Modelka XXL: "Nie ma tylko jednego typu piękna"

266
Podziel się

"Branża modowa próbuje nas przekonać, że większość kobiet jest brzydka".

Modelka XXL: "Nie ma tylko jednego typu piękna"

Tess Holliday zdobyła popularność na świecie jako "pierwsza blogerka modowa XXL". Modelka, która pokazuje na swoim Instagramie odważne zdjęcia w bieliźnie lub bikini, nosi rozmiar 54. Idolaka wielu kobiet w większym rozmiarze nie przejmuje się masowa krytyka i atakami, jakie często pojawiają się pod jej wpisami. Tess nie tylko cieszy się swoim ciałem, ale także walczy się o to, by zamiast wychudzonych modelek w mediach występowały także kobiety o normalnym rozmiarze.

Podczas amerykańskiego show podsumowującego Tydzień Mody w Nowym Jorku Tess ostro skrytykowała Posh Spice za "promowanie anoreksji". Otwarcie stwierdziła, że wiele gwiazd wygląda nieatrakcyjnie w rzeczywistości. Na zdjęciach nie widać "jak bardzo są chorobliwie chude".

Powinna być różnorodność w branży – powiedziała Holliday. To byłoby miłe włączyć telewizor lub otworzyć magazyn i zobaczyć kogoś kto wygląda, jak ty i z kim możesz się utożsamiać. Musimy zaakceptować inne typy sylwetek i różnorodności. Nie ma tylko jednego typu piękna.

Branża modowa próbuje nas przekonać, że większość kobiet jest brzydka. Ja mam ogromne szczęście, że robię to co kocham wyglądając, tak jak teraz. Nie spełniam żadnych wymogów tego co uchodzi obecnie za piękne. Mam nadzieję, że kiedyś na wybiegach i w magazynach będą modelki w różnych rozmiarach – dodała.

KOMENTARZE
(266)
gość
5 lata temu
Bardzo przepraszam, ale otyłość i duża nadwaga są równie groźne dla zdrowia co anoreksja. Już abstrahując od tego, że wygląda fatalnie.
Gość
5 lata temu
Otyłość to choroba. Ze skrajności w skrajność
Gość
5 lata temu
Mc donalds spotkajmy sie
gość
5 lata temu
Twarz śliczna , ale reszta tragedia.
Gość
5 lata temu
Piękna twarz, ale nie ma racji. Taka otyłość to choroba i skraca życie.
Najnowsze komentarze (266)
gość
2 lata temu
jedne przesadzają w jedną stronę a drugie w drugą
gość
5 lata temu
Ładna jest:) Irytuje mnie jak mówią, że tą otyłością skraca sobie życie. To jej sprawa, niech każdy popatrzy na siebie i w skrytości serca sam odpowie sobie na pytanie w jaki sposób skraca sam skraca życie;) Te złośliwe komentarze niby to dla jej dobra i w imię troski o jej zdrowie, guzik prawda. ŁAtwo jest oceniać oceniać innych, gdy nie widzi się własnych przywar.
gość
5 lata temu
ohydne ciało,wrecz obrzydliwe.Lecz sie kobieto bo chora jestes.
kl
5 lata temu
Ale buzke ma bardzo ładna!!!!!!
gość
5 lata temu
Dlaczego nie promuje sie dziewczyn zwyczajnej wagi tylko albo skrajnie otyle albo skrajnie chude?
gość
5 lata temu
po c**j wyszczupla twarz skoro otyłośc jest fajna !
gość
5 lata temu
jej otyłość jest naprawdę obrzydliwa
Mandarinfit
5 lata temu
Bardzo ladna buzia ;) Przypomina mi Adell . Zgadzam sie z nia .
gość
5 lata temu
kaleka
Gość
5 lata temu
Jest piękna bo dba o siebie tak piękna skóra gratuluję
gość
5 lata temu
Ale jest określony typ zdrowego organizmu i nie jest to na pewno tona smalcu na narządach wewnętrznych. I myślam, że rozmiar XXL to 44, a nie 54. Tragedia
gość
5 lata temu
Jak się lubi w********ć i nie zna się umiaru to się dorabia do tego jakąś zjebaną ideologię i próbuje podpiąć pod "normalny" rozmiar. Rozmiar tej kobiety jest tak samo normalny jak rozmiar anorektyczek, nie na tym polega normalność. Promowanie czegoś takiego nie powinno być zakazane tylko i wyłącznie ze względów estetycznych, ale jeszcze ktoś pomyśli, że to zdrowe. Biedne jest serce, kręgosłup, nogi tej kobiety. Lepiej mieć kilogram niedowagi niż pół kilo nadwagi.
alisson
5 lata temu
Dla mnie za dużo ciała, to nie jest piękne. Ale plus za dystans do siebie
gość
5 lata temu
ohyda ....ale promują anoreksje to i otyłość trzeba
gość
5 lata temu
W razie głodówy pierwsza idzie na kotleta
gość
5 lata temu
Taa celulit i zwały tłuszczu na raminach i nogach no po prpstu coś pięknego jak martwy waleń na plaży. Moż dle fetyszystów co takie lubią...
dubienecka
5 lata temu
O matko, oblecha!!! Niech sobie kupi iqgreen i zadba o to nieszczęsne zdrowie, bo póki co to wygląda na taki przypadek w których interweniują służby
gość
5 lata temu
ale dojce
gość
5 lata temu
Jest całkiem ładna z twarzy, i podobają mi się jej tatuaże. I to wszystko.
gość
5 lata temu
Tak gnębicie l***ę za "niezdrowy tryb życia", chociaż nikomu nie szkodzi poza sobą. A jak facet wypala 30 petów dziennie przy żonie i dzieciach to jakoś nie widzę, żeby się ktoś na niego specjalnie wkurzał.
Gość
5 lata temu
To nie jest piękne .. to już choroba tylko patrzeć jak chodzić nie będzie ech
Gość
5 lata temu
Ty panna o rozmiarze "38 czyli dwa za dużo" może terapia a nie odchudzanie. Ha ha ha co za glupota
Gość
5 lata temu
Wcale nie wygląda fatalnie jest po prostu gruba. Nie wygląda gorzej niż wychudzone modelki. Nie rozumiem tylko dlaczego nie można promować normalnych kształtów przecież większość kobiet nosi rozmiar 38-44 a nie 32 czy 54 podejrzewam jednak ze jest to zbyt zwyczajne żeby się dobrze sprzedawalo i dlatego jesteśmy zmuszeni oglądać wychudzone fanki "zdrowego "odżywiania albo wielbicielki McDonalda . Smutne:-(
gość
5 lata temu
Ona ma grubsza rękę od mojej nogi. Coś strasznego i obrzydliwego i ona to promuje ja mam rozmiar 38 o dwa zaduzo!!!!!! Tragedia to co ona Robi!!!!!!!
...
Następna strona