Korwin-Mikke o imigrantach: "To jest zalew Europy ŚMIECIEM LUDZKIM!"

1246
Podziel się

W Parlamencie Europejskim znów padły bardzo ostre słowa.

Korwin-Mikke o imigrantach: "To jest zalew Europy ŚMIECIEM LUDZKIM!"

Poglądy Janusza Korwin-Mikkego dotyczące uchodźców z Afryki, próbujących dostać się do Unii Europejskiej, są jasne. Polityk wielokrotnie podkreślał, że przyczyny ich imigracji to ich problem i sami są sobie winni, jeśli "po prostu toną sobie na Morzu Śródziemnym". Uważa też, że wpuszczenie nielicznej grupy uchodźców do naszego kraju to szansa dla Polaków, żeby mieli swoich "lokajów z Afryki".

Problem nielegalnych uchodźców stał się głównym tematem podnoszonym przez organy Unii Europejskiej. Z tej okazji Korwin-Mikke postanowił jeszcze bardziej zradykalizować swoje poglądy i podzielić się nimi z pozostałymi europosłami.

Podczas przemówienia w Parlamencie Europejskim zarzucił imigrantom, że w większości przybywają do krajów Zachodu po zasiłki socjalne. Przy okazji nazwał ich... "śmieciem ludzkim".

Polska nie ma problemu z imigrantami. Polska ma problem z imigrantami, których w realizacji absurdalnej Doktryny Dublińskiej trzyma się w obozach koncentracyjnych i oni z nich chcą uciec z Polski do Niemiec, Austrii i innych krajów - powiedział. Dlaczego? Dlatego, bo w Polsce są znacznie niższe zasiłki socjalne. Gdybyśmy zlikwidowali zasiłki socjalne, to wtedy nie przyjeżdżaliby do Polski ludzie z całej Europy, którzy chcą żyć z zasiłków. Ludzie, którzy chcą pracować, są cenni, natomiast tych się odsyła do kraju, a do nas się bierze ludzi, którzy nie chcą pracować! Jest to absurdalna polityka, to zalew Europy śmieciem ludzkim - powiem jasno: śmieciem ludzkim, który nie chce pracować.

Na koniec Korwin-Mikke dodał jeszcze: A my niszczymy Europę! I ta polityka jest przyczyną upadku Europy! - a widząc oburzenie na twarzach zebranych i przewodniczącej, obrad wykrzyknął: Socialism kills!

Nie trzeba dodawać, że europosłowie byli w szoku po tym przemówieniu. Nie po raz pierwszy. Dokładnie rok temu Korwin-Mikke nazwał młodzież "czarnuchami Europy", za co zapłacił grzywnę 3040 euro.

KOMENTARZE
(1246)
gość
5 lata temu
Uwierzycie że on ma 72 lata??? Trzyma się chłop.
gość
5 lata temu
prawdę rzekł
0502
5 lata temu
po raz pierwszy się z nim zgodzę
ankakonda
5 lata temu
dobrze gada, polać mu!!!
Gość
5 lata temu
Wyjątkowo zgadzam się z nim!!!
Najnowsze komentarze (1246)
gość
4 lata temu
Trzymaj sie Korwin, w nastepnych wyborach musimy dac rade.
Prawy
4 lata temu
No k****n, no.Umysłowy inwalida.Niepełnosprawny psychicznie.
esfsvs
4 lata temu
mój idol
gość
5 lata temu
Najwięcej zasiłków biorą tam czarni i arabowie, ale mają najczęściej już obywatelstwo UK więc zalicza się ich do brytyjczyków. A ci którzy nie mają jeszcze obywatelstwa pochodzą z wielu krajów arabskich i afrykańskich więc są liczeni jako obywatele danego kraju, a nie jako całość czyli czarni bądź arabowie.
Gość
5 lata temu
Cyniczny i bezduszny populista zerujacy na ludzkiej tragedi.
Gość
5 lata temu
Cyniczny i bezduszny populista zerujacy na ludzkiej tragedi.
gość
5 lata temu
Uwaga na bezzębnego grubasa z Poznania, nazywa się Stefan Ponikiewski. Wyszukuje młode dziewczyny w internecie i uwodzi. Jest niebezpieczny... Usuwa też komentarze na swój temat. Mnie tak nabrał!!!!
gość
5 lata temu
wreszcie ktoś powiedział jak jest
j23
5 lata temu
brawo Korwin!
Polak
5 lata temu
Taki przeciwnik emigrantów, a tą która ich tu ściąga wpisał na listę do sejmu.
europejczyk
5 lata temu
k****n, ale pożyteczny :) 99% emigrantów chce tylko socjalu, a nie pracy, pozostały 100% chce prawa gwałtu na niewiernych :)
gość
5 lata temu
jak ktoś może nazwać drugiego człowieka ś******m?
gość
5 lata temu
obrzydliwiec i smietnik w gebie
ROBERT
5 lata temu
BRAWO
...
Następna strona