Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec Giertycha rozsyła do szkół książkę... zaprzeczającą teorii ewolucji!

165
Podziel się

Maciej Giertych uczy, że dinozaury żyły wśród ludzi, o czym dowodzą legendy o Smoku Wawelskim. Co na to Roman?

Ojciec Giertycha rozsyła do szkół książkę... zaprzeczającą teorii ewolucji!
bEgKxLoB

Jeśli wydawało Wam się, że Roman Giertych ma konserwatywne poglądy, to koniecznie musicie poznać jego ojca. Podczas gdy adwokat zwalczający kiedyś książki Gombrowicza mocno załagodził swoje poglądy, Maciej Giertych prawdopodobnie lepiej czułby się w średniowieczu. Jak podaje Gazeta Wyborcza, ojciec byłego polityka rozsyła do szkół książkę swojego autorstwa, w której przekonuje, że teoria ewolucji jest fałszywa.

Maciej Giertych po ujawnieniu przez gazetę apeli nauczycieli biologii napisał maila. W wiadomości do mediów wyjaśnia, że "dobro, jakim jest dostęp do najnowszych osiągnięć naukowych, powinno czym prędzej dotrzeć do młodych ludzi, którzy kształtują sobie pogląd na świat".

Przesłanie książki do liceów i techników w całej Polsce ma na celu dostarczenie im wiedzy na temat osiągnięć naukowców. Dewolucja, którą naukowcy obserwują na przestrzeni wielu lat, to fakt naukowy – pisze Giertych.

bEgKxLoD

Ojciec polityka nie podaje żadnych naukowych dowodów zaprzeczających teorii ewolucji. Pisze natomiast, że dinozaury żyły wśród ludzi, co potwierdzają legendy o Smoku Wawelskim, czy potworze z Loch Ness.

Co na to Roman? Ostatnio był widziany na marszu KOD-u:

[

bEgKxLoJ

]( %5B#V=Y#V1Y90GBsjmM#623#497#%5D )

bEgKxLpe
KOMENTARZE
(165)
Mm
5 lata temu
A zaraz bedzie ze ziemia to talerz
Gość
5 lata temu
Tato Romana wierzy w smoki😈😈😈😈
Gość
5 lata temu
I to jest profesor? O matko...
bEgKxLpf
mm
5 lata temu
Średniowiecze
gość
5 lata temu
każdy ma swój "mały świat". Ten o rycerzach i smokach nie jest znowu taki zły. Miłego popołudnia
Najnowsze komentarze (165)
gość
5 lata temu
wyslij do Petru moze znajdzie przodkow
henka
5 lata temu
to sa elyty lemingow
Lalka
5 lata temu
Staremu Giertychowi wyprostowały się zwoje mózgowe i powinno się go gdzieś odosobnić aby się nie kompromitował. Wystarczyło już jego wystąpienie kiedyś w parlamencie europejskim.
gość
5 lata temu
I w tym momencie zatrzymala sie ewolucja Giertychöw
gość
5 lata temu
p****aństwo pisiurww nie ma granic...Kuchciński "Tragedia...Ukrainiec,który był karany za włamania do apteki (dwukrotnie) w Przemyślu na ul. Franciszkańskiej, zostaje Marszałkiem?...Jak takiego nieuka.(bez wykształcenia) można robić Marszałkiem sejmu.?..Czyż ten Kaczyński zwariował do cna?! Wszyscy o tym wiedzą w Przemyślu..,że Kuchciński był ćpunem. Proszę zaglądnąć do archiwalnych gazet z Przemyśla z początku jak funkcjonował PC...a dowiecie się prawdy o tym delikwencie !...Jak można "toto" promować na Marszałka w sejmie ? To wstyd.!!!! Pis - teraz kiedy jest PIS..w kazdym miejscu beda podsluchy, wszyscy będa inwiligowani...wszędzie będzie pomnik kurdupla, wszędzie będzie tworzenie fałszywych firm, by kogos niewygodnego up******ic. /Sawicka/ Guzenda/Jędrzejczak/ Blida/A takich s*******nskich praktyk byly dziesiątki. Nie rozumiem jak normalni ludzie mogli głosowac na dude...Przeciez za jego plecami stoi uposledzony kurd**el i macierewicz, który to powinien juz od 10 lat siedziec w psychiatryku. Wy sobie nie wyobrazacie co teraz się zacznie dziac.
gość
5 lata temu
Przecież teorię ewolucji już od dawna w świecie naukowym się odrzuca.
gość
5 lata temu
Najnowsze badania dowodzą, że człowiek żył w czasie, kiedy były dinozaury. Niedawno oglądałam film dokumentalny na ten temat.
gość
5 lata temu
to nie bóg stworzył człowieka, ale człowiek stworzył boga [ cytat ]
bEgKxLoX
gość
5 lata temu
dlaczego nie ma przymusowego leczenia dla takich ludzi.zrobił synkowi reklamę ha,ha,ha.oby to nie było genetyczne bo coś na to wygląda.
gość
5 lata temu
Ale co ma jedno do drugiego? Przecież ludzie się nie rozwinęli z dinozaurów
gość
5 lata temu
kto nadaje dyplomy profesorskie??? dlaczego Wyższe Uczelnie nie komentują takich wypowiedzi!
Gustaw
5 lata temu
No ale przecież Ziemia JEST płaska...
Gość
5 lata temu
No cóż z wiekiem wszystko staje się możliwe. Pytanie jaki i****a wydrukował to dzieło.
gość
5 lata temu
ciekawa teoria i bardzo dobrze ,że On miał odwagę takową naglośnić ! Wspolczuje tu bowiem wszystkim ,ktorzy tak bronią oficjalnej teorii ewolucji i uwazaja ze pochodzą od małpy ! Ja nie uwazam się za przodka małpy.
...
Następna strona
bEgKxLpz