Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak uciekła do Krakowa przed byłym mężem?

84
Podziel się:

"Miała dość tego całego zamieszania. Każdy czekał na jej konfrontację z obecną żoną Dariusza K.".

Górniak uciekła do Krakowa przed byłym mężem?

Edyta Górniak na początku roku zaskoczyła fanów informacją o swojej przeprowadzce do Krakowa. Jak ujawniła w RMF FM, po prostu obudziła się w Nowy Rok, po koncercie sylwestrowym i uznała,że nie chce jej się wracać do Warszawy.

W ciągu kilku dni kupiła pierwszy obejrzany dom, położony na strzeżonym osiedlu na obrzeżach Krakowa, zapisała syna do amerykańskiej szkoły i zorganizowała przeprowadzkę. Jak ujawnili jej znajomi, zatrzymała jednak mieszkanie w Warszawie, żeby mieć gdzie się zatrzymać podczas pobytu w stolicy.

Nie wiadomo dokładnie, skąd ta decyzja. Podobno naciskał na nią syn, który na letnim obozie zaprzyjaźnił się z towarzystwem z Krakowa. Większość nowych kolegów chodzi właśnie to amerykańskiej szkoły, do której zapisała go mama. Jak sugeruje Super Express, Edyta uznała, że 12-letniemu Alanowi dobrze zrobi zmiana środowiska. Odkąd półtora roku temu jego tata trafił do aresztu za zabicie kobiety na pasach, chłopiec nie ma w Warszawie łatwego życia.

Edyta miała dość tego całego zamieszania - komentuje znajomy piosenkarki. Najbardziej odbijało się to na Alanku, który musiał znosić docinki w szkole czy na podwórku. Ona bała się jechać z synem do aresztu, aby nie stać się sensacją dnia. Każdy czekał na jej konfrontację z obecną żoną Dariusza K. i jej dzieckiem. To męczące i wyniszczające dla tak wrażliwej artystycznej duszy.

Na dodatek Górniak musiała walczyć z teściami, którzy próbowali podstępem zwabić Alana do aresztu na widzenie z ojcem. W dodatku, jak się ostatnio okazało, wyrok bez zawieszenia wcale nie jest taki pewny, jak się wydawało na początku. Na ostatniej rozprawie pojawiła się nawet szansa na uniewinnienie. Zobacz: Dariusz K. MOŻE ZOSTAĆ UNIEWINNIONY, bo... "esperal spowolnił działanie kokainy"!

Nie jest więc wcale wykluczone, że Dariusz K opuści areszt wcześniej niż ktokolwiek się spodziewał. Edyta chyba nie do końca chciałaby, by znów stał się częścią życia Alana.

KOMENTARZE
(84)
Gość
6 lat temu
Przecież może mieszkać gdzie chce :) fajnie ze ot tak może zadecydować o przeprowadzce
gość
6 lat temu
Jej życie miał do tego prawo,a czy uciekła przed mężem to niepowinnio nikogo interesować
gość
6 lat temu
On powinien gnic w wiezieniu zabil
he he he
6 lat temu
Sama bym wolała mieszkać w Krakowie niż w Wawie...
Gość
6 lat temu
Biedny Alan. Szkoda dziecka, dziecko zawsze najboleśniej odczuwa błędy rodzicòw...
Najnowsze komentarze (84)
gość
6 lat temu
Witamy w Krakowie Pani Edyto !!!
gość
6 lat temu
W tym przypadku tylko wspolczuc mieszkancom kraka
Gość
6 lat temu
to okropne zabił biedną kobietę a teraz ma wyjść gdzie ta sprawiedliwość to skandal
gość
6 lat temu
a może nie uciekła, tylko poleciała za kimś?
gość
6 lat temu
najgorsze jest to ze alan cierpi przez te przeprowadzki ... krzywdzi dziecko przez swoje widzimisie
gość
6 lat temu
Edytka nie musi przed nikim uciekać!!! a on to WRAK !
gość
6 lat temu
Żal mi w sumie Dariusza, owszem brał, jechał, zabił i jego wina jest bezsporna, ale przecież jako ojciec był dobry, i to on więcej nawet zajmował się Allanem kiedy Edyta była zajęta karierą. Nie został pozbawiony praw rodzicielskich i Edyta nie ma prawa odcinać go od syna ani też Allana od ojca. A Allan jest już duży i wiele rzeczy rozumie, jeśli ona będzie ukrywać dowie się od kolegów czy z internetu. Takie jest moje zdanie.
gość
6 lat temu
Piekna kiedys byla
gość
6 lat temu
facet rozjechał star babę i siedzi latami bez wyroku. to tylko w polsce
gość
6 lat temu
i co nas to obchodzi JEJ sprawa!!!!!!! a mnie się marzy kurna chata !!!!!! to jest hit!!! sensacja talalalallalla
Gość
6 lat temu
Dostaniesz drugą szansę, jak będziesz gotowa...
Gość
6 lat temu
Tak zabil i wyidzie p******e sady zbysiu a ty co na to ? moze by tak antoni rozkazal r*********c kilku dędzi i prokuratoruw ?
gość
6 lat temu
p****k jeden zmieniła juz dziecku kilka szkół a ten chłopak wszedzie bedzie pośmiewiskiem gdzie publicznie ujawnia sie bledy rodziców i jeszcze całowanie nastolatka w usta .
gość
6 lat temu
Edzia jest gwiazdą to fakt ale ogladam jej wywiady czasami i bardzo czesto mowi o synu, bardzo dyplomatycznie negując Krupe ktory faktycznie jest teraz winny ale ogolnie opowiadanie o dziecku w tabloidach chyba nie jest korzystne
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie