Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukulska: "Moi rodzice przechodzili kryzys. Nie ma po co lukrować ich związku"

125
Podziel się

Jeszcze rok temu próbowała zablokować publikację książki, poddającej w wątpliwość miłość jej rodziców.

Kukulska: "Moi rodzice przechodzili kryzys. Nie ma po co lukrować ich związku"
bCyvbvEB

Natalia Kukulska, jedyna córka Jarosława Kukulskiego i zmarłej tragicznie w katastrofie lotniczej Anny Jantar wyznała niedawno, że ma dość funkcji ambasadorki swoich rodziców. Jest podobno zmęczona ciągłymi pytaniami o ich małżeństwo. Przypomnijmy: Kukulska: "Nie wiem, dlaczego stałam się ambasadorką moich rodziców"

Trudno jednak nie zauważyć, że stała się nią na własne życzenie. Jeszcze do zeszłego roku walczyła z każdą opinią, podważającą idealną, jej zdaniem, miłość rodziców.

Pierwsze rysy na obrazie ich małżeństwa pojawiły się w książce Marioli Pryzwan Bursztynowa dziewczyna. Piąte wznowienie książki zostało poszerzone o wspomnienia przyjaciółki Jantar, Katarzyny Cudowskiej.

bCyvbvED

Ania chciała się z Jarkiem definitywnie rozstać i, z tego, co wiem, miała ku temu ważne powody - wyznała w książce.

Jednym z nich była miłość artystki do perkusisty Perfectu, Wojciecha Morawskiego, z którym chciała ułożyć sobie życie za oceanem. Drugą - zdrady Kukulskiego.

Przyjaciel rodziny, Janusz Kondratowicz w swoim wywiadzie-rzece Wieczór nad rzeką zdarzeń ujawnił zaś, że piosenka Noc nie wierzy łzom, którą napisał na prośbę Jantar, miała być jej pożegnaniem z mężem.

Uchylałem się od odpowiedzi, ze względu na małą Natalię - wyznał w książce. Dzisiaj, kiedy już wszyscy jesteśmy dorośli, mogę powiedzieć. Jarek miał jedną wadę: wielką miłością kochał wszystkie kobiety. Ania tego nie akceptowała.

bCyvbvEJ

Natalia naprawdę się zdenerwowała.

Jeszcze przed premierą książki dostałem od niej kilka telefonicznych ostrzeżeń - wspomina w rozmowie z tygodnikiem Na żywo współtwórca książki Kondratowicza. Próbowała zablokować publikację. Byłem zszokowany jej postawą i mocnymi słowami, które padły z jej strony.

Ostatnio jednak Kukulska zmieniła zdanie. W nowej biografii jej matki, autorstwa Marcina Wilka Tyle słońca znalazł się list Jarosława do Anny, przebywającej wówczas w USA. Wynika z niego, że ich związek przechodził kryzys.

To ja chciałam, żeby ujrzał światło dzienne - przyznaje piosenkarka. Tata zachęcał mamę, by ratowali to, co mają. Na pewno przechodzili kryzys. Nie ma co tworzyć lukrowanego obrazu ich związku, ale jestem pewna, że obydwoje chcieli o niego walczyć.

bCyvbvEK
bCyvbvEL
bCyvbvFe
KOMENTARZE
(125)
gość
5 lata temu
ciężko przyznać się do kłopotów w rodzinie... bo przecież czym się chwalić, nieprawdaż?
Gość
5 lata temu
Kryzys...A kto go nie prZechodzi...
gość
5 lata temu
chyba za wypociny. Artykuły to są w Polityce czy Newsweeku
bCyvbvFf
Gość
5 lata temu
A jednak nie wszędzie jest kolorowo. Proza życia .
Gość
5 lata temu
Rozliczanie ludzi którzy dawno gryzą ziemie....jaki sens????
Najnowsze komentarze (125)
Gość
3 lata temu
Zostawciue Natalie w sookoju I jej rodzicow !!
Gość
4 lata temu
Zal Anny Jantar♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
gość
5 lata temu
natalia jest śliczna i chudziutka!
Gość
5 lata temu
Związek Ani i Jarka by trwał.Wybaczyli by sobie i więcej nie popełnialiby tych samych błędów....Każdy popełnia błędy i na nich się uczy.Ich łączyła prawdziwa miłość
gość
5 lata temu
Takie jest zycie. Trzeba umiec sie z tym pogodzic. Taką wiedzę miałam , kiedy Jantar była w Stanach. Po wielu latach temat wrócił i potwierdził pewne fakty..Nic w tym rewelacyjnego.
gość
5 lata temu
Współczuję Natalii.Biedna dziewczyna tak się musi szarpać
gość
5 lata temu
Niech zmarli odpoczywają w spokoju. Natalia powinna przestać wypowiadać się na temat związku rodziców, gdyż sama nakręca media.
gość
5 lata temu
czyżby Natalia ostatnim rzutem na taśmę w swojej "karierze", która oparta jest na wielkiej Ani i Jarku , już zaczyna w końcówce swojej "popularności" wyciągać sprawy rodzinne, aby coś zarobić
bCyvbvEX
ola3d
5 lata temu
nuda niech ta autorka swoje zycie opisze nie cudze a wszystko dla kasy o****a ,by zarobic
gość
5 lata temu
ma udzialy w ksiazce i podsyca gula jedna
gość
5 lata temu
kogo to obchodzi ,przestan sie lansowac przez rodzicow, gdyby nie mama kto by cie sluchal szansonistka dla gluchych
gość
5 lata temu
A co nas obchosza czyjejs lajdactwa. Brudy niech pierze w swoim domu!
gość
5 lata temu
Natalia cala swoja kariere bezczelnie jedzie na slawie matki, teraz dodaje do tego ojca. W kolko o matce gada, nie odpuszcza nawet po latach. I zle robi, bo w zestawieniu z matka jej kariera i 'talent' wypadaja bardzo blado.
gość
5 lata temu
serio... moze juz dosc... jedyna kariere jaka w tej chwili ma to albo dementowanie plotek albo ich podsycanie... o swoich rodzicach oczywiscie
...
Następna strona
bCyvbvFz