Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gessler: "Chciałabym leczyć polskie hotele!"

121
Podziel się

Magda marzy o kolejnej książce...

Gessler: "Chciałabym leczyć polskie hotele!"
bDJSUECZ

Magdalena Gessler niezbyt dobrze zniosła decyzję Edwarda Miszczaka o powierzeniu prowadzenia Piekielnego Hotelu Małgorzacie Rozenek. Restauratorka była tak rozczarowana tym, że to nie jej złożono propozycję, że w odwecie rozpuściła plotki, że taką samą ofertę złożyła jej hiszpańska telewizja. Zobacz: Gessler: "Hiszpańska telewizja zaproponowała mi, żebym jeździła po światowych hotelach!"

Propozycja z Hiszpanii, nawet jeśli rzeczywiście padła, to jest już nieaktualna, a Gessler planuje wydanie przewodnika po hotelach, ale polskich. Podobno restauratorka wytrwale trzymała kciuki za porażkę Rozenek. Ponoć udzieliła jej nawet kilku życzliwych rad, jak zachowywać się w programie. Teraz, po spektakularnej porażce Piekielnego hotelu, sama może zająć się tą tematyką.

_**Marzy mi się książka, w której opiszę pomysł na dobry hotel**_ - zapowiada Gessler w Fakcie. Chciałabym leczyć polskie hotele, bo w tej kwestii mamy w naszym kraju wiele do nadrobienia. Wszystko zaczyna się od wejścia. Gdy jest miłe, możliwe, że dalej będzie tylko lepiej.

bDJSUEDb

Przypomnijmy, że Magda planuje również powstanie filmu o jej barwnym życiu. Niestety, po zaproponowaniu do roli samej siebie córki Lary, żaden reżyser jakoś nie podjął tematu. Zobacz: Magda Gessler: "Może mnie zagrać moja córka"

bDJSUEDh
bDJSUEDC
KOMENTARZE
(121)
gość
5 lata temu
Leczyć to powinna się ona !
gość
5 lata temu
hm swietnie by sie nadawala moim zdaniem
gość
5 lata temu
od razu jak zobaczylam program o tych hotelach to myslalam, ze bedzie to gessler, a nie ta cala rozenek, gesslerowa idealnie pasuje do tego programu
bDJSUEDD
Gość
5 lata temu
Ta kobieta powinna sieleczyc u psychiatry!!!!!!!!
gość
5 lata temu
Może najpierw niech wyleczy siebie z zarozumialstwa i głupoty
gość
5 lata temu
Sama sie wpierw wylecz,zgozkniala babo,bo z twoim napuszonym lbem jest cos nie tak!Naucz sie traktowac ludzi jak ludzi,a potem wymagaj od innych,wystarczy spojrzec na to pierwsze zdjecie sama agresja i nienawisc! Dlatego ludzie tak hejtuja, brak podstawy wychowania.Wstyd!!!
gość
5 lata temu
jeszcze tam tej s***i nie bylo
gość
5 lata temu
ty sie lepiej lecz .
gość
5 lata temu
Uwielbiam p Magdę jest super goni brudasów jemy w restauracjach to zobaczcie jaki syf nam podają
Dama.....
5 lata temu
Dama z klasą ?! Jaka dama rzuca w drugiego człowieka orzechami na oczach całej Polski ?! Nie mogę znieść widoku jej włosów lekko spiętych( bo przecież musi wyglądać ładnie) w kuchni ! Od razu mam obrzydzenie do tego co ona gotuje !!! Brak klasy !!!
y
5 lata temu
niech zacznie od leczenia siebie a potem bierze sie za innych
gość
5 lata temu
Co z ofertą telewizji watykańskiej?
gość
5 lata temu
Lecz sie sama wariatko ! .. Oddzial zamkniety czeka !
bDJSUEDv
gość
5 lata temu
kobieto ty idż do lekarza to moze uda mu się ciebie jeszcze uleczyć. tragiczne b****o
...
Następna strona
bDJSUEDX