Trwa ładowanie...
Przejdź na

Do sieci wyciekł... FINAŁ "GRY O TRON!"

75
Podziel się:

Władze HBO winią dziennikarzy.

Do sieci wyciekł... FINAŁ "GRY O TRON!"

Stało się to po raz drugi od początku emisji piątego sezonu Gry o tron. Wcześniej były to pierwsze 4 odcinki, tym razem do sieci trafił finał serialu.

Wszystko wskazuje na to, że odcinek wypuścił do Internetu ktoś z mediów. Po pierwsze dlatego, że tak było za pierwszym razem, a po drugie zaś - to dziennikarze otrzymują od HBO serial na płytach przeglądowych w celach recenzenckich.

Wprawdzie po pierwszym wycieku HBO odgrażało się, że krytycy nie będą już dostawali płyt do recenzji. Zamiast tego miała powstać platforma streamingowa, udostępniająca wybranym osobom seriale do oceny. Jak dotąd jednak stacja swojej obietnicy nie zrealizowała i ten błąd będzie ją sporo kosztował.

Ostatni odcinek Gry _**o tron**_ nie tylko jest już do ściągnięcia, ale wręcz cała sieć huczy od spoilerów. Jeśli więc nie chcecie, by ktoś popsuł wam zabawę, omijajcie z daleka publikacje na temat serialu. My oczywiście niczego wam nie zdradzimy.

I mamy wielką nadzieję, że nasi czytelnicy nie rekrutują się spośród piratów internetowych, a tym bardziej z grona złośliwców, ujawniających szczegóły fabularne w komentarzach. Mimo wszystko bądźcie czujni, bo trolle nie śpią. Prosimy też o nie wspieranie piractwa - linki do nielegalnych wersji _**Gry o tron**_ będą usuwane.

KOMENTARZE
(75)
Gość
7 lat temu
A ja wlasnie ide usiasc na tronie
Ola
7 lat temu
Ten serial to mistrzostwo
aniu
7 lat temu
Nie oglądam,fajne to jest?
gość
7 lat temu
Ja tam chce żeby ktoś mi dał linka!!! Już sie nie mogę doczekać niedzieli.
gość
7 lat temu
właśnie oglądam, super serial!
Najnowsze komentarze (75)
dałud
6 lat temu
Martin jeszcze nie napisał finału, sam ciągle nad nim myśli, a tu słyszę że wielki finał już nakręcony???
gość
6 lat temu
Gra o tron - mentalność karła
gość
7 lat temu
John snow umrze :-))
gość
7 lat temu
jaki finał ??? najpierw autor musi skończyć książkę...a nie zapowiada się,żeby wiedział jak to zrobic
gość
7 lat temu
zeżre matkę i zasiądzie na tronie?
Gość
7 lat temu
HODOR!! ;)
gość
7 lat temu
Poczekam do jutra rano. Z całego tego sezonu materiału zgodnego z książką uzbierałoby się może na jeden odcinek. Nie ma się więc co gorączkować. Zamiast histori z powieści są jakieś wymysły HBO.
gość
7 lat temu
No to trza ściągnąć
Andrew
7 lat temu
Odcinek w żadnej formie nie wyciekł do sieci , czemu kłamiecie ? Wyciekły tylko kadry z ostatniego odcinka. Poprawcie to lub usuńcie ten artykuł wprowadzający ludzi w błąd.
gość
7 lat temu
te zdiecia sa z 5 temporady ale nie z ostatniego odcinka!!!!!
gość
7 lat temu
wyciekły zdjęcia z odcinka, a nie cały epizod!!!!!
gość
7 lat temu
Jakby TVP kupiło porządny serial i puścili na publicznej antenie, to nie byłoby piractwa, a tak jest jak jest. TVP woli produkować papkę dla idiotów,
gość
7 lat temu
przecież kto czytał książki to wie jak będzie durnie!
kejt
7 lat temu
pewnie, piractwa nie wspieracie, ale wstawiać prywatne zdjecia z profili fejsbukowych do ostatniego artykulu o najgorszych koszulkach to juz mozna! No i brak reakcji na prosby o usunięcie zdjecia!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie