Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodowicz tłumaczy się za Donatana: "NIE WIDZIAŁAM BÓJKI, bo byłam w hotelu!"

306
Podziel się:

Maryla twierdzi, że nie wyszła na finał plebiscytu, bo... o nim nie wiedziała. "Gratuluję Michałowi Szpakowi."

Rodowicz tłumaczy się za Donatana: "NIE WIDZIAŁAM BÓJKI, bo byłam w hotelu!"

Tegoroczne "święto polskiej muzyki", 52. festiwal w Opolu nie wygląda chyba tak, jak oczekiwali tego organizatorzy. Wczoraj podczas finałowego koncertu SuperJedynek doszło do nieprzyjemnego incydentu, który położył się cieniem na "festiwalowej" atmosferze. Przypomnijmy: Skandal w Opolu: Donatan POBIŁ menedżera Michała Szpaka?!

Szarpanina między Donatanem a Jackiem Jastrowiczem wybuchła podobno dlatego, że producent bardzo liczył na wygraną w konkursie SuperJedynek. Nagrodę dostał Szpak, co popsuło mu humor. Sytuacji nie ułatwił fakt, że na rozdaniu nagród nie pojawiła się Maryla Rodowicz, która razem z Donatanem mogłaby zostać nagrodzona. Teraz piosenkarka tłumaczy się ze swojej nieobecności. Przyznaje, że poznała wyniki wcześniej, więc zdjęła gotycki kostium i pojechała do hotelu. Przyznaje też, że słyszała o "szarpaninie", ale jej nie widziała:

Gratuluję Michałowi Szpakowi wygranej w koncercie premier w Opolu. Życzę mu, żeby jego kariera dostała przyśpieszenia, bo na to zasługuje. Nie wyszłam wczoraj do finału, bo nie wiedziałam o jego istnieniu. Tym bardziej nie byłam świadkiem rzekomej szarpaniny między menadżerami, byłam już w hotelu. Wyniki były znane sporo wcześniej, siedziałam w kostiumie grzecznie w garderobie, dowiedziałam się, że wygrał Michał Szpak, to zdjęłam kostium, nikt z organizatorów do mnie nie przyszedł. To wszystko - tłumaczy na Facebooku.

Sprawy nie skomentował na razie Donatan, który napisał tylko, że do żadnej bójki nie doszło, a "Janusze" (czyli w domyśle - Polacy) "łykają wszystko jak pelikany".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(306)
gość
7 lat temu
Donatan to se zbił konika z żalu
Gość
7 lat temu
Donatan nie przychodź na takie imprezy. Nie potrafisz sie zachowac
Gość
7 lat temu
Donatan, trzeba też umieć przegrywać...
nie daj się
7 lat temu
szpaku wydziób oko temu cymbałowi
Gość
7 lat temu
Widocznie Marylka zle ubijala..
Najnowsze komentarze (306)
gość
7 lat temu
Maryla występ z tym durniem to siara !!!!! durnota z tym przebraniem za gotkę staruszko
gość
7 lat temu
Musisz tak mówić, przegrana boli. Jak widzisz twój czas się skończył, czas na odpoczynek. Kasy zbiłaś dosyć aby dalej gwiazdorzyć.
gość
7 lat temu
Dziwne wszyscy wyknawcy i widzowie wiedzieli, a ona nie wiedziała że jest finał.!
gość
7 lat temu
Jak można nie wiedzieć o istnieniu finału? Chyba po to bierze się udział w konkursie, żeby na koniec ogłoszono wyniki. Pani Marylu, jest pani stałą bywalczynią festiwali i pani o tym nie wie?
gość
7 lat temu
Ale jak już przychodzi do słuchania jego piosenek, to już nie ma tekstów "Janusze łykają wszystko jak pelikany". Cóż, na szczęście Polacy mają jeszcze jakiś gust, skoro ta jego tandeta i kicz nic nie wygrały ;)
gość
7 lat temu
choragiewka na wietrze to pryszcz w porownaniu z p.rodowicz ,sipinska dawno to zrozumiala i zrezygnowala z tego cyrku (poznanianka ma honor) richo poznan
Gość
7 lat temu
Maryla brała udział w całej próbie koncertowej więc także i w próbie finału czyli wręczania nagród(wiem bo na tej próbie byłem).Zatem...jak nie mogła wiedzieć o tym,że ma się w owym finale pojawić?!
gość
7 lat temu
Pani Marylo robila Pani różne dziwne rzeczy ale od Donatana niech się Pani trzyma z daleka. Nie jest Pani dzierlatką pokazującą cycki. Ma Pani swoją slawę
gość
7 lat temu
akurat ta sytuacja nie dotyczyła koncertu Superjedynek,,, skucha!!
gość
7 lat temu
Co tam Janusze? :D Januszki.
gość
7 lat temu
znalazła sobie kompana do śpiewania ! hahahahahahaha
gość
7 lat temu
Wreszcie odpadła Rodowicz i się schowała. Niech już nie wraca.
gość
7 lat temu
Rodowicz cię nie wypromuje niestety praca...
Gość
7 lat temu
Pani Maryla moim zdaniem dała z siebie wszystko i wygrana ,, Szpaka" jest niesprawiedliwa. Dużo mu brakuje do Pani Maryli i nigdy nie dorówna naszej cudownej wokalistce.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie