniej jest żyć samemu, bez zobowiązań i ciągłej obecności kogoś innego ( żony, dzieci). A jak się zestarzeje, to są w Europie luksusowe domy opieki dla... Wtedy ta wypowiedź wstrząsnęła mną - nie wyobrażałam sobie życia bez bliskich, nawet jeśli oznaczało to niewygody. Ciekawa jestem, czy pan Kaczyński nadal myśli, że samotnemu lepiej?
gość
5 lata temu
Zdrowia!
gość
5 lata temu
wszystkiego dobrego P.Bogusławie
...
Następna strona
bCxHwGkT