Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czy Komorowski wróci na polowania?

517
Podziel się

"Czuję się absolutnie wyswobodzony w zakresie realizacji hobby".

Czy Komorowski wróci na polowania?
bDJPKtsR

Bronisław Komorowski przez całe życie był zdeklarowanym i zapalonym myśliwym, co zarzucało mu wielu wyborców i działaczy na rzecz ochrony praw zwierząt. W czasie sprawowania prezydentury twierdził, że ograniczył swoje "hobby", chociaż nadal lubił pokazywać się w towarzystwie myśliwych.

Teraz, kiedy nie jest już urzędującym prezydentem, będzie mógł przestać się z tym kryć. W radiu TOK FM podkreślił, że po przegranych wyborach "czuje się absolutnie wyswobodzony w zakresie realizacji hobby". Dodał jednak, że "nie jest już krwiożerczy".

- Czego będzie panu brakowało? - zapytał go w Poranku TOK FM Tomasz Lis.

bDJPKtsT

- Adrenaliny. Ale liczę, że coś ją zastąpi - odpowiedział Komorowski. Polowanie? Czuję się absolutnie wyswobodzony w zakresie realizacji hobby. Ale zmiana nastąpiła głęboka. I tęsknię raczej za tym, by pochodzić po lesie z synami albo przyjaciółmi. Nie jestem już krwiożerczy.

Dodajmy, że prawo łowieckie w Polsce tworzą... sami zapaleni myśliwi. Organizacje broniące praw zwierząt od lat alarmują, że taki skład komisji sejmowych uniemożliwia stworzenie humanitarnych przepisów.

bDJPKtsZ
bDJPKtta
bDJPKttu
KOMENTARZE
(517)
gość
5 lata temu
cieszy się jak g***i do sera, tylko z czego
gość
5 lata temu
Znajomość języków obcych będzie można znaleźć to zabawa, a otrzymasz zainteresowanie zabawy nowoczesny sposób nauki z Preply. Czy chcesz dołączyć? Dołącz tutaj Lekcje arabskiego Katowice
gość
6 lat temu
On jest ścierwem
bDJPKttv
gość
6 lat temu
życze mu jak najgorzej
Seroka
6 lat temu
ALE to JEST D***L, aż bul bierze
gość
6 lat temu
pewnie mu nie staje
gość
6 lat temu
pomyśleć że morderca zwierząt był naszym prezydentem
elka
6 lat temu
Jeśli ma krwiożercze skłonności to niech wyzwie Dudę, albo najlepiej cały PiS na pojedynek. Jak to łatwo zabijać bezbronnych. Wstyd, panie Komorowski, wstyd !
gość
6 lat temu
bardzo zły i p***y człowiek!!! podobnie jak żona anna.. taki oto myśliw był prezydentem polski- wstyd i hańba! nareszcie się skończył ten teatr!
gość
6 lat temu
Panie Komorowski to jest morderstwo . I jeszcze tym sie chwalić
gość
6 lat temu
w leb sobie strzel komorze zrobisz wreszcie cos dobrego dla Polski.
SADYSTA!!
6 lat temu
SADYSTA!!! jak można zabijać dla sportu czy przyjemności zwierzeta??? ktoś kto morduje w ten sposób zwierzęta nie może być dobrym człowiekiem
Myśliwy
6 lat temu
Powinien zadzwonić do Dudy i pozować do zdjęcia jak ten biedny jeleń. Sytuacja jest analogiczna, Duda ustrzelił tego leśnego dziadka od czytania bajek dzieciom jak on zwierzaka...
bDJPKttn
gość
6 lat temu
jesli ktos deklaruje , że jego HOBBY TO ZABIJANIE to jest psychicznie chory i trzeba go zamknąc w izolatce do smierci (oby szybkiej i w mekach).
...
Następna strona
bDJPKttP