Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kołakowska zakłada bloga dla rodziców... z Karolakiem!

234
Podziel się

Tomek będzie radził, jak wychowywać dzieci. "Violka zajmuje się dziećmi od siedmiu lat. Podzieliliśmy się obowiązkami."

Kołakowska zakłada bloga dla rodziców... z Karolakiem!
bDKcUwAB

Tomasz Karolak lubi chwalić się w wywiadach tym, jak "fajnie się ustawił" i tym, że gratulują mu tego wszyscy koledzy. Cenę płaci za to Viola, opowiadająca często, jak trudne ma życie. Mimo to zawsze daje się namówić na kolejną, poniżającą dla niej rozmowę.

Wielokrotnie było mi przykro - wyznała w Gali. Trudno nam było się odnaleźć. Były momenty, kiedy czułam się zraniona. Musiałam nauczyć się być sama. Jak dzwonię to lekarza, czy jestem w urzędzie to mówię "mój facet", żeby było prościej. Dla Lenki Tomek to "mój mąż". A dla koleżanek różnie. Czasami "ten wstrętny".

_Wpada do nas. Czasem nawet zachowuje się, jakby mieszkał. Razem, ale osobno. Osobno, ale razem. Czasami przytuli Lenkę przed snem, ale nie ma w tym żadnego planu, regularności._

bDKcUwAD

Aktor może uchodzić za najlepszy przykład, jak facet może zdążyć zrobić karierę, podróżować, urządzić niejedno mieszkanie i jeszcze zostać tatą. Wystarczy po prostu nie mieszkać ze swoją rodziną. Jak ujawnił w wywiadzie, wszyscy mu tego zazdroszczą.

Koledzy mówią mi: "Ale ty się fajnie ustawiłeś - mieszkasz oddzielnie, masz piękną kobietę, dzieci, a jednocześnie jesteś luzak - chwalił się w Gali na krótko przed narodzinami młodszego syna.

Oczywiście, taka sytuacja oznacza więcej obowiązków dla partnerki Karolaka, Violi Kołakowskiej, która ze względu na dzieci zrezygnowała z kariery. Odkąd związała się z Tomkiem, szuka dla siebie jakiegoś zajęcia, które nie przeszkadzałoby jej za bardzo w wychowywaniu dwójki dzieci. Postanowiła więc... założyć bloga dla rodziców.

bDKcUwAJ

Pomysłem partnerki Karolak natychmiast pochwalił się w dzisiejszym Fakcie, szczególnie podkreślając swój udział. Jak ujawnia, przypadła mu rola... eksperta od spraw ojcostwa.

Violka zajmuje się dziećmi od siedmiu lat, jest to też jej ukłon w stosunku do mnie, bo dzięki temu mogę pracować. Podzieliliśmy się obowiązkami - chwali się Karolak. Ona jest prawdziwą specjalistką w wielu dziedzinach. Może doradzać młodym mamom. Ja napisałem kilka zdań na temat mojego pierwszego samotnego wyjazdu na długie ferie z córką. Bardzo popieram pomysł Violi i będę tam zamieszczał swoje relacje i spostrzeżenia. Pewnie dla wielu ojców nie będą wielkim odkryciem, ale w sposób humorystyczny opiszę, jak sobie radziłem, czy nie radziłem z dziećmi.

Trzymamy kciuki. Rubrykę poświęconą karmieniu maluchów najlepiej powierzyć Ryszardowi Kaliszowi.

bDKcUwAK
bDKcUwAL
bDKcUwBe
KOMENTARZE
(234)
gość
5 lata temu
Wioleta Kołek ma minę jakby ledwo znosiła smród z butów Kartoflaka
abecede
6 lat temu
współczuje tej kobiecie. Mam nadzieje, że jeszcze znajdzie w życiu miłość. Bo to w czym teraz tkwi nie można nazwać miłością. To przykre.
Play
6 lat temu
Cwany gapa.
bDKcUwBf
Fan
6 lat temu
Karolakowi udało się wreszcie zapełnić gośćmi teatr "IMKA".Trzynastego czerwca jego brat Piotr urządził w teatrze swoje wesele. Może Tomek powinien iść w tym kierunku ? Mógłby zawsze sobie dorobić jako wodzirej.
Fan
6 lat temu
Karolakowi udało się wreszcie zapełnić gośćmi teatr "IMKA".Trzynastego czerwca jego brat Piotr urządził w teatrze swoje wesele. Może Tomek powinien iść w tym kierunku ? Mógłby zawsze sobie dorobić jako wodzirej.
gość
6 lat temu
już ten aktorzyna dał lekcję aktorstwa i prawdomówności u Lisa. Boże! jak się cieszę, że nie mam telefonu z tego "oranżu" !!!
gość
6 lat temu
Obojgu chyba brakuje kasy , a PO jakos odchodzi do lamusa i Karolakowi trzesa sie gacie ze strachu !!!
gość
6 lat temu
anorektyczka
gość
6 lat temu
jeżeli ona piękna to on ma najgęściejszą grzywkę w tym kraju a może i na świecie - łysiejesz ty wieczny amancie z nosem jak diabelski ciulik
gość
6 lat temu
a to p****t - wyszłam z ORANGE przez tego głupka
dfg
6 lat temu
traci kontakt z rzeczywistością.
gość
6 lat temu
On robi dzieci, a Violka wychowuje. Ona jest tak g****a, że nawet mi jej nie żal.
gość
6 lat temu
eksperci od rodziny ha ha ha
bDKcUwAX
maniek
6 lat temu
A gdzie kolega p.Karolaka , redaktor Lis . Na zdjęciach nie widać Go. Schował się ?.
...
Następna strona
bDKcUwBz